Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ratchet & Clank:Size Matters


placek

Recommended Posts

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na PSPUPDATES sa objavila novinka ako sprave spusit R&C Size Matter aby vam islo vsetko aj zvuky aj multiplayer takze vsetko nastavime v Recovery takto:

Configuration:

  • Game folder homebrew (currently: 3.XX Kernal)
  • Use NO-UMD (currently: Disabled)
  • Fake region (currently: America)
  • Free UMD region(currently: Enabled)

Advanced -advanced configuration-

  • Plain modules in UMD/ISO (currently: Enabled)

CPU Speed

  • Speed in UMD/ISO (currently:333)

Plugins

  • Vsetky Disabled!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skvělá hra...akorát mám big problém s posledním challenge v 2. Clankově aréně (2. planeta s destruction derby atd.) s disciplínou "lemmings":-)
Ty poslední minihry jsou trochu krutý! Ale spíše mě vadí ,že se mi neobjeví tajný portál do High Impact museum:má být na planetě Metalis u titanového šroubu od 11-03am místního času.Ale at nastavuji hodiny PSPčka jak chci ,tak se ještě neobjevil?!Asi je to fáma-možná neexistuje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som si stiahol verziou od Whiteona a hudba mi nejde, co ma vsak stve viac je, ze mi to na druhej planete, ked mam otvorit tu tu budovu s Clankom, vojdem do nej, prejdem ju a pred tymi dverami vnutri je cervene tlacitko. Stupnem na neho a Clank sa objavi opat na Ratchetovom chrbte a dvere su zatvorene. Je to blbe iso alebo mam prestavit recovery menu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som si stiahol verziou od Whiteona a hudba mi nejde, co ma vsak stve viac je, ze mi to na druhej planete, ked mam otvorit tu tu budovu s Clankom, vojdem do nej, prejdem ju a pred tymi dverami vnutri je cervene tlacitko. Stupnem na neho a Clank sa objavi opat na Ratchetovom chrbte a dvere su zatvorene. Je to blbe iso alebo mam prestavit recovery menu??
jak sem už říkal,zkus přes devhook,mě to přes jde v pohodě na 222,bez devhooku mi taky nešla hudba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj tak nerozumiem tomu, preco to niekomu cez custom FW ide bez problemov aj s hudbou a niekomu to vystraja taketo vsivakoviny. A nastavil som recovery podla navodu a stale mi ta hudba nejde. No a podla mna je Arthur trosku lepsi, nez toto. Ale v Ratchetovi som na tretej planete, tak uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj tak nerozumiem tomu, preco to niekomu cez custom FW ide bez problemov aj s hudbou a niekomu to vystraja taketo vsivakoviny. A nastavil som recovery podla navodu a stale mi ta hudba nejde. No a podla mna je Arthur trosku lepsi, nez toto. Ale v Ratchetovi som na tretej planete, tak uvidim.
Asi záleží co jsi stáhnul za ISO.Já jsem stáhnul plný obraz UMD disku a v recovery jsem jen změnil takt na 266Mhz a funguje vše! A ten Artur je docela fajn hra-to ano.Ale Ratchet je prostě Ratchet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj tak nerozumiem tomu, preco to niekomu cez custom FW ide bez problemov aj s hudbou a niekomu to vystraja taketo vsivakoviny. A nastavil som recovery podla navodu a stale mi ta hudba nejde. No a podla mna je Arthur trosku lepsi, nez toto. Ale v Ratchetovi som na tretej planete, tak uvidim.
Asi záleží co jsi stáhnul za ISO.Já jsem stáhnul plný obraz UMD disku a v recovery jsem jen změnil takt na 266Mhz a funguje vše! A ten Artur je docela fajn hra-to ano.Ale Ratchet je prostě Ratchet.
placku nechtel bys to upnout?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj tak nerozumiem tomu, preco to niekomu cez custom FW ide bez problemov aj s hudbou a niekomu to vystraja taketo vsivakoviny. A nastavil som recovery podla navodu a stale mi ta hudba nejde. No a podla mna je Arthur trosku lepsi, nez toto. Ale v Ratchetovi som na tretej planete, tak uvidim.
Asi záleží co jsi stáhnul za ISO.Já jsem stáhnul plný obraz UMD disku a v recovery jsem jen změnil takt na 266Mhz a funguje vše! A ten Artur je docela fajn hra-to ano.Ale Ratchet je prostě Ratchet.
placku nechtel bys to upnout?
dit tu je na edisku,co víc si přát
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu