Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PhotoFast 5400 Problém


Malaon

Otázka

Čau

Mám PSP Slim 5.00 M33-4 a PhotoFast 5400. 2 Mikro SD HC Karty SanDisk 8 a 16 GB.Při formátování v PSP hlásí že naní vložený Memory Stick.Máte s tím někdo skušenosti ? Je možné ,že PSP Slim podporuje jen 16GB Max? V počítači se normálně hlásí jako 24GB ale prostě to nemúžu na PSP naformátovat.Prosím poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdravim, take jsem mel problem s formatem, vyresil jsem a naformatoval, pouzivam 2x 8gb na PSP FAT. Ale mam jiny problem, pri vlozene redukci se PSP vubec nezapne, musim zapnout s jinou kartou, potom vyndat a vlozit adapter a pouzivat...........docela problem...Nema prosim nekdo nejakou radu co stim ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nainstaluj si na tu kartu timemachine (volba multiboot)... nejspis je tvoje baterka pandora... coz samozrejme nerekls ale je to dost posdstatne

Dekuji moc za radu, uz to beha, s tou baterkou se omlouvam (netusil jsem ze to ma takovy vyznam) Muzu se zeptat jestli je teda lepsi ji vratit zpatky do normalu ? Aby nebyla pandora ? Ptam se protoze psp je pro deti, aby neco neprovedli.........nebo staci smazat timemachine ? Dekuji moc za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu