Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP slim/flash/PSP Fat


Anatolian

Otázka

Zdravim,dneska jsem se setkal se zvlastnim jevem.

Vzdy pouzivam ke flashovani PSP slim svuj slim a vzdy nejnovejsi flashovaci program a nikdy se mi nestal zadny problem..Dnes jsem se dostal ke flashi uplne NOVEHO!!! PSP Fat!! Rikal jsem,ze se to nema(pomoci slim flashovat fat) jenze nam to nedalo a zkusili jsme to..Flash samotny probehl bez problemu..Ve finale jsme na psp flash nahrali CFW 5.00 M33-4 jenze,kde se stal zadrhel..Pote,co jsem z PSP vyjal svou kartu a vlozil kartu dotycneho, na PSP se rozsvitila zelena kontrolka a XMB nenabehlo,ani se nerozsvitil display..Pote jsem do nej vlozil zpet svou kartu a najelo vse a nikde zadny problem..Rikal jsem si,ze na karte tudiz musi byt nejaky soubor,ktery je treba zkopirovat na kartu do toho Fat,zkousel jsem vse mozne i nemozne a stejne s kartou toho kluka se psp zaplo a xmb nenabehlo-s mou pokazde ano..Po chvilce tapani jsem to vzdal a pomoci NAND jsem vse vratil do puvodniho stavu na OFW 3.90 ted uz PSP bezelo i s jeho kartou..Jenze,dojel domu a volal mi,ze ted uz se PSP ani nezapne..Stalo se vam to nekdy nekomu??Nemate nejakou radu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu