Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Internet od O2


ME3

Recommended Posts

Objednal jsem si internet od o2(trio) mam uz zapojenou jak TV tak pevnou linku...ale ted mam problem zapojit internet do pocitace,protoze pevnou linku od ktery vede modem,ktery jsem dostal od o2(ZyXEL) je v 1.patre a pocitac v 2.patre,a kdybych to chtel pripojit klasicky pres kabel do pocitace od modemu musel bych to resit moc slozite a vrtat diry...tak sem se chtel zeptat jestli nekdo nema stejny problem nebo jak by jste to resili popripade vyresili?

Na internetu jsem cetl,ze existuji nejake desky s antenkama,ktere se normalne hodi do vnitr PC(treba jako zakladni deska) a snima to signal...a jelikoz ma i ten modem antenku,ktery jsem dostal od toho o2 tak by to mozna mohlo chodit...ale nejsem si tim jisty,treba jste to nekdo takhle take vyresili tak mi pls poradte co a jak nejlepe koupit nebo jak jste to vyresili vy

THX!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to jsem si myslel ze je to i USB...ale taky jsem cetl ze maji existovat neco jako ramka,ktera se pripoji do vnit pocitace a ma na sobe antenku a pomoci ni to prijima....

interní modemy už pomalu mizej z trhu,nejspíš budeš muset pořídit nějakou tu bedničku mimo (wi-fi router)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu