Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak preinstalovat windows xp-tutorial


kuba741

Recommended Posts

Takze nazev topicu mluvi za vse,toto pomuze kdyz je vas pocitac zavirovany nebo pomaly jako snek.

CO BUDEME POTREBOVAT:

WINDOWS XP HOME/PROFFESIONAL-INSTALČNÍ CD

CD KEY NA WINDOWS!!!NA TOHLE NEZAPOMENTE!!

TROCHU STESTI

1.REINSTALACE

Pocitac vypneme,zapneme dame do nej instalacku windows,

cd se nabootuje,zmacknete libovolne tlacitko date nainstalovat

windows,pote zformatovat hdd-smazani vsech dat!!!!!!!!!!!!

Hdd se zformatuje,pocitac se nekolirat restartuje,provede

potrebne ukony,tak mame za sebou prvni cast reinstalace,

tak co rikate?

2.INSTALACE WINDOWS

Pote uz je to jednoduche,nainstalujete windows nastavíte jazyk zadate cd klíč atd.

3.UVEDENÍ POČÍTAČE DO PROVOZU

Počítač je kompletne procisten a reinstalace windows probehla spravne.No a ted nastavte rozliseni monitoru ovladace gk ,základní desky atd.

doufam ze jsem vam pomohl!!!!

//Anonymous_: presunuto do PC Software, jelikoz to nesplnuje nalezitosti (kvality) sekce Tutorialy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
ja mam win xp home a musim mackat delete abych se dostal do biosu:DMG kubiiku to je sice pekne ze si od tatinka odkoukal jak ti reinstaloval wincky ale priste si to zkus aji sam:Dpekne od zacatku aaz do konce..

ENJOY:love:

muj tata s pocitacem vubec neumi:dozey:uz jsem to delal asi petkrat,ctyrikrat sobe a jednou strejdovi a vzdycky se to povedlo:dozey:a ten bios jsem taky nastavil:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to si velkej kluk :dozey: ja pocitac reinstaluju minimalne 10x tydne...a bios ?...ten prenastavuju vecne a co, ze tvuj tata neumi s pocitacem ? :lol: jestli by sis to poradne precetl tak on vlastne upozornil, ze v tom tutorialu mas nechutny nedostatky. Kdyz uz tutorial tak vsechno pekne poradne vysvetli. :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu