Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Eror 74


razziel

Otázka

Recommended Posts

  • 0

dík za rady zjistim tet vubec nějak v cem je chyba jestly v tom grafickém čipu nebo kabelem atd ..?

jinak právje xko sem zapojil do zdroje a zapnul a nic prostě jelo a když jsem tam zapojil hdmi kabel tak 3 červený znamená to že je teda chyba v kabelu hdmi ?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kod 74 je predevsim chyba AV kabelu (nezalezi na tom, jestli to je scart, VGA nebo HDMI). Mozna se ti pri tom "vyskubnuti" kabelu poskodily nejake kontakty. Zkus sehnat jiny kabel a ten prubni. I kdyz pokud by byl problem je v tom kabelu, tak by ti to uz s tim AV kabelem bezelo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám taky E74

Jednou za 4-5 se mi to objeví, přehřeju to a zase funguje, delam to tak mesic ;)

Je to problém s grafickou kartou, když to přehřeješ budeš hrat tři, čtyry dny uvidíš nasledek nebo pokud chceš mužu ti ukazat jak to vypadá, když si řekneš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já mám taky E74

Jednou za 4-5 se mi to objeví, přehřeju to a zase funguje, delam to tak mesic ;)

Je to problém s grafickou kartou, když to přehřeješ budeš hrat tři, čtyry dny uvidíš nasledek nebo pokud chceš mužu ti ukazat jak to vypadá, když si řekneš ;)

No zajímalo by mě jak dlouho ti tadle metoda ještě vydrží, protože tímhle xko dost zatěžuješ a tím postupně ztrácíš životnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No zajímalo by mě jak dlouho ti tadle metoda ještě vydrží, protože tímhle xko dost zatěžuješ a tím postupně ztrácíš životnost.

Vim že brzo skončim, ale nic jiniho mi pro tuhle chvíli nezbejvá než přehrejvat,

nekdy se mi stane že to vyhodí chybu, restartnu konzoli a zase jede, jinak na youtube je milion navodu jak tohle spravit, musíš to jenom rozdelat, což se mi ted rozhodne kvuli zaruce nechce, snad to vyřešíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ja bych to z flashem na MS neposilal to je dost sebevrazda. i kdyz ti primo neodejde mechanika. A nehlede na to ze udajne menej zaklad. desku i amechanikou za Desky s mechanikou Liteon. "svine".

Rozdelat a opravit viz: http://rrodcure.blogspot.com/

zrovna tu jedno Xko na opravu mam ktery prej sviti cervene "jeste sem ho nezapinal" tak nevim co to presne je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu