Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší průser ? :D


sasán

Recommended Posts

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

stredni to uz je holk vyssi levl mno :D tak jako to je dycky neco se chysta a cca 8lidi to podela :-( sulini a prave ted delame tajne hlasovani zatim berem v uvahu ze ji necim nasmrdime svetr,svedici prasek nebo ta ignorace jak tu byla uvedena

LOL dejte ignoraci :D

Ni3E:LOL uz v 9letech :D Hele proc jsi ten dopis napsal? A jak to zjistila?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stredni to uz je holk vyssi levl mno :D tak jako to je dycky neco se chysta a cca 8lidi to podela :-( sulini a prave ted delame tajne hlasovani zatim berem v uvahu ze ji necim nasmrdime svetr,svedici prasek nebo ta ignorace jak tu byla uvedena

nééééééééééééé ignorace a je to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tam ? privazali te k zidli a mucili ? jinak nevite nekdo jak sprudit poradne ucitelku ? mame jednu blbku na vytvarku a proste nikdo ji nema rad ....
videl si gimpel tag to je asi najvetsi masaker ked bzucite

mi sme to v triede uz skusali a pomohlo heheh

a to co ti radil ze ju mate ignorovat ties dobrre

alebo opakujte vsetko po nej a tag dalej ale verim ze nemate taku pi*u ako my

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xd mame mnohem horsi ona jen kuli tomu ze me nema rada tak rika ze hnusne kreslim a to chodim do umelecky skoly mimo skolne a kreslim na 100% nejlepe z 2heho stupne (doufam :D) a dycky proste neco nakreslim a ona mi da treba za 2 ze je to hnusny na to sem dost haklivej a upa prost furt nekoho presazuje dava trapne poznamky neumi napsat nic jineho nez vyrusovani v hodině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xd mame mnohem horsi ona jen kuli tomu ze me nema rada tak rika ze hnusne kreslim a to chodim do umelecky skoly mimo skolne a kreslim na 100% nejlepe z 2heho stupne (doufam :D) a dycky proste neco nakreslim a ona mi da treba za 2 ze je to hnusny na to sem dost haklivej a upa prost furt nekoho presazuje dava trapne poznamky neumi napsat nic jineho nez vyrusovani v hodině

šak maluješ pěkně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak este jedna vec kdyz sem byl malej mohli mi bejt 4 mozna 5 ale zive si to vybavuju tata me nezodpovedne nechal v mamine novym nisanu na takovym velmi pridkem kopci a sel na nakup a ja sem si prelez na misto ridice a odbrzdil to auto ani nevim co sem od toho cekal ale auto se semnou rozjelo a ja skoncil nabořenej dole v baráku auto nas*acky a ja vybrecenej s nohou zaklinenou v rozsekanym predku ae pruser sem nemel tata byl naopak moc rad ze se mi nic nestalo .... po druhy uz bych to urco neudelal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani mouše :D

ratsi nemluv:Dbo zacnu mluvit!!:D:D:D

jinak ja mel a budu mit dost pruseru:D:Dani se to neda spocitat...:D

jinak nejakej mega pruser me snad ani nenapada:D

snad jen kdyz jsme byli krast v krame a asi po sesty nas prohledavaly ale zrovna sme u sebe nic nemely...uff...

jo a pak kdyz me pri soustu prdla guma:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ratsi nemluv:Dbo zacnu mluvit!!:D:D:D

jinak ja mel a budu mit dost pruseru:D:Dani se to neda spocitat...:D

jinak nejakej mega pruser me snad ani nenapada:D

snad jen kdyz jsme byli krast v krame a asi po sesty nas prohledavaly ale zrovna sme u sebe nic nemely...uff...

jo a pak kdyz me pri soustu prdla guma:cheesygrin:

S tou gumou to je sranda ne ?:D To bych se posral strachy abych nebyl Táta sice děti plánuju ale někdy kdy budu mít zabezpečenou nějakou finanční částku,se mi taky jednou stalo se spolužačkou měly jsme aby docela nahnáno přecejenom je to průser ,i když nám tenkrát bylo 17 :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou gumou to je sranda ne ?:D To bych se posral strachy abych nebyl Táta sice děti plánuju ale někdy kdy budu mít zabezpečenou nějakou finanční částku,se mi taky jednou stalo se spolužačkou měly jsme aby docela nahnáno přecejenom je to průser ,i když nám tenkrát bylo 17 :wohow:

no sranda:Dja byl podelanej az za usima :D jo a tou dobou mi bylo 14 :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz mi bylo 8 tak skamosema sme vzali kameny a hazeli to po vsech a ja sem odesel a koukam na nej a on hodil ten kamen na motorkare trafil ho do hlavy...do helmy....a on se otocil a jel za im....2 dny ho hledal a nakonec ho nasel....a prisel domu s cervenou prdeli a ja???jednou jsem nasypal ucitelce do caje hlinu xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nic moc mega se mi ještě nepodařilo, ale tak o něco se s váma podělím ;). Pár těch věcí ze školy, třeba docela dobrý bylo, když jsme odmontovali kliku a každé učitelce zůstala v ruce, docela zajímavej pohled na jejich výraz :D ....... nebo se mi taky podařilo při otevírání dveří nechtěně trefit učitelku do hlavy, za což jsem opravdu nemohl, ale stejně mi chtěla dát nějakou tu "výchovnou", tak jsem uhl a bouchla se rukou do futer, to bylo taky zajímavý :wohow: mno a ještě co spíš jen tak z vyprávění (nepamatuju si to) - když mi byli asi 3 roky, tak jsem se zbalil z domu a odešel jsem za kámošem (takže rodiče strach jak blázen) a když se mě rodiče ptali, proč jsem utekl, tak jsem jim řekl, že kdybych se jich ptal, tak by mi to stejně nedovolili, takže tomu jsem se smál sám, když mi to pozdějc vyprávěli, ale mazec za to byl drsnej :lol:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nic moc mega se mi ještě nepodařilo, ale tak o něco se s váma podělím ;). Pár těch věcí ze školy, třeba docela dobrý bylo, když jsme odmontovali kliku a každé učitelce zůstala v ruce, docela zajímavej pohled na jejich výraz :D ....... nebo se mi taky podařilo při otevírání dveří nechtěně trefit učitelku do hlavy, za což jsem opravdu nemohl, ale stejně mi chtěla dát nějakou tu "výchovnou", tak jsem uhl a bouchla se rukou do futer, to bylo taky zajímavý :wohow: mno a ještě co spíš jen tak z vyprávění (nepamatuju si to) - když mi byli asi 3 roky, tak jsem se zbalil z domu a odešel jsem za kámošem (takže rodiče strach jak blázen) a když se mě rodiče ptali, proč jsem utekl, tak jsem jim řekl, že kdybych se jich ptal, tak by mi to stejně nedovolili, takže tomu jsem se smál sám, když mi to pozdějc vyprávěli, ale mazec za to byl drsnej :lol:.

Mam neco podobnyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mam další kousek mame ve tridě jednoho debila a on je njak rodinou spřízněn s jednou ..... a všechny sere tak jsem koupili takové žluté smradlavé bombičky a pri hodině tělocvyku sme mu je daly do fiflí poto když došel do tridy a sednul si tak ta bombička praskla samozřejmně že hned bylo plno smradu ale takového že se to nedalo vydržet tak jsme vyšli ven a rekli že do takového smradu nepujdem tak se učitelka začla vyptávat a jeden .... to na mě vykecal tak sem musel ty smradlavé věci vzit domu a vyprat jepo dukladné predpírce (měl jsem rímu takže helnu bylo dost( sem mu ty věci hodil do pračky a byl pokoj ale stou učitelkou to budu myt rozházené do konce života

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj pruser ... Starej barak, hraly sme na schofk, chlastaly sme hulily, pak sme jednomu z bandy utekly na jointa, prisli policajti, hytly ho a my sme na strese balily jointa... policajt za name lez, tak sme proskocily oknem domistnosti se schodama dolu, tak sme skocily, a ve dverich fizl s bouchackou, dostaly sme kazdej jednu facku za to ze zdrhame, a ted nas prohledaly, ( bylo leto, vsichni jen batoch pantofle, a bez trika) jeden batoh plnej hydra, a ted obcanky, kamos byl hledanej v praze za dealovani.. tak kriminalka a uz se to vezlo..

Druhej pruser, Hodina Anglictiny, pod lavici si balim jointa a ucitelka kouka co tam delam, chtela mi to sebrat tak sem to dal do kapsy, pribehla reditelka ze si me prohledaj, vzali me do riditelny, a tam jsou takovyy kancelarsky zidle, tak sem to nacpal pod druhou stranu sedatka a mezi zakovou trubku, (meli jsme ten den navstevu kulturniho domu o prednasce o drogach) , tak sem sel do jine mistnosti a tam jako v pohode ze muzu jit do toho kulturaku, pak prisel chefik ad jeste pockam, a hodil mi na stul to skero, tak socialka, kriminalka, navseva AT... mazec.. :-D fotr jeste na me ze to smrdi, ze kdyby sme hulily poradnou travu, ze nam todle jenom kurvy nakej organ.. ale kdyby si dal plice tak odpadne :-D

Treti pruser, Takhle na mikulase, (bylo mi 12 let) sme se s klukama dohodly ze pudeme malovat(naprosto amateri) tak smse sly, a ve meste uplne novej barak,, nova fasada, a koukaly na nas dve 360* ... tak za dva mesice kriminalka ve skole, skoda 50 tisic, ve trech sme se slozil po 16800 ... taky pruser..

Tak mi piste komentare co vy na to :D.. nemam zkazenej zivot?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj pruser ... Starej barak, hraly sme na schofk, chlastaly sme hulily, pak sme jednomu z bandy utekly na jointa, prisli policajti, hytly ho a my sme na strese balily jointa... policajt za name lez, tak sme proskocily oknem domistnosti se schodama dolu, tak sme skocily, a ve dverich fizl s bouchackou, dostaly sme kazdej jednu facku za to ze zdrhame, a ted nas prohledaly, ( bylo leto, vsichni jen batoch pantofle, a bez trika) jeden batoh plnej hydra, a ted obcanky, kamos byl hledanej v praze za dealovani.. tak kriminalka a uz se to vezlo..

Druhej pruser, Hodina Anglictiny, pod lavici si balim jointa a ucitelka kouka co tam delam, chtela mi to sebrat tak sem to dal do kapsy, pribehla reditelka ze si me prohledaj, vzali me do riditelny, a tam jsou takovyy kancelarsky zidle, tak sem to nacpal pod druhou stranu sedatka a mezi zakovou trubku, (meli jsme ten den navstevu kulturniho domu o prednasce o drogach) , tak sem sel do jine mistnosti a tam jako v pohode ze muzu jit do toho kulturaku, pak prisel chefik ad jeste pockam, a hodil mi na stul to skero, tak socialka, kriminalka, navseva AT... mazec.. :-D fotr jeste na me ze to smrdi, ze kdyby sme hulily poradnou travu, ze nam todle jenom kurvy nakej organ.. ale kdyby si dal plice tak odpadne :-D

Treti pruser, Takhle na mikulase, (bylo mi 12 let) sme se s klukama dohodly ze pudeme malovat(naprosto amateri) tak smse sly, a ve meste uplne novej barak,, nova fasada, a koukaly na nas dve 360* ... tak za dva mesice kriminalka ve skole, skoda 50 tisic, ve trech sme se slozil po 16800 ... taky pruser..

Tak mi piste komentare co vy na to :D.. nemam zkazenej zivot?

možná, ale přijdeš mi jako slušnej vůl...proč to děláš?Balit si jointa o hodině ? Jseš na hlavu ? Postříkat nějakej barák...ach jo, takovýhle týpky vážně nemám rád. Co z toho máš...:blink: ničíš život sobě a i rodičům. Ještě se s tím tady chlub, jakej jseš reta*d :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu