Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

System samsungu t240hd


ME3

Otázka

Mam tento tv/monitor samsung t240hd a dneska jsem omylem prepnul v systemu na druhy system (uz nevim jak se jmenoval ale byl nejak v zari vydan..a ten ktery byl od prodejce byl asi v listopadu) no a jak jsem to udelal vypla se tv a asi za 5 vterin se zase zapla a za 5 vterin zase vypla...takhle stale dokola,ale jen kdyz tam mam DVT kdyz zapojim neco pres HDMI nebo zvolim rychle nez se TV vypne jen klasicky TV programy tak to slape..ale neda se tam upravit ten system ten jde jen v DTV...tak sem se chtel zeptat jestli nekdo nemate stejny problem nebo nevite jak to vyresit?jestli se to neda nejak cely restartovat a navolit si to tam..nebo ja sem celej s toho zoufalej..dik moc za kazdou radu

P.S modi pls nechte to tu(fakt nevim co stim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no kdyz dam normalni menu kde je jas,kontrast atd..tak tam to neni...pak je jeste druhy asi "menu" a tam je nastaveni jazyka,automaticke hledani programu atd...a tam sem dal system kde byl jeden uz nastaveny...a ja sem omylem misto back dal na druhy ktery byl podnim prvnim...a uz se to vezlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ho přepni ? Nebo vyndej vše co tam mš zapojenýho a skus to nějak pořešit v tom menu a nebo bude chyba v DTV ?? - třeba nepodporuje ten system co jsi aktivoval a proto to vypínání,

když fungujou věci přez HDMI, atd a jen zlobí DTV ...

Upni nějaký fotky aď vím na čem si :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no v systemu jsem zmenil software a prave ze nejde jen DTV...a jen v tomdle modu muzu dat to hlavni menu....ale nic nestiham naladit,protoze se to vzdy za 5 vterin vypne..at skousim co skousim

takhle to bude asi nejvic srozumitelne co se mi stalo po zmene softwaru v menu aktualizace se mi pri dtv zacal vypinat a zapinat monitor, tak prave jestli nevite jak se to muze vratit zpet nebo nejak to spravit bez servisu.

Ok muzete to locknout nebo smazat..uz reseni ted uz jen stesti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu