Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Na čem paříte??


xbox

Recommended Posts

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Teda pánové, pak že máme krizi. V pokoji jedno LCD, v obýváku plazmu, že?:cheesygrin: Ok, ja valim na 32" Philips Ambilight HD Ready, zvuk přes Home Cinema System Philips a taky mi to stačí:lol:

Původně jsem uvažoval o Samsungu, protože ty jsou teď za "babku", ale po shlédnutí u kamaráda v Trimu jsem od toho okamžitě upustil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to romiik: A kurva, tak to je nářez:!: Asi dneska mrknu na stav účtu a vezmu ztečí nějaký elektro. Jaký bys poradil bedny, Mission 701, nebo 801?:wohow:

P.S: Do koupelny chci jedině projektor, u stropu mu bude skvěle. Xko šoupnu pod vanu, ať na něj necáká voda a hlavně aby nebudil u návštěv zbytečnou závist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pánové, pak že máme krizi. V pokoji jedno LCD, v obýváku plazmu, že?:cheesygrin: Ok, ja valim na 32" Philips Ambilight HD Ready, zvuk přes Home Cinema System Philips a taky mi to stačí:lol:

Původně jsem uvažoval o Samsungu, protože ty jsou teď za "babku", ale po shlédnutí u kamaráda v Trimu jsem od toho okamžitě upustil

Aj ty si "Philips pozitiv" ako ja :cheesygrin: Mam elektroniku skoro iba Philips. Planujem vymenit namiesto 42" (z 3 metrov male) Philips 52PFL7404.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to romiik: A kurva, tak to je nářez:!: Asi dneska mrknu na stav účtu a vezmu ztečí nějaký elektro. Jaký bys poradil bedny, Mission 701, nebo 801?:wohow:

P.S: Do koupelny chci jedině projektor, u stropu mu bude skvěle. Xko šoupnu pod vanu, ať na něj necáká voda a hlavně aby nebudil u návštěv zbytečnou závist

NÁŘEZ :wohow:

tyhle jsem neslyšel, takže ti nemůžu poradit konkrétně, ale já mám v akci JBL E80 + Harman kardon 355 :wohow: Ono to chce vybrat jenom podle poslechu, takže vlítni do nějakýho studia a podle toho vyber 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to trezzor: Ze tří metrů malé?:wohow: No já ti nevím, ale mě to příjde i na 42" docela dost. Já mám z téhle vzdálenosti 32" a v pohodě. Ale dělej jak myslíš. Já jsem původně chtěl taky 42", ale bylo by to na ložnici trochu moc. Nedovedu si představit, co bych potom dal do obýváku, aby to bylo adekvátní:cheesygrin: To už asi fakt jen ten projektor.

Jo Philips se mi líbí. Hlavně možnost seřídit si vše podle vlastních potřeb. A ať se majitelé Samsungu třeba staví na hlavu, na Samsungu se mi to nepovedlo. A nejen mě. Takových je tady v Navanu víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to trezzor: Ze tří metrů malé?:wohow: No já ti nevím, ale mě to příjde i na 42" docela dost. Já mám z téhle vzdálenosti 32" a v pohodě. Ale dělej jak myslíš. Já jsem původně chtěl taky 42", ale bylo by to na ložnici trochu moc. Nedovedu si představit, co bych potom dal do obýváku, aby to bylo adekvátní:cheesygrin: To už asi fakt jen ten projektor.

Jo Philips se mi líbí. Hlavně možnost seřídit si vše podle vlastních potřeb. A ať se majitelé Samsungu třeba staví na hlavu, na Samsungu se mi to nepovedlo. A nejen mě. Takových je tady v Navanu víc

Mal som najskor 32", ale hrat na tom v HD je strasne male. Potom som kupil 42", vacsie boli sakramensky drahe. 42" je mi pri hrani NBA 2k10 male...male postavicky :D Teraz ako tak je ta cena, tak uz bazim nad 52"...to je iny zazitok z HD hrania. Idealne HDTV z troch metrov je 52"!!!

http://www.sony.sk/hub/televizory-lcd-bravia/13/1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to trezzor: jestli něco nesnáším, pak to jsou tabulky expertů a jejich doporučení:cheesygrin: Ale jak říkám, každého věc a pokud prahneš po větší TV, směle do toho

O to nejde, ale ja uz z 3 metrov nevidim na HD rozlisenie ani na 42", o 32" ani nehovorim.Na projektor mam malu, napratanu, stiesnenu izbu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to trezzor: to mi ani nevykládej, já musím mít od druhé třídy, tj. cca 28 let brýle na dálku, dneska mám bez pár drobnejch cca 7-čky skla, na řízení musím mít kontaktní čočky, ale že bych ze tří!!! metrů neviděl detaily na 32" TV? Nezlob se na mě, ale v tomhle vím až moc dobře o čem je řeč a spíš to je o tom, že tu TV prostě CHCEŠ, než že bys ji potřeboval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vau, s radosti jsem zjistil po navratu z dovoleny ze mame v obyvaku lcd philips hd ready, naky pixel plus hd, fakt nevim kolik uhlopricka a ma hdmi vstup tak jsem mega stastnej ze si zahraju apon v obyvaku kvalitne.. :D kolik ze p da hd ready tv? vim, ze to je nekde tady napsany ale neci cist celej topic.. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vau, s radosti jsem zjistil po navratu z dovoleny ze mame v obyvaku lcd philips hd ready, naky pixel plus hd, fakt nevim kolik uhlopricka a ma hdmi vstup tak jsem mega stastnej ze si zahraju apon v obyvaku kvalitne.. :D kolik ze p da hd ready tv? vim, ze to je nekde tady napsany ale neci cist celej topic.. :P

1080p.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LG Scarlet [32" a tá boužial nieje Full HD ale HD Ready]

http://avmania.zive.cz/default.aspx?article=972

Preco bohuzial? 720p bohate staci!

ps3 na 32" :D nic moc

ale doufam ze dostano od mamy Grundig 82cm-je to sice HD ready, ale stacila by

Tomuto vtipu som asi nerozumel :D

32" = 81 cm...

Rockroad, to nevies kolko ma palcov tvoja TV? Ved prve cislo na modely su palce!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučuju pc monitor s uhlopřičkou 22-24 palců. Můžete na tom hrát s malý vzdálenosti (1metr), oči nebolí a vidíte vše potřebné. Naopak hraní na plazmě nebo lcd větší úhopříčky mi nesedí. Stejně tak na projektoru - na filmy jasně ale na hry ? ... A jakou značku ? u monitoru to je celkem jedno, ale televize doporučuju SHARP. Male srovnání - LG do kolem 10 tis - nebrat, Samsung to samý. Viděl jsem nové LG kolem 18 tis - ty které už dokáží přehrávat MKV filmy přímo z disku přes usb - super funkce a tyhle tv jsou už o něčem jiném. Samsung to samé . Někdo psal že model Samsung 32r86bd byl před rokem špička - :-) haha, tenhle model byl před 2 roky jako největší aušus, obraz hrůza. Stejně jako dneska Samsung z eletrocity nebo okey za cca 8900,- Porovnej se SHARPEM , ten je jinde...Záleží na typech , značku řešte až pak. Osobně doporučuju LCD SHARP do metru, větší bych doporučil plazma PANASONIC..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučuju pc monitor s uhlopřičkou 22-24 palců. Můžete na tom hrát s malý vzdálenosti (1metr), oči nebolí a vidíte vše

Tak tohle je dobrá blbost...

to můžu porovnat a porovnávám dnes a denně...tákže...

porovnáno:

zapnutý xko na obě televize: LCD TV 23" Samsung full hd a plasma LG 107cm HD ready (umí 1080p):

detaily, které jsou při rozlišení na LG plasma HD Ready 107cm, nastavené na xku na 1080p jsou nesrovnatelně ostřejší a cekově kvalitnější, než na velmi dobré LCD TV Samsung 23" Full HD, taky nastavené na 1080p.

výsledek: ta úhlopříčka tam je právě to, co dělá ty rozdíly v kvalitě detailů, i když se na to LCD při hrách koukám z dálky nebo z blízky, nejde to porovnat, takže s tímhle příspěvkem zásadně nesouhlasím :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu