Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Otazocka


PhoeniX1468622372

Otázka

Uvazujem o kupeni NDS len z tychto threadov neviem ani prd makovy vycitat...tak by ma zaujimalo...

1. je v DS podobna karta ako na PSP kde si mozem hodit hudbu atd?

2. je downgrade zlozitejsi ako na psp?resp musi sa zasahovat do hardawru?

3. za aplikacie do toho si musim platit?:P

4. ani nie otaszka ako skor moj dojem zda sa mi to alebo nds je iba na hry a vsetko ostatne vid mp3 net a pod sa musi extra platit pokial nemam DG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1)mužeš si tam hodit hudbu ale musíš si stáhnout do dska jeden z programů který hudbů přehrává

2)žádnej downgrade neni,jen zastrčíš flash kartu a do ní pamětovou kartu na který máš hry apod.

3)ne :dozey:

4)dá se říct že jo,i pokud chceš jen net a máš jen dsko tak si musíš dokoupit operu s kartou na zvětšení paměti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze,za 1) karta musis mit pokud chces hrat romky(hry stazene z netu),tahle karta vypada jako originalni hra do nds,akorat ma jeste slot na pametovku micro sd(nektere podporuji HC) a na tu uz jen nahravas romky a tedy i pisnicky a videa. Ds neni jen na hry, ja sam jsem zkousel i videa a je to i pohodlen,beru,ma to male displeje,ale divat se na to f poho da,a je to dobre,ze kdzy lezis,navolis si uhel:). Na prohlizeni netu mas nejake prohlizece ktere nepotrebuji extra ram(to se menuje expansion pack) akorat jsou docela pomale,opera je pry rychlejsi,ale sam sni zkusenost nemam.JInak mnel jsem moznost srovant si psp i ds mel jsem oboje. DS jsem prodal,koupil psp,a psp slo dop*dele do mesice. Ted my o5 prisel ds lite ale crimson black,uz jen cekam na flashkartu:wohow: Opravdu pokud chces kvalitni hry,a hodne her,tak urcite ds,i na ty filmy je fajn. U psp beru velky displej,hry stoji za prd,a ty filmy,pokdu sviti slunko, nemas sanci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu