Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SmackDown Vs Raw 09


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cartman182: Ted si davam na PSP 08 pac me uz prestala bavit 09 (uz mam pokrk RTWM skoro uz mam kompletne hotovou i s reyem/batistou) a kariera tam je na picu.v 09 RTWM mi chybi jen cena/jerico.Zaply to mam dycky :D

jen na wwe09 je skoda ze nema infrastructure :( CHJO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasím s tím že ji z ruky nedám , ale máš chybu :D mYsterio ;)

jinak teď sem dohrál RTW za HHH a za UnderTakea a teď jedu za CM punka :) . jinak uvažuju o zakoupení UMD

Proč chceš kupovat UMD když to už hraješ ne?? RTWM u UT je good už máš tky BOOGEYMANA :D ?? Mě už chybí dohrát RTWM jen za jerica a johna cenu, jinak jsem už u všech ostatních dohrál RTWM kompletně.

BTW: Víte že u 4/6 lidí ve RTWM se ten děj rozděluje?, U reye mysteria a batisti dokonce 2x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj BOOGEYMANA mám ;)

jinak to že už to hraju neznamená že si nemuzu koupit UMD ne ? :P , kupuju si dycky UMD od her co mě hodně baví ;)

Ale k cemu? Je to zbytecny.. Boogeyman je fakt nice na to ze ma jen 83. Ale jinak ted hraju WWE09 za KANE, ale jinak to hodne stridam

EDIT: Jinak ted spis hraju WWE08, pac je tam lepsi kariera a hlavne si tam chci udelat vsechny achievmenty (nebo jak se to pise). Dneska jsem se snazil udelat hned tu prvni-ukol: Vyhrajte ROYAL RUMBLE na obtiznost legenda a prijde jako prvni do ringu. (LOL zkousel sem s JOHNEM PLÍNOU (john cena) a nedal. Tak jsem sel ten druhej-tam se ma porazit BRETT HART(LEGENDA) s HBK(shawn michaels) na legendu v ironman mach type-delal sem to hodinu xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, grafika je namakana lenze na divakoch je otrasna,a neviete nahodou ako sa vyberaju predmety z pod areny? mne sa to podari dakedy len nahodou, a to len nejak krutim z analogom

Vylez z ringu di jakoby do prostred ty strany a dej L+X pak si najed analogem co chces vzit a dej zas X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytneš ho R + sipka a bránění nwm :D jká mačkám dycky všechny

Mno když te vyhoděj, tak nejdřív davej čtverec, a když se tě snažej vytlačit2 tak rovnou restart, pač to nejde (teda mě se to nepovedlo), jestli jen 1 tak mačkej L/R/X/O/ /_\ / čtverec. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyť říkám všechno :D

Jinak mě se to taky nepodařilo když tě tlačej 2 :( , ale ono to pude :D možná :D

Jinak teď sem si hodně oblíbil CM punka :)

CM PUNK JE GOOD.Hlavne ty jeho finisheri :D GO 2SLEEP ANACONDA SWIPE(nebo nejak tak :D)

Podarilo se vam nekdy v royal rumble ubranit 2typanum??

BTW: V nedeli byl ROYAL v realu xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu