Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NDS -> dětské hry


Shifter960

Recommended Posts

Zdravim, koupil jsem si Nintendo DS lite a celkem často na něm hraje moje sestra (viz. muj avatar), ale mám na něj málo her pro ní bavěj jí pejsci, morhun, piano a nějaká kitara, ale chtěl bych pro ní ještě něco prostě pro děti tady na foru jsem toho moc nenašel maximálně od Metuje tak vás chci poprosit jestli by jste mi něco nenašli a doporučili

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Shaun the Sheep - je to hra podle skvělého "večerníčku" od tvůrců Wallace a Gromita. Jsou to takové minihry. Pořádně jsem je nezkoušel (čekám na dodání DS, testuju hry jenom na emulátoru), ale na první pohled to vypadalo, že by to mohlo být něco podobného, jako hledáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shaun the Sheep - je to hra podle skvělého "večerníčku" od tvůrců Wallace a Gromita. Jsou to takové minihry. Pořádně jsem je nezkoušel (čekám na dodání DS, testuju hry jenom na emulátoru), ale na první pohled to vypadalo, že by to mohlo být něco podobného, jako hledáš.

Určitě skusim dik

BTW: maria ano, ale nějakýho novýho nemáte někdo tu verzi uplně toho nejstrašího ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na www.romulation.net se daj stáhmnout všechny hry na DS. Maria můžu doporučit. Jestli chceš normální 2D hopsačku tak New Super Mario Bros., jestli chceš 3D hopsačku, tak Mario 64 DS a jestli chceš RPG, tak Mario and Luigi Partners in Time.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu