Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Eror 74


razziel

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Divil by ses, ale muzou, sam jsem uz slysel, jak kluci prisly o zaruku, protoze mely flash a to mely neco jen s deskou, mechanika byla vpohode a i tak to kontrolovali.

Co si myslis, ze budou zkoumat plomby skrabance a zniceny sroubky? Pro ne je jednoudussi kouknout na na plombu a vrazit tam palenku. Tim zjisti nejrychlej, jestli byl v konzoli zasah nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dnes se mi objevila taky chyba E74, ale s tím rozdílem, že mi neblikají červené diody, ale pouze oranžová vpravo dole. Je v tom nějaký rozdíl?

Našel jsem sice pár stránek kde se to řeší, ale pořád se tam blábolí o červených diodách a to není můj případ. Zná tuto chubu někdo? :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dnes se mi objevila taky chyba E74, ale s tím rozdílem, že mi neblikají červené diody, ale pouze oranžová vpravo dole. Je v tom nějaký rozdíl?

Našel jsem sice pár stránek kde se to řeší, ale pořád se tam blábolí o červených diodách a to není můj případ. Zná tuto chubu někdo? :bash:

spis bych rekl ze mas poruchu vnímaní barev:) nebo ti tam někdo omylem namontoval oranžové diody:blink:..... xbox oranžové oranžové diody normálně nemaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hoj borci taky jsem mel chybu e -74 a mám x box flashlej a po záruce díval jsem se na video jak se to opravuje ale stejne jsme na to přišel sám je to tím že pasivák na grafice uz nechladí jak má hodil jsem tam normal aktivni vetrak na procesor co se pouziva v kompu a jede to už v klidu jen to nemuzu slozit :) ale to neni problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu