Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Na čem paříte??


xbox

Recommended Posts

Prostě to tak nevidím, hrát 5 hodin denně na tv 120 cm (né slepě čumět na telku ale pařit hru u které se člověk musí soustředit) je na oči hodně náročné. Rozhodně to nedoporučuju a doporučuju monitor kolem 60 cm....

Ty si uz naozaj DEMENT!!! :cheesygrin: Takze podla teba si ma dat namiesto TV 47" do obyvacky 24" monitor a hrat z gauca 2,5-3 metre od monitora? A to je uz ake hranie, ked na ten monitor z 3 metrov ledva dovidiet :cheesygrin:

Naozaj, uz nefetuj, nerobi ti to dobre! :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ved si protirecis! Ja som vzdy tvrdil, ze z 3 metrov je akurat 52" TV. A ty ze na mensej sa hra lepsie :cheesygrin: Keby som z 3 metrov mal hrat napr. na 32" TV, tak skoro nic poriadne nevidim :cheesygrin: Ty si riadny cudak, kolko mas rokov?

http://www.sony.sk/hub/televizory-lcd-bravia/13/1

Tak zásadou pro věrný obraz je přizpůsobení sledovací místnosti, sezení v závislosti na sledovaném obrazu, velikosti uhl, rozlišení, podsvícení atd... Víš co znamená čukot :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zásadou pro věrný obraz je přizpůsobení sledovací místnosti, sezení v závislosti na sledovaném obrazu, velikosti uhl, rozlišení, podsvícení atd... Víš co znamená čukot :-)

Ako vidim, musim ist na teba inou metodou (takou, ako na dementov) a spytal sa ta, ze aku velku TV mi doporucis, ked od mojich oci po obrazovku bude vzdialenost 3,2 metra. Dik vopred za radu...budem na nu cakat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě to tak nevidím, hrát 5 hodin denně na tv 120 cm (né slepě čumět na telku ale pařit hru u které se člověk musí soustředit) je na oči hodně náročné. Rozhodně to nedoporučuju a doporučuju monitor kolem 60 cm....

Zdravím!

Sorry ale co ty píšeš je blbost :) Hrál jsi někdy těch 5h na takové uhlopříčce? Já mám Xbox sice asi 3 týdny, za tu dobu jsem projel orginálky které k tomu přibalené a to Halo 3 a Pure. Mám uhlopříčku 46" tzn 117cm LCD viz podpis, a ze 2,7m co mám postel a LCD to je akorát výbroné pokoukání, a nedokážu si představit něco menšího (ok ještě taková 40" by se dala si myslím v pohodě), právě že oči by se ti více namáhaly když by bylo vše titerné a malé a musel doostřovat detaily;) Takže jak už se tady psalo na ty 2,5-3m je to perfektní požitek z hraní na takových uhlopříčkách.

SpeedX ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si uz naozaj DEMENT!!! :cheesygrin: Takze podla teba si ma dat namiesto TV 47" do obyvacky 24" monitor a hrat z gauca 2,5-3 metre od monitora? A to je uz ake hranie, ked na ten monitor z 3 metrov ledva dovidiet :cheesygrin:

Naozaj, uz nefetuj, nerobi ti to dobre! :cheesygrin:

Dement jsi asi ty když nechápeš smysl diskuze.. Já reagoval na rommika a caspera ty to komentuješ :roll: .. čukoti lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě to tak nevidím, hrát 5 hodin denně na tv 120 cm (né slepě čumět na telku ale pařit hru u které se člověk musí soustředit) je na oči hodně náročné. Rozhodně to nedoporučuju a doporučuju monitor kolem 60 cm....

no a jsme u toho, prostě ty to tak nevidíš, ale jsi tady JEDINÝ ! Tak to tady nepiš do diskuse jako DOPORUČENÍ ! Chápeš to ? ...protože to je nesmysl... :!:

...jinak se nad sebou trochu zamysli, tvoje reakce jsou velmi podivné :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sharpy jsou vynikající. mám novou Aquos 32 typ 57. vynikající obraz, barvy, trochu problém při rychlém textu ale to maj v týhle kategorii snad všechny. Ve srovnání se samsungy či lg v téhle kategorii (kolem 10tis ) o třídu výš....

Ve všem s tebou naprosto souhlasim. Taky si nestěžuju a je rozhodně poznat že je to made in Japan. ;) Kdybych se v budoucnu rozhodoval pro jinou (což asi zachvilku jo) tak určitě nevemu jinou než Sharp, Pioneer nebo Sony.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím!

Sorry ale co ty píšeš je blbost :) Hrál jsi někdy těch 5h na takové uhlopříčce? Já mám Xbox sice asi 3 týdny, za tu dobu jsem projel orginálky které k tomu přibalené a to Halo 3 a Pure. Mám uhlopříčku 46" tzn 117cm LCD viz podpis, a ze 2,7m co mám postel a LCD to je akorát výbroné pokoukání, a nedokážu si představit něco menšího (ok ještě taková 40" by se dala si myslím v pohodě), právě že oči by se ti více namáhaly když by bylo vše titerné a malé a musel doostřovat detaily;) Takže jak už se tady psalo na ty 2,5-3m je to perfektní požitek z hraní na takových uhlopříčkách.

SpeedX ;)

nekomentoval bych to když bys nedával otázky :) jj představ si že jsem na takové úhlopříčce (60cm) hrál i více než 5 hodin a oči mě nebolely tak jako na plazmě po hodině :-) Oproti tobě mám xbox s lcdčkem 2,5 roku jen tak pro informaci. Hrál jsem také na projektoru s obrazem cca 3 metry a podívaná hezká ale na ovládání a "požitek" ze hry nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

........jj představ si že jsem na takové úhlopříčce (60cm) hrál i více než 5 hodin a oči mě nebolely tak jako na plazmě po hodině............

Ale já se nebavil jestli jsi 5h hrál na uhlopříčce 60cm ale 117cm ;) A to že tě bolely oči po hodině hraní na nějaké větší uhlopříčce (nenapsal jsi ani kolik ta plazma měla), tak to je tedy čistě tvůj subjektivní nároz, tak nepiš to slovo DOPORUČUJI/NEDOPORUČUJI protože ti tady píše XY lidí jinej názor, takže buď máš něco s očima a zajdi si k očnímu(neber to jako urážku to vůbec, jen jako doporučení, protože když tě bolí oči hraní na takové uhlopříčce tak to není normální). Ale tady se spíše jedná o tu věc, že píšeš že je nedoporučované ale to je tvůj subjektivní pocit nic víc nic míň a lidi ti to tady vyvrací, protože ani já si nemyslím že máš pravdu, a vím to protože to takhle hraju, a zkoušel jsem i hrát na 24" z 2m a je to v celku k ničemu;)

Takže tak, nechci se hádat, jen nedoporučuj něco, když máš asi něco s očima.

SpeedX ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekomentoval bych to když bys nedával otázky :) jj představ si že jsem na takové úhlopříčce (60cm) hrál i více než 5 hodin a oči mě nebolely tak jako na plazmě po hodině :-) Oproti tobě mám xbox s lcdčkem 2,5 roku jen tak pro informaci. Hrál jsem také na projektoru s obrazem cca 3 metry a podívaná hezká ale na ovládání a "požitek" ze hry nic moc...

Tu sa pristavim...

Na 60 cm monitor si pozeral z akej vzdialenosti?

Na projektore o velkosti obrazu uhl. cca 3 metre si pozeral z akej vzdialenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 roky jo a tak to bude asi pěkně uřvaná kráva co sípe z pohledního :idea:

ty jseš opravdu velký tupec. Kde je psáno, že mám jeden a tentýž xbox a kde je psáno, že jich doma nemám více ? Fakt už nepiš... co věta, to střela...

tady se řeší úplně něco jiného, trumpeto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 roky jo a tak to bude asi pěkně uřvaná kráva co sípe z pohledního :idea:

:lol::lol::lol::lol: tak todle mě sestřelilo. Dobrý no, my se ti tu snažíme něco říct a ty otočíš a narážiš na někoho jiného a jeho xbox360 a na uplnou blbost, dobroš tak už to neřeším, hraj si na 20cm my ostatní co máme ty "hnusně velké uhlopříčky si na nich budem smažit oči". Dobrý no:lol::lol: Takhle mě v práci ještě dneska nikdo nepobavil.

SpeedX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu sa pristavim...

Na 60 cm monitor si pozeral z akej vzdialenosti?

Na projektore o velkosti obrazu uhl. cca 3 metre si pozeral z akej vzdialenosti?

hraju ze vzdálenosti cca 1,3 metru z křesla na LG L226WA , tedy 22 palců, podle mě ideál. nikomu to nevnucuju, jen doporučuju.. Projektor cca 3 metry obraz ze vzdálenosti cca 4,5 metru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jseš opravdu velký tupec. Kde je psáno, že mám jeden a tentýž xbox a kde je psáno, že jich doma nemám více ? Fakt už nepiš... co věta, to střela...

tady se řeší úplně něco jiného, trumpeto

Hele a sám píšeš příspěvky mimo mísu. Tys napsal jako první jak dlouho máš xbox aniž by to někoho zajímalo. chápeš . :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju ze vzdálenosti cca 1,3 metru z křesla na LG L226WA , tedy 22 palců, podle mě ideál. nikomu to nevnucuju, jen doporučuju.. Projektor cca 3 metry obraz ze vzdálenosti cca 4,5 metru..

prosím tě hlavně nikomu nic nedoporučuj, opravdu tě o to prosím

Hele a sám píšeš příspěvky mimo mísu. Tys napsal jako první jak dlouho máš xbox aniž by to někoho zajímalo. chápeš . :lol:

ne, nenapsal jsem to mimo mísu, ty tady nechápš vůbec nic a vůbec nikoho. Psal jsem to v narážce na to, že jsi psal, že už máš xbox 2,5 roku, takže s tím máš větší zkušenosti, takže jsem tě jen tímto způsobem chtěl vyvést z omylu. Bože, to je jak v pomocné škole :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím tě hlavně nikomu nic nedoporučuj, opravdu tě o to prosím

ne, nenapsal jsem to mimo mísu, ty tady nechápš vůbec nic a vůbec nikoho. Psal jsem to v narážce na to, že jsi psal, že už máš xbox 2,5 roku, takže s tím máš větší zkušenosti, takže jsem tě jen tímto způsobem chtěl vyvést z omylu. Bože, to je jak v pomocné škole :)

jj jak v pomocné školy přesně tak když si myslíš že tím že máš xbox 4 roky že máš vždy pravdu. tak mě napadá kolik za to máš že tu děláš černocha :-) . navíc opravdu chytrých lidí ,kteří narozdíl od tebe neuráží a hned neragují na věci co jim nejsou určené je poskrovnu a ten speedx ,ten je taky tvůj člověk. No nic hele vy radši vubec nereagujte páč se musím smát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju ze vzdálenosti cca 1,3 metru z křesla na LG L226WA , tedy 22 palců, podle mě ideál. nikomu to nevnucuju, jen doporučuju.. Projektor cca 3 metry obraz ze vzdálenosti cca 4,5 metru..

To mas tak...ja som z toho isteho miesta (cca.3 m) hral pred 3 rokmi na 32" LCD. Ale na tych pidiludkov (NBA) som z tej vzdialenosti ani nevidel, nie to este mal hrat. Pred 2 rokmi som sa financne zmohol iba na 42" (vacsie boli este stale sakramensky drahe) a teraz po 2 rokcoch, ked uz cena je dostupnejsia uvazujem nad 52" TV (Philips 52PFL7404). Pretoze uz aj 42" mi je nedostacujuce na hranie. Alebo aspon 47" (Philips 47PFL8404).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caspere , nejdřív se nauč psát a hlavně číst příspěvky na které pak reaguješ. tvé znalosti jsou omezené a hlavně urážet umí každej a hrát si na inteligenta to samý.. Tvé argumenty o vzdálenosti sledování obrazu jsou na úrovni amatéra dítěte lol. Já na rozdíl od tebe nepíšu do každý diskuze když o tématu nic nevim.

Snaž se pochopit závěr : pozorovací vzdálenost se od velikosti úhlopříčky počítá také od rozlišení sledovaného obrazu. Tj, když na plazmě 125 cm sleduješ 1080 obraz tak je idální pozorovací vzdálenost mnohem menší než při TV signálu z dvb-t s rozlišením cca 600....

takže pokud využíváš TV na více druhů zdrojového signálu, přeju ti veselé šoupání gauče po obýváku LOL

Chlapče až vyrosteš z toho věku, kdy všechno víš nejlíp a přes to nejde vlak (všichni jsme si pubertou prošili, že ? :P ), tak se zapoj znovu do diskuse.

Je nás víc co ti vyvracíme tvoje "argumenty" (pokud se tomu tak vůbec dá říkat) a ty si stejně meleš svoje.

Podívej, nemám problém s tím, že tobě se třeba na malém monitoru hraje dobře. OK. ... Ale doporučovat to ostatním, jako že menší úhlopříčka je lepší a potom tam cpát cosi o tom, že z velké budou bolet oči, tak to je prasárna, který by se někdo méně znalý v nejhorším i mohl chytit a opravdu si menší úhlopříčku koupit. ... A doma se potom nejspíš chytnout za hlavu jakou chybu udělal.

To jestli si měl smůlu na model té TV s velkou úhlopříčkou, že měla třeba nekvalitní parametry nebo co já vím, nebo máš nějakej oční zdravotní problém, to je čistě tvoje věc.

Ale schválně si zkus založit vlákno kde bude hlasování o tom, jestli úhlopříčku větší nebo menší (při jinak stejných ostatních parametrech). Jak myslíš, že to hlasování dopadne ? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu