Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SmackDown Vs Raw 09


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tombstone Piledriver mu ještě nezakázali, i když bych se nedivil kdyby mu ho taky zakazali.

GoGoPlata je ten submission, kterej mu zakázali, podle mě ho někdy stejně použije ;D

BTW: ve WWE08 sem v 24/7 udělal první sezónu a 2 měsíce ve druhý. Ale až budu mít 100% Legend procces, tak si dám 24/7 za GM a to je fakt nářez. už jsem to zkoušel a opravdu to stojí za to skusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi oblibenci:Undertaker,Rey Mysterio,John Cena

nenavidi Edge,Big Show a Randy Orton

jinak ja se tky nedival ae tady z fora sem stahl Royal Rumble a i videa na youtube a tam sem hledal videa tkze under a rey jsou nej jinak je v ty hre i The Rock ?

V 08 musíš udělat asi 3 Hall Of Fame a pak si ho můžeš koupit za 210 000.

Ale de to celkem v klidu já to dal během hoďky a půl. Já už mám polovinu těch úkolů z hall of fame.

Dohrál jste někdo 24/7 mod za hrace? Pac uz me to nebavi, ted sem zacal treti sezonu a mam 81% hotovejch (v tom legend progress) a už si to chci dát za GMko(je to vetsi prdel :D).Abych se dostal k tomu co jsem chtěl, tak kdy plz končí 24/7mod za hráče? To končí po několika sezónách nebo až budu mít 100% legend progress?

Dík

BTW: Big showa taky nemusim, a hlavne Chris Jerico a JBL hrozný držky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu