Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší průser ? :D


sasán

Recommended Posts

anonymous: určitě mi to nepřijde normální.... kdyby mě někdo něco zkurvil radost bych určitě neměl. Detaily sem o tom nepsal protoze kdybych napsal kolik me to pak stálo a jak sem si to náramě slíznul.....dočkal bych se jen komentářů typu ,,dobře ti tak, nemáš dělat kokotiny atd.'' Tak mě prosimtě neosočuj. Nechci se tu hádat ani vytvářet flame apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

co asi Celej Hip Hop je pruser Rap,fet,alcohol graffity me se tyka jen 3 veci rap,alcohol a graffity ;)

uprimne treba takovehle kkty ja mam rad nejmene..kdyz te bavi graffity..tak si graffituj na mistech k tomu urcenych (jestli takovy jsi tak dal cist nemusis)

ale DEBILY,ktery delaji graffity na baraky,kde se nema,atp,na metra,atd..tem bych ruce usekal..jelikoz tihle mentalne zaostala hovada si neuvedomuji,ze tim poskozuji a to CELKEM DOST cizi majetek..to uprimne spis chapu a spis si reknu ze je klukovina to s tema hasicakama pac ano,je pravda,ze obce atd si na to zpatky nakradou.

(sry anonyme,ale je to tak :D jen se podivej,co v tomhle state panuje za hnus a jak se penize ztraceji atd)..

kazdopadne kreteny,co potrebuji cmarat nekomu po baraku atd..fakt nechapu,jestli patris mezi ne,tak bych ti STRASNE MOC pral,az vyrostes a budes dospelejsi,zalozis treba rodinu,treba si poridis barak,tak aby ti tam nejaky takovyhle fakan prelezl plot a pocmaral ti celej barak a auto..pak bys videl,ze ono poridit novy lak na auto neni zas tak jednoduche,ze navic pak auto uz ztrati to,co melo a zacne ti reznout,atp..aby si poznal,ze predelavat celou omytku u baraku neni zas takova sranda..atd..

a tim,ze si reknes ale ja to nedelam nekomu na barak rodinej,ja cmaram treba po panelacich nebo po mostech,tunelech,atd..no holt bylo by pak videt,jak jsou ty dotycne osoby omezene..ten barak (at uz panelak nebo neco jineho) take nekomu aptri,ten most take,ten tunel take..

presne proto chci jet pryc,do nemecka nebo tak..pac tam takovyhle hajzlove neexistuji..nebo samozrejme jsou tam..ale respektuji majetek nekoho jineho a navic se nevzhlizi v tom HNUSU mit neco pocmaraneho..proto tam vidis vsude cisto atp..zato v CR je jeden mentalne zaostaly jedinec kteremu se to libi..a hned ZNICI da se rict cely vzhled jinak celkem hezkeho sidliste tak,ze si musi zacmarat neco v podchodech,na barak nebo na panely na sidlisti..popripadne na budovu metra ba dokonce i na metra a tramvaje..

ruce jim urezat kretenkum..videt nekdy takoveho parchanta tak mu omlatim hubu o ten panelak..ano nerikam..kdyz nekdo umi tak prosim..kdyz to vypada pak hezky..ale ono nejhorsi je,ze ti lide,co GRAFFITy umeji a od kterych to vypada hezky tak ty cmaraji v tech POVOLENYCH mistech..ale ty blbecci co si ve skole nakresly dva obrazky a mysli si kdovijak nejsou dobry,pak si koupi barvy a pres noc jdou cmarat na ty baraky atp..to proste..nevim..nechapu..usekat ruce tomu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anonymous: určitě mi to nepřijde normální.... kdyby mě někdo něco zkurvil radost bych určitě neměl. Detaily sem o tom nepsal protoze kdybych napsal kolik me to pak stálo a jak sem si to náramě slíznul.....dočkal bych se jen komentářů typu ,,dobře ti tak, nemáš dělat kokotiny atd.'' Tak mě prosimtě neosočuj. Nechci se tu hádat ani vytvářet flame apod.

Tak do mne priste laskave neryj, at ctu 1. a posledni post, kdyz nakonec mam pravdu ja - sam jsi ted priznal, ze nikde nebylo zmineno, ze by jsi neco platil, tak fakt nechapu, proc jsi se branil 1. postem.. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapíšu největší proser v mém životě, ale průser který se stává na tomto foru každý den..........

Bohužel to bylo super forum, kde člověk opravdu našel vše co potřeboval k pc, xku a dalším zábavným skříňkám co je berou. Pak se tu bohužel začali dít věci které si myslím štvou většinu nás co tohle forum měli rádi a to, že někteří debilové začali šířit tyto nesmyslné a idiotské topicy, jako třeba tenhle......

Proto považuji za největší průser v poslední době právě úpadek tohoto fora, a je mi to velmi líto !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posříkali jsme s klukama poldům auto ( holky nám pomohly, bylo to minulej rok ), když jsem byli vožralí, ale nikdo to neviděl, taže v poho..:D

Další byl to, že jsme šli s kámošem pro mámu okolo půl jedenácté na metro a kousek od něj je policejní stanice a my jsme vzali dlaždičky a třískly jsme je o zem a pak ještě o značku, kámoš se rozeběhl a oni zrovna vycházeli a šlyšeli ty rány prý, tak na něj pískli a vzali ho a já jsem byl za ním asi tak 40m a ten další polda šel za mnou, protože jsem "omylem" bouchnul s dlaždickou o lampu a pak jsem jí zahodil, vše nakonec bylo s domluvou i když se jeden z nich chystal na pokutu..:D

No, nehorázdná prdel pak toho druhej den..xD

A nebo jsme volali na *88 a na operátora ... máte raříznutý kalhotky ( byla to ženská ) a ona, cože? víte, že je to trestné volat na tuto linku? a my hned píp píp píp..:D:D a vypnuli jsme ještě mobil.. Taky z toho nic nakonec nebylo..

Průserů má spíš jeden kluk odvedle z baráku..:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posříkali jsme s klukama poldům auto ( holky nám pomohly, bylo to minulej rok ), když jsem byli vožralí, ale nikdo to neviděl, taže v poho..:D

Další byl to, že jsme šli s kámošem pro mámu okolo půl jedenácté na metro a kousek od něj je policejní stanice a my jsme vzali dlaždičky a třískly jsme je o zem a pak ještě o značku, kámoš se rozeběhl a oni zrovna vycházeli a šlyšeli ty rány prý, tak na něj pískli a vzali ho a já jsem byl za ním asi tak 40m a ten další polda šel za mnou, protože jsem "omylem" bouchnul s dlaždickou o lampu a pak jsem jí zahodil, vše nakonec bylo s domluvou i když se jeden z nich chystal na pokutu..:D

No, nehorázdná prdel pak toho druhej den..xD

A nebo jsme volali na *88 a na operátora ... máte raříznutý kalhotky ( byla to ženská ) a ona, cože? víte, že je to trestné volat na tuto linku? a my hned píp píp píp..:D:D a vypnuli jsme ještě mobil.. Taky z toho nic nakonec nebylo..

Průserů má spíš jeden kluk odvedle z baráku..:roll:

dalsi mlady exoti,ktery z nikoho nemaji respekt..

to je bohuzel dopad ceskeho naroda..tohle byste si v cizine nedovolili pac tam by s vama zametli..ale v CR ne..no nic..s tim ja a bohuzel ani ostatni nic neudelaji..ale to je presne to,proc nenavidim ceskou republiku..z policie tady NIKDO respekt nema,a ti kkti misto toho aby si ten respekt ziskali tak zase na druhou stranu davaji pokuty za parkovani atp..ale fakt tyjo bych vam pral,aby s vama nekdo pak PORADNE vymetl..mlady hajzlove a vyskakuji si jak ja nevim co..no nic radeji prestanu cist tenhle topic protoze jinak bych se tady fakt tak akorat nas*al..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dalsi mlady exoti,ktery z nikoho nemaji respekt..

to je bohuzel dopad ceskeho naroda..tohle byste si v cizine nedovolili pac tam by s vama zametli..ale v CR ne..no nic..s tim ja a bohuzel ani ostatni nic neudelaji..ale to je presne to,proc nenavidim ceskou republiku..z policie tady NIKDO respekt nema,a ti kkti misto toho aby si ten respekt ziskali tak zase na druhou stranu davaji pokuty za parkovani atp..ale fakt tyjo bych vam pral,aby s vama nekdo pak PORADNE vymetl..mlady hajzlove a vyskakuji si jak ja nevim co..no nic radeji prestanu cist tenhle topic protoze jinak bych se tady fakt tak akorat nas*al..

Jak jsem psal, jsou to tak 2-3 roky zpět..:D ale s tím autem to bylo minulý rok no..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj největší tapas ? Když mě máma oběvila když si ho hon**. xD Celý měsíc jsem nad tím přemýšlel xD

Cože xD tak to je moc ... co ti řekla ??? asi byla nasraná a kolik ti bylo ... jinak já mam novej průser ... prostě sme šly s kámošem na heelyskach a jezdili jsme po tokovejch hladkejch hradeb nizkejch (byli z hrozně hladký žuli) no a přišly tam na nás ať vypadnem (bylo to před radnicí )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh anonymus musim se Ti smát přečetl sis název topiku ? Nevšiml sem si že by tam bylo napsáno "Krytizujte všechny " Prostě to nečti nelez do tohodle topiku a přestan spamovat kdybys nebyl Moderátor měl bys mít snad milion off.spam protože vůbec nerespektuješ co je názvem topiku a navíc taky vcelku jenom prudíš ty nikdo jinej tu neprudí jako Ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh anonymus musim se t smát přečetl sis název topiku ? Nevšiml sem si že by tam bylo napsaáno "Krytizujte všechny " Prostě to nečti nelez do tohodle topiku a přestan spamovat kdybys nebyl admin měl bys mít snad milion off.spam protože vůbec nerespektuješ co je názvem topiku a tak podobně a navíc taky vcelku jenom prudíš ty nikdo jinej tu neprudí jako Ty

Myslim že s Anonymem souhlasí víc lidí, tohle co tu píšou nějaký exoti to je fakt moc. A btw kdyby název topiku byl "krytizujte všechny" tak by všem bylo jasný že ten topik založil nějakej retard jako Intelgame kterej nerespektuje ani práci Anonymouse, ani pravidla spisovný češtiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim že s Anonymem souhlasí víc lidí, tohle co tu píšou nějaký exoti to je fakt moc. A btw kdyby název topiku byl "krytizujte všechny" tak by všem bylo jasný že ten topik založil nějakej retard jako Intelgame kterej nerespektuje ani práci Anonymouse, ani pravidla spisovný češtiny

Vlezprdelka,klasika je to Admin tak abych si ho náhodou nenasral co ?Pohrdám lidma jako seš ty,Anonym má aspon tu čest že napíše co si myslí a ne že jenom sedí u PC leze někomu do prdele,a myslí si kdo neni,Jinak anonym k tomu hasičáku, a co ? Paroubka se neobtáš kam zmizeli dotace a fondy ? pro se ho nezeptáš kde vzal na všechno co má ? On udělal škoda cca za 700 maximálně,vláda ukradla všechny ty daně proč jim to neřekneš ?Bojíš se že by se náhodou stala nehoda ? Upadl,špatný brzdy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlezprdelka,klasika je to Admin tak abych si ho náhodou nenasral co ?Pohrdám lidma jako seš ty,Anonym má aspon tu čest že napíše co si myslí a ne že jenom sedí u PC leze někomu do prdele,a myslí si kdo neni,Jinak anonym k tomu hasičáku, a co ? Paroubka se neobtáš kam zmizeli dotace a fondy ? pro se ho nezeptáš kde vzal na všechno co má ? On udělal škoda cca za 700 maximálně,vláda ukradla všechny ty daně proč jim to neřekneš ?Bojíš se že by se náhodou stala nehoda ? Upadl,špatný brzdy ?

Takže když souhlasim s něčíma názorama tak mu automaticky lezu do prdele?vlastně jsem od tebe ani žádnou jinou než primitivní reakci nečekal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...víte, že je to trestné volat na tuto linku? a my hned píp píp píp..:D:D a vypnuli jsme ještě mobil.. Taky z toho nic nakonec nebylo..

a co myslis ze jsi udelal tim kdyz jsi vypl mobil? :D

nejvetsi pruser?

no asi bych se rozhodoval mezi tim kdyz mi otec nasel huleni, tim kdyz typci na hrbitove tukli a posunili jeden hrob s traktorkem nebo kdyz mi kdysi pred rokama vytekla voda z vodniho chlazeni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když souhlasim s něčíma názorama tak mu automaticky lezu do prdele?vlastně jsem od tebe ani žádnou jinou než primitivní reakci nečekal

Nee ty s nim nesouhlasíš,kdyby napsal " Všichni tady jsou borci !! " tak s nim budeš souhlasit:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh anonymus musim se t smát přečetl sis název topiku ? Nevšiml sem si že by tam bylo napsaáno "Krytizujte všechny " Prostě to nečti nelez do tohodle topiku a přestan spamovat kdybys nebyl admin měl bys mít snad milion off.spam protože vůbec nerespektuješ co je názvem topiku a tak podobně a navíc taky vcelku jenom prudíš ty nikdo jinej tu neprudí jako Ty

Ted jsi udelal OT ty. Pruser je dle tebe zapaleni kocky nebo rozmlaceni okna u auta a pak se smat, ze majitel bude platit solidni prachy a ze ja z toho vyvazl ok? Nebo hazeni lahvi z hory dolu.. To ti prijde v poradku? To neni pruser, ale pakarna - kdyz to reknu hodne lehce.. Jestli tobe to prijde ok, tak jsi dost na palici.

Ja jen rikam, ze se mi nezdaj nektere ciny ok - a souhlasi se mnou ten, komu se to taky nezda ok (normalni lidi).

Radeji se nauc cestinu a spravne psat nick, diky.

Vlezprdelka,klasika je to Admin tak abych si ho náhodou nenasral co ?Pohrdám lidma jako seš ty,Anonym má aspon tu čest že napíše co si myslí a ne že jenom sedí u PC leze někomu do prdele,a myslí si kdo neni,Jinak anonym k tomu hasičáku, a co ? Paroubka se neobtáš kam zmizeli dotace a fondy ? pro se ho nezeptáš kde vzal na všechno co má ? On udělal škoda cca za 700 maximálně,vláda ukradla všechny ty daně proč jim to neřekneš ?Bojíš se že by se náhodou stala nehoda ? Upadl,špatný brzdy ?

Admin nejsem. Vlezprdelka tezko, davam karty vsem stejne - jako jemu nedavam za drobnosti karty a body, tobe nedam ted taky (za popravu cestiny + 2x OT bych ti klidne mohl dat.. a ackoliv ted prudis ty mne, tak ti ji nedam stejne, jako "vlezprdelkovi").

Co to meles s Paroubkem? Volil jsem modre, takze jsem proti Paroubkovi. Jak se normalni obcas - ty trubko - muze jit zeptat Paroubka, kde vzal prachy? Jsi mimo? Zkus se zeptat klidne, jenom mne.. Obycejneho moderatora CF a studenta.. Taky ti reknu prd.. Tak proc si myslis, ze by se mnou mluvil Paroubek, natoz aby mne neco rikal - navic je mne do toho prd, nic s tim neudelam - ale kdyz vidim, jak nekdo nici statni majetek a ma z toho legraci, protoze rekne "to plati stat", tak mne to normalni neprijde. Proc si muze hasicak vystrikat jenom nekdo? Vystrikame si snad kazdej svuj ne? Aby to bylo spravedlive.. Myslis, ze skody budou male? Zanedbatelne? Kdyz si kazdy zak v kazde skole bude muset zkusit vystrikat hasicak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu