Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Na čem paříte??


xbox

Recommended Posts

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

xbox ...

ja mam LCD LG 94cm (typ ti presne nepowim) FULL HD.... a uplna pohoda... (tak nechapu co rikas hruza... i kdyz sem paril na samsungu tak mi pripadal este horsi jak to LG)

driv sem paril na CRT (55cm sony) a fuj CRT ... zlaty LCD... at je to jakakoliv znacka :D xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to sem se pobavil !nekupuj LG...!

Ja mam LG 106CM FULLHD a je to bomba. znacka: 42LG6000 Scarlet tahle

no a kdyz sem na tom pustil filmik vcera v 1080p pres X360 "format MP4" tak se neveril vlastnim vocim proste nadhera :D

IMHO: akorat ta hlucnost 360 u sledovani filmu teda hruza :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechny vas nechapu asi jedinou televizy ste meli LG prtoze je dobre cenove dostupna ,ale jako jak muzete rict ze LG je dobra LCD :roll: ... az srovnate LG se stejne velkym Samsungem a stejnejny funkce (muj pripad) a porovnejte rozdil... Taky jsem byl ze zacatku presvedcenej ze LG je dobra znacka ale pak jsem videl ten rozdil vedle Samsungu .... nechapal jsem...

Televize vyssi tridy jako je pioneer apod.(stredni trida je napr. Philips - po ctvrty dostaly cenu EISA) nemuzete srovnavat ze Samsungem a LG ...

Jinak k prispevku : cituji : Hele jenom taková rada nekupuj si značku LG hruza.

Trosku s tim souhlasim ,ale at si kupuje kazdej co chce jsou to jeho penize ....

Full hd televize 42palcu za 22tis. asi bejt dobra nemuze

Doufam ze me neukamenujete :D ,ale je to pravda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BenQ 21.5" E2200HDA - nic většího se mi na stůl v bytě nevejde :(

Ale i tak se to dá...

Jinak ke kvalitám televizí - LG vs. Samsung - záleží vždycky na tom, jakej model člověk zrovna porovnává... Navíc v dnešní době dělá až neuvěřitelně moc elektronika, protože panely jsou si parametrama dost podobný (není zas tak moc fabrik, které je vyrábí). Taky mám radši Samsung, alespoň co se oblasti LCD týče. Líbí se mi u nových televizí spousta featur... Ale pořád jsou to jenom přesaturovaný TN panely:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsung T240HD ,Full HD ,9400 Kc

Jeste k tomu duelu tak ja osobne zastavam ten nazor jako ten kdo ho pronesl at uz k tomu mel jaky koliv dukaz.Ja jsem videl LG a Samsung stejne tridy vedle sebe a jako musim rict ze je to fakt rozdil.Rozhodne Samsung vede a vzdy bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechny vas nechapu asi jedinou televizy ste meli LG prtoze je dobre cenove dostupna ,ale jako jak muzete rict ze LG je dobra LCD :roll: ... az srovnate LG se stejne velkym Samsungem a stejnejny funkce (muj pripad) a porovnejte rozdil... Taky jsem byl ze zacatku presvedcenej ze LG je dobra znacka ale pak jsem videl ten rozdil vedle Samsungu .... nechapal jsem...

Televize vyssi tridy jako je pioneer apod.(stredni trida je napr. Philips - po ctvrty dostaly cenu EISA) nemuzete srovnavat ze Samsungem a LG ...

Jinak k prispevku : cituji : Hele jenom taková rada nekupuj si značku LG hruza.

Trosku s tim souhlasim ,ale at si kupuje kazdej co chce jsou to jeho penize ....

Full hd televize 42palcu za 22tis. asi bejt dobra nemuze

Doufam ze me neukamenujete :D ,ale je to pravda :D

No ja videl moji LG vedle nejakeho stejne velkeho samsunga i parametry stejne I-SPS FullHD panel atd.. a proste Samsung nevyhral jediny co se mi na nekterejch samsungach libi je design. a tu LG sem sice kupoval za 22000kc ale normalne stala 28000kc pokud bych chtel koupit lepsi nez je tO LG tak bud vyssi radu samsunga s led podsvicenim "coz je cenove jinde uplne" a nebo stejne velkou ale Philips a jelikoz to penize nedovolili tak tohle byla nejlepsi koupe co sme mohli udelat protoze samsung byl fakt hruza. a Uz jen treba automaticka funkce nastaveni obrazu podle svetla je u LG vynikajici nikde jinde sem tak kvalitni nevidel. a co se tyce nastaveni tak ta LG ma taky hoden podrobne nastaveni kazda barva se da nastavi do detaillu jako v servisnim menu a to kde jaka tv nema, a pokud clovek neni uplnej laik a jen USER tak si to poladi tak ze z toho dostane maximum. A ten SD signal sem u takhle velke FUllHD TV lepsi nevidel a pokud do toho pustite FUllHD signal neni co resit. Samozrejmne nikomu taky nic nenutim at si kazdej koupi co chce tohle byl jen muj nazor na to co mam doma a ze sem mezi TV vybiral dost dlouho radove par mesicu sem chodil po elektrach a cetl si recenze na netu atd,...

BenQ 21.5" E2200HDA - nic většího se mi na stůl v bytě nevejde :(

Ale i tak se to dá...

Jinak ke kvalitám televizí - LG vs. Samsung - záleží vždycky na tom, jakej model člověk zrovna porovnává... Navíc v dnešní době dělá až neuvěřitelně moc elektronika, protože panely jsou si parametrama dost podobný (není zas tak moc fabrik, které je vyrábí). Taky mám radši Samsung, alespoň co se oblasti LCD týče. Líbí se mi u nových televizí spousta featur... Ale pořád jsou to jenom přesaturovaný TN panely:-/

Tsk tenhle monitor ma matka u PC od vanoc a je to teda nic moc, ale kdyz sem k tomu pripojil X360 byl sem mile prekvapen k Xku vyborna alternativa a za 3500kc pred vanoci parada. a FUllHD. oprava: matka ma E2200HD bez repracku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu