Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Na čem paříte??


xbox

Recommended Posts

no mě už prošlo rukama několik set ks xboxů :lol: co tobě?

drzoune, mě není 13, tak se bav se svými rodiči

TAK TO SEŠ FAKTICKY DRSNEJ ŽE TI PROŠLO RUKAMA STOVKA XBOXŮ ale můžeš mi vysvětit pointu toho ?? Znamená to jako co? podle mě to že flashuješ xboxy nebo děláš jinej ilegál, tak tos to v životě dotáh fakt daleko, máš dobře našlápnuto. Fízly na tebe čubko, už je volám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to se tady zase objevil zavistivý dement na diskuzi co ? :lol:

jj a jmenuje se romik a sedí u počítače celej natěšenej a asi si u toho i honí :-) Můžeš mi teda říci co bych ti měl závidět?? Seš pěkněj čurák kterej provádí ilegální zásahy do xboxu a ještě nás tady všechny blbne, že na to dává záruku. To jako dáš paragon na ilegální zákrok ? Kvůli takovejm šmejdům na to doplácí pak všichni .. Takový odpad jako ty bych zavřel a už nepustil...

Hele už nereaguj páč už asi 4 příspěvek od tebe není nic jinýho než že se vytahuješ anebo urážíš. Hospodářská policie už je na cestě a pudeš sedět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mcgilikady: Takže, když mám ja v nicku Dark, tak jsem černej? xD. Taky se do tveho nicku neseru, tak se neser do ostatních.

A ted k diskuzi:

Nehraju na Xku, ale co mužu říct tak to je to, že z velke TV opravdu oci nebolej, kdyz to není nějakej smejd. Mame LG 50" (typ se mi hledat nechce :D) a nikdy me z nic neboleli oci. Samozřejmě, když se na ni budeš dívat ze vzdálenosti 50cm, tak možná ano. Proto se velikost TV urcuje podle vzdálenosti z jaké se na ní díváš.(jak už tady bylo řečeno).

Edit:

mcgilikady: Až vyrosteš tak to pochopiš, určitě děláš také mnoho ilegalnich věcí. Proč by na to nemohl dat zaruku?..., aspon je videt ze za to nese nejakou zodpovednost, když něco takového provádi. A né že se to nepovede, tak řekne "je mi líto... na shledanou".

Btw: romiik by ti pokud vím mohl zalovat za pomluvy atp :D (ale necetl jsem žádne zákonik nic, tak to berte s nadhledem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dávám záruku na práci, nauč se číst ty závistivý zamindrákovaný šašku !

závidím ti tvou práci ilegálního byznysu, jasně dostal si mě frajere. A záruku na práci?? to fakt nechápu. :bash: Aby byla záruka tak musí bejt paragon, a dáš mi paragon na ilegální zásah. :arrow: Vyhrál jsi, budeš mít poslední příspěvek . Už na tebe nereaguju páč nemáš argumenty a jen urážíš. NULO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mcgilikady: Takže, když mám ja v nicku Dark, tak jsem černej? xD. Taky se do tveho nicku neseru, tak se neser do ostatních.

A ted k diskuzi:

Nehraju na Xku, ale co mužu říct tak to je to, že z velke TV opravdu oci nebolej, kdyz to není nějakej smejd. Mame LG 50" (typ se mi hledat nechce :D) a nikdy me z nic neboleli oci. Samozřejmě, když se na ni budeš dívat ze vzdálenosti 50cm, tak možná ano. Proto se velikost TV urcuje podle vzdálenosti z jaké se na ní díváš.(jak už tady bylo řečeno).

Edit:

mcgilikady: Až vyrosteš tak to pochopiš, určitě děláš také mnoho ilegalnich věcí. Proč by na to nemohl dat zaruku?..., aspon je videt ze za to nese nejakou zodpovednost, když něco takového provádi. A né že se to nepovede, tak řekne "je mi líto... na shledanou".

Btw: romiik by ti pokud vím mohl zalovat za pomluvy atp :D (ale necetl jsem žádne zákonik nic, tak to berte s nadhledem)

ten černej nebyl na tebe.. jinak každej dělá spoustu ilegálu - stahuje mp3, kouká na filmy xvix atd..jenže to dál již nešíří za peníze takže z toho nemá zisk. Tohle dnes dělá každej a do budoucna se to bude muset řešit. dneska se to povoluje, budoucnoust ukáže zda se tohle všechno celý nezlegitimizuje třeba. Budeš platit za koncert , kino to jo ale pokud si vypálíš mp3 nějaký kapely tak po tobě nikdo nepude. Opak je to s těmi který na tom vydělávaj - chápeš? např. rapidshare anebo lidi co zasahujou do HW a nechaj si za to platit. Myslíš si že ten kdo flashuje z toho odvádí daně?? z toho důvodu ti nemůže dát paragon, a tedy záruku atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

závidím ti tvou práci ilegálního byznysu, jasně dostal si mě frajere. A záruku na práci?? to fakt nechápu. :bash: Aby byla záruka tak musí bejt paragon, a dáš mi paragon na ilegální zásah. :arrow: Vyhrál jsi, budeš mít poslední příspěvek . Už na tebe nereaguju páč nemáš argumenty a jen urážíš. NULO

ilegální zásah myslíš i opravu RROD? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš si že ten kdo flashuje z toho odvádí daně?? z toho důvodu ti nemůže dát paragon, a tedy záruku atd..

O com to pises? Ake dane? Dane plati zivnostnik, podnikatel. Ked ti niekto urobi nejaku sluzbu, tak hned nemusi bezat po zivnostensky list :cheesygrin: Moja mama usila suknu nejakej tete cez svoju znamu a zaplatila jej za to...ups, mala by za to aj odviest dane. Poviem jej to :cheesygrin: A je mnoho dalsich sluzieb, pomoci, za ktore dostavaju ludia peniaze na ruku (stavebne vypomoci na sukromnych stavbach, odvoz autom atd. atd.... prikladov by bolo mnoho).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten černej nebyl na tebe.. jinak každej dělá spoustu ilegálu - stahuje mp3, kouká na filmy xvix atd..jenže to dál již nešíří za peníze takže z toho nemá zisk. Tohle dnes dělá každej a do budoucna se to bude muset řešit. dneska se to povoluje, budoucnoust ukáže zda se tohle všechno celý nezlegitimizuje třeba. Budeš platit za koncert , kino to jo ale pokud si vypálíš mp3 nějaký kapely tak po tobě nikdo nepude. Opak je to s těmi který na tom vydělávaj - chápeš? např. rapidshare anebo lidi co zasahujou do HW a nechaj si za to platit. Myslíš si že ten kdo flashuje z toho odvádí daně?? z toho důvodu ti nemůže dát paragon, a tedy záruku atd..

pane mcgilikady alias xvix, mam na tebe par otazek, predem se omlouvam ze je to mimo topic...:

- kolik ti je let? prosim neignoruj, uz ponekolikate tuto otazku a odpovez

- takze tobe nevadi kdyz nekdo dela neco ilegalniho, ale vadi ti, pokud to pouzije, aby z toho mel zisk?

- vis co to je rapdishare?

- podle tebe tedy "odvadet dane" znamena "provozovat legalni cinnost", tzn. veskera ostatni cinnost/sluzby jsou nelegalni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, co kdyby jste mi misto toho hadani mi poradili... Chystam se koupit lcd tv 32'' fullHD, ale nevim, jakou znacku - Philips, Sharp, Samsung, LG, Panasonic? Jsou cenove dostupny pro me vsechny, takze mi jde jen o znacku..

Já bych ti určitě doporučil značku LG, podle mě mají nejlepší podání reálnosti barev a černá je na tv LG opravdu černá. Samozřejmě Panasonic, nebo Sony na tom nebudou o nic hůře, ale tady si připlatíte za značku. Pak je alternativa ještě Samsung. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ti určitě doporučil značku LG, podle mě mají nejlepší podání reálnosti barev a černá je na tv LG opravdu černá. Samozřejmě Panasonic, nebo Sony na tom nebudou o nic hůře, ale tady si připlatíte za značku. Pak je alternativa ještě Samsung. 8)

Presedam totiz z Panasonicu CRT, ani nevim, jaka uhlopricka, uz me nebavi, takze mi bude celkem jedno, jake to ma chyby, ale diky moc za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ti určitě doporučil značku LG, podle mě mají nejlepší podání reálnosti barev a černá je na tv LG opravdu černá. Samozřejmě Panasonic, nebo Sony na tom nebudou o nic hůře, ale tady si připlatíte za značku. Pak je alternativa ještě Samsung. 8)

Neviem, ci LG ma az tak vynikajucu ciernu...podla tychto testov ani nie:

http://www.avforums.com/reviews/LG-32LF7700-Freesat-HD-LCD-TV-Review.html

http://www.avforums.com/reviews/LG-42LG6100-LCD-HDTV-Review.html

http://www.avforums.com/reviews/LG-42LG7000-LCD-TV-Review.html

http://www.avforums.com/reviews/LG-42SL8000-LCD-HDTV-Review.html

Napr. Samsung je na tom lepsie:

http://www.avforums.com/reviews/Samsung-LE40B651-LCD-HDTV-Review.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na testy celkem kašlu (ne úplně :)), raději si to vyzkouším a když jsem s něčím spokojený, tak to doporučím dále, ale nedělejme z toho jedinou alternativu, těch možností na výběr je opravdu hodně, jde jen o to za jakou cenu 8)

edit: Jinak Samsung a LG můžu porovnat a vyhrává LG

Presedam totiz z Panasonicu CRT, ani nevim, jaka uhlopricka, uz me nebavi, takze mi bude celkem jedno, jake to ma chyby, ale diky moc za radu.

to se ti ani nedivím, že to neřešíš... ta změna je opravdu velká ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud úhopříčka 32'' a nejde o peníze, tak já bych neváhal u LCD Panasonic TX-L32V10E. ... Nevím jestli jsem to napsal úplně správně, důležitý je kdyžtak to 32V10 :)

Modelová řada V10 vyhrála cenu EISA, což je celkem slušná záruka kvality, je vybavená vším co můžeš chtít + ještě něco navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud úhopříčka 32'' a nejde o peníze, tak já bych neváhal u LCD Panasonic TX-L32V10E. ... Nevím jestli jsem to napsal úplně správně, důležitý je kdyžtak to 32V10 :)

Modelová řada V10 vyhrála cenu EISA, což je celkem slušná záruka kvality, je vybavená vším co můžeš chtít + ještě něco navíc.

Modelova rada V10 u LCD? Nie nahodou u plazmy? To je rozdiel.

G10 ma najslabsiu ciernu azda zo vsetkych LCD

http://www.avforums.com/reviews/Panasonic-TX-L37G10-LCD-HDTV-Review.html

U Panasonicoch mi dost prekaza absencia USB portu, maju iba SD. V prvom rade by malo byt USB a ako dalsie mozne SD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modelova rada V10 u LCD? Nie nahodou u plazmy? To je rozdiel.

G10 ma najslabsiu ciernu azda zo vsetkych LCD

http://www.avforums.com/reviews/Panasonic-TX-L37G10-LCD-HDTV-Review.html

U Panasonicoch mi dost prekaza absencia USB portu, maju iba SD. V prvom rade by malo byt USB a ako dalsie mozne SD.

Jj, V10 řadu Panasonic vyrábí i v LCD. Viz http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?p=255738 . Já teda jsem fanoušek plasmy (no flame please :) ), ale pokud by někdo chtěl LCD, tak bych doporučoval tohle. Možná teda v úhlopříčce 37'', ale větší už se myslím nedělá.

Co se USB portu týče, tak ten nevyužiju, stejně tak ani SD. Ale chápu, že někoho může nemožnost připojení USB disku s filmama naštvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, V10 řadu Panasonic vyrábí i v LCD. Viz http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?p=255738 . Já teda jsem fanoušek plasmy (no flame please :) ), ale pokud by někdo chtěl LCD, tak bych doporučoval tohle. Možná teda v úhlopříčce 37'', ale větší už se myslím nedělá.

Co se USB portu týče, tak ten nevyužiju, stejně tak ani SD. Ale chápu, že někoho může nemožnost připojení USB disku s filmama naštvat.

To mne je zname, ze Panasonic vyraba aj LCD. Mal som na mysli, ci EISU dostalo LCD V10...o tom pochybujem. Skor plazma V10...Panasonic nema az tak dobre LCD!

Panasonic robi aj 42" LCD...kedysi tomu tak nebolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu