Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Na čem paříte??


xbox

Recommended Posts

Souhlas s romiikem. ... Naopak nesouhlas s mcgilikady.

Naopak já doporučuju tu TV co si loni na Invexu koupil Mareš :) Nevím kolik už stála, ale pár mega to bylo. Úhlopříčka taky měla pár metrů :)

A nebo pro ty méně majetné než on aspoň 50'' a výš, ať to má trochu šťávu.

V poslední řadě pro chudé, jako jsem já :) , minimálně 42''.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Souhlas s romiikem. ... Naopak nesouhlas s mcgilikady.

Naopak já doporučuju tu TV co si loni na Invexu koupil Mareš :) Nevím kolik už stála, ale pár mega to bylo. Úhlopříčka taky měla pár metrů :)

A nebo pro ty méně majetné než on aspoň 50'' a výš, ať to má trochu šťávu.

V poslední řadě pro chudé, jako jsem já :) , minimálně 42''.

jóóó tak to už je trochu jiný kafe 8)

Ja mam CRT uhloprocka 60 :roll: ale chystam se na plazmu :lol:

Jo na Invexu sem tu Maresovu plazmu videl mazaná :lol:

tak až z toho CRT zapneš plasmu, tak se zblázníš radostí. Rozdíl je to obrovský... to je asi jako ve fotbale... hrát na škváře a pak na krásném zeleném pažitu :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LG - L226WTQ-PF (minulost) http://avmania.zive.cz/Televize/Samsung-SyncMaster-2333HD-test-23-LCD-TV/sc-32-sr-1-a-1659/default.aspx

Samsung 2333HD MPEG4 (současnost) http://www.monitory-lcd.cz/lg-l226wtq-pf-37-p.html

z tech dvou je lepší LG, na tom samsungu je obraz mirne "roztrepany"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych chtěl jít do téhle Full HD LCD televizor LG 32LH4000

http://www.proton.cz/mimoradna-nabidka/televizory-digitalni-prijimace/full-hd-lcd-televizor-lg-32lh4000.html

syn má v pokoji klasickou 70cm tak bych mu jí chtěl vyměnit,ale hlavně kvůli sobě :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je dobrá blbost...

to můžu porovnat a porovnávám dnes a denně...tákže...

porovnáno:

zapnutý xko na obě televize: LCD TV 23" Samsung full hd a plasma LG 107cm HD ready (umí 1080p):

detaily, které jsou při rozlišení na LG plasma HD Ready 107cm, nastavené na xku na 1080p jsou nesrovnatelně ostřejší a cekově kvalitnější, než na velmi dobré LCD TV Samsung 23" Full HD, taky nastavené na 1080p.

výsledek: ta úhlopříčka tam je právě to, co dělá ty rozdíly v kvalitě detailů, i když se na to LCD při hrách koukám z dálky nebo z blízky, nejde to porovnat, takže s tímhle příspěvkem zásadně nesouhlasím :!:

Nevim co je blbost na tom že odmítáš můj názor o ideálním hraní. jen sem chtěl říci že se mi osobně hraje lépe na menších uhlopříčkách než na větších... prostě mě nebaví hrát na plazmě s úhlopříčkou 94 cm ....bolí mě z toho hlava..... není to o tom že člověk na plazmu či velké lcd nemá, je to o subjektivnim pocitu... nikde sem nepsal o kvalitě obrazu 1080 při různých úhlopříčkách apod........

Prostě pro hardcore hraní , několik hodin denně na čemkoliv větším než 24 palců odmítám... :-) takže otázkou není která tv při jaké úhlopříčce má nejvíc detailů ale na čem se vám hraje nejpohodlněji ...

PS - spousta lidí tu srovnává přechod z CRT na LCD. Samosebou je to skok. rozhlišení dělá své. ale obraz lcd ček byl ještě před rokem ale i dnes u spousty levných typů hroznej :-) .... bavím se tu lidma co si koupí nejlevnější lcd a chválí ho jen kvůli tomu že oproti jejich bejvalejm crt brakum má tahle "pecka" hd rozlišení :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě pro hardcore hraní , několik hodin denně na čemkoliv větším než 24 palců odmítám... :-) takže otázkou není která tv při jaké úhlopříčce má nejvíc detailů ale na čem se vám hraje nejpohodlněji ...

To nemyslis vazne! Treba rozoznavat z akej vzdialenosti sa na to pozeras, nie? Na 24" tak akurat z jedneho metra, ale nie z 3 metrov! Naco ti je potom vyssie rozlisenie, ked to pozeras z vacsej vzdialenosti na malu uhlopriecku. Ved si potom zaobstarajte CRT TV, kde detaily a ostrost hran z velkej vzdialenosti ani nespoznate rozdiel medzi CRT a HDTV.

Chcel by som vidiet ako hras z 3 metre na 24" LCD hry v splitscreene :cheesygrin: To je aky vizualny zazitok, ked vidis iba, ze tam nieco pobehuje atd. :cheesygrin: Mna by z toho bolela hlava, ze poriadne nevidiet, co hram na tom 24" z takej vzdialenosti :cheesygrin:

Z 3,2 metra mi je 42" uz male...minimalne treba 47", idealne 52".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady samý chytrý haranti. trezore hraj si třeba z deseti metrů ,mě to nezajímá. Jen nechápu že někoho baví hrát z takové dálky. A ze vzdálenosti jednoho metru na plazmě hrát mě teda fakt nebaví

:cheesygrin: Neviem vobec o com pises, ale je nad slnko zname, ze displey sa kupuje taky velky, ktory je adekvatny k vzdialenosti pozerania. Neviem, ci si ty este o tom nepocul. :cheesygrin:

Ked mam gauc od TV viac ako 3 metre, tak si hadam nekupim na pozeranie 24" monitor, ked z takej vzdialenosti je potrebne min. 47" TV :cheesygrin:

A zas na druhu stranu, ked sedim pri monitore na 1 meter, tak si hadam nekupim 42" plazmu :cheesygrin:

OMG...ty si ale cudak :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty čukote koho tady urážíš nikdo na tvoje dementní příspěvky není zvědavej to je snad nad slunce jasný , hraj si třeba z deseti metrů když tě to baví

:cheesygrin: Tak vacsi dement od teba nie je nik :cheesygrin:

Velkost displeja zalezi od vzdialenosti pozerania!!!!!

Pisal si o 37" plazme, ze sa ti na to zle pozeralo, ale moj dementny, to nemozes na nu pozerat z 1 metra... OMG :cheesygrin: Na to mas monitor do 24" a svietivost 300 cd/m2 - nizsi ako LCD TV (500 cd/m2).

Ty mas v obyvacke TV pri gauci na 1 meter? Ja mam na vyse 3 m a preto je uz na optimalne sledovanie potrebnych min. 47". Neviem, ci uz chapes tuto problematiku, ale skor asi nie...nemas vlastne ani cim chapat :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mcgilikady: To, co tady tvrdíš, je prostě hovadina a jen tímto budeš mást lidi, kteří o tom mají málo info.

Ukončuji debatu s tebou, protože pádného argumentu se člověk, od tebe nedočká.

... ty řešíš parametry televizí ale to o ideálním herním zážitku nemá co společný. Nevim co nechápeš na argumentu že se lépe hraje na menším lcd než na velké,u které , jak tady tvrdíte :-) nutné sedět dál . Což právě u obrazovek s vysokým rozlišením je chyba. U Full HD o úhl. 1 metru je ideálně vzdálenost , abys viděl i nejmenší detaily ani né 2 x velikost úhlopříčky ,asi 1,8 metru. Protože z dálky ty detaily už neuvidíš, a samozřejmost je mých zdraví zrak. U starých CRT to bylo jinak, tam si z blízka viděl prd a proto byla optimální vzdálenost 3-3,5 X velikost úhlopříčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já neřeším parametry, já hodnotím výsledek a celkový dojem...

ok, takže jinak na tebe... :)

...na malé úhlopříčce se rozhodně nehraje lépe, než na velké úhlopříčce. Je to právě naopak :!: Čím větší úhlopříčka, tím lepší obraz a detaily a žádné oči tě z toho nebolí, prostě čím větší, tím lepší NÁŘEZ 8)

...o CRT se samozřejmě nebavím :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty čukote koho tady urážíš nikdo na tvoje dementní příspěvky není zvědavej to je snad nad slunce jasný , hraj si třeba z deseti metrů když tě to baví

Člověče nezapomněl sis vzít svoje prášky na uklidnění ? :bash:

Argument o tom, že úhlopříčka TV / monitoru by měla být úměrná k vzdálenosti ze které je TV / monitor a samozřejmě že na větší TV / monitoru (mluvíme o něčem kvalitním, ne šuntu z Tesca) se hraje / kouká na DVB-S2 / sleduje Bluray atd lépe je naprosto relevantní a pochopí ho i průměrně inteligentní orangutan. Tak proč s tím máš takový problém ?

A že u velké TV se sedí dál ? No ano, pamatuju si taky na dobu, kdy jsem hrál na PC a seděl na klasický kancelýřský otočný židli. Fakt mňamka. Ale hlavně že jsem teda byl metr od obrazovky jak tvrdíš :) ... Teď se pohodlně rozvalím do gauče. Trochu jiný kafe 8) Nemluvě o tom, kdybysme na počítači třeba hráli 4 najednou třebas FIFU a nějak se snažili zmístit okolo monitoru. Zatímco ve 4 na gauč je pohodička :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ty řešíš parametry televizí ale to o ideálním herním zážitku nemá co společný. Nevim co nechápeš na argumentu že se lépe hraje na menším lcd než na velké,u které , jak tady tvrdíte :-) nutné sedět dál . Což právě u obrazovek s vysokým rozlišením je chyba. U Full HD o úhl. 1 metru je ideálně vzdálenost , abys viděl i nejmenší detaily ani né 2 x velikost úhlopříčky ,asi 1,8 metru. Protože z dálky ty detaily už neuvidíš, a samozřejmost je mých zdraví zrak. U starých CRT to bylo jinak, tam si z blízka viděl prd a proto byla optimální vzdálenost 3-3,5 X velikost úhlopříčky.

Ved si protirecis! Ja som vzdy tvrdil, ze z 3 metrov je akurat 52" TV. A ty ze na mensej sa hra lepsie :cheesygrin: Keby som z 3 metrov mal hrat napr. na 32" TV, tak skoro nic poriadne nevidim :cheesygrin: Ty si riadny cudak, kolko mas rokov?

http://www.sony.sk/hub/televizory-lcd-bravia/13/1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sharp Aquos LC-32D44E-BK

sharpy jsou vynikající. mám novou Aquos 32 typ 57. vynikající obraz, barvy, trochu problém při rychlém textu ale to maj v týhle kategorii snad všechny. Ve srovnání se samsungy či lg v téhle kategorii (kolem 10tis ) o třídu výš....

Caspere , nejdřív se nauč psát a hlavně číst příspěvky na které pak reaguješ. tvé znalosti jsou omezené a hlavně urážet umí každej a hrát si na inteligenta to samý.. Tvé argumenty o vzdálenosti sledování obrazu jsou na úrovni amatéra dítěte lol. Já na rozdíl od tebe nepíšu do každý diskuze když o tématu nic nevim.

Snaž se pochopit závěr : pozorovací vzdálenost se od velikosti úhlopříčky počítá také od rozlišení sledovaného obrazu. Tj, když na plazmě 125 cm sleduješ 1080 obraz tak je idální pozorovací vzdálenost mnohem menší než při TV signálu z dvb-t s rozlišením cca 600....

takže pokud využíváš TV na více druhů zdrojového signálu, přeju ti veselé šoupání gauče po obýváku LOL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já neřeším parametry, já hodnotím výsledek a celkový dojem...

ok, takže jinak na tebe... :)

...na malé úhlopříčce se rozhodně nehraje lépe, než na velké úhlopříčce. Je to právě naopak :!: Čím větší úhlopříčka, tím lepší obraz a detaily a žádné oči tě z toho nebolí, prostě čím větší, tím lepší NÁŘEZ 8)

...o CRT se samozřejmě nebavím :lol:

Prostě to tak nevidím, hrát 5 hodin denně na tv 120 cm (né slepě čumět na telku ale pařit hru u které se člověk musí soustředit) je na oči hodně náročné. Rozhodně to nedoporučuju a doporučuju monitor kolem 60 cm....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caspere , nejdřív se nauč psát a hlavně číst příspěvky na které pak reaguješ. tvé znalosti jsou omezené a hlavně urážet umí každej a hrát si na inteligenta to samý.. Tvé argumenty o vzdálenosti sledování obrazu jsou na úrovni amatéra dítěte lol. Já na rozdíl od tebe nepíšu do každý diskuze když o tématu nic nevim.

Snaž se pochopit závěr : pozorovací vzdálenost se od velikosti úhlopříčky počítá také od rozlišení sledovaného obrazu. Tj, když na plazmě 125 cm sleduješ 1080 obraz tak je idální pozorovací vzdálenost mnohem menší než při TV signálu z dvb-t s rozlišením cca 600....

takže pokud využíváš TV na více druhů zdrojového signálu, přeju ti veselé šoupání gauče po obýváku LOL

Ja ti teraz absolutne nerozumiem! O co ti vlastne vtedy islo, ked si pisal, ze je lepsie hrat na malej uhlopriecke???

Ved ja som to iste tvrdil, co aj teraz ty. Je som vtedy pisal, ze velkost TV zalezi od vzdialenosti pozerania...A ty vtedy iba to svoje, ze je lepsie hrat na mensich uhloprieckach.

Uz tolko nefetuj!!!:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu