Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox live konto


DeJF1468622180

Otázka

Ahoj...mam v plane si kupit xbox a mam jednuuu otazku ohladom Xbox live konta...

Ked chcem kecat atď. sa kamošmi ktory maju xbox360 tak to si musim kupit?alebo to je zdarma?Viem ,teda snad je to tak že na online hranie ptorebujem gold učet...a chcem teda iba vediet či je aspon toto zdarma...Dakujeem .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
no lol vzdyt si napsal to co uz asi vedel kdyz to psal uz predtim.. na online kecani je myslim potreba take gold.. v silver uctu muzes jen nahrat a nasledne odeslat nahravku zvuku bo text. ThX potesi :) mej se

neeeeee :D:D:D teraz som to asi aj ja posral..tak skusim znovu

Potrebujem vediet či to kecanie s kamošmi ej zdarma ked nemam žiadny učet (silver,gold atd) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neeeeee :D:D:D teraz som to asi aj ja posral..tak skusim znovu

Potrebujem vediet či to kecanie s kamošmi ej zdarma ked nemam žiadny učet (silver,gold atd) ...

no na xko proste nejaky ucet mit musis. to jinak nejde. tady jde jen o to ze silver je zdarma. a tam kecat proste online nejde to jde jen v goldu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Měl sem ten trial z USA a chci se zeptak jestli když si vezmu konto z UK jestli se mi převedou microseft point a hodnosti z her nebo je lepší si koupit zase konto v USA ???

jak vlastě poznám co mám za trial verzi kopil sem si nani body z usa a jede to a když si Učet v UK pudou mi dody abych si za ně něco koupil nebo mi spadnou??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu