Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

po Swapu nenačte nic.. :(


ninus

Recommended Posts

ahojky, vcera mi prisel PS2(90004) a prehral original hry. dnes jsem chtela pouzit swap magic 3.8., nainstalovala jsem zaslepky dle navodu a vlozila Swap dvd a nenacetlo to. zaslepky jsem vyndala a tyky nic. nenacte to ani originalni hry:( .. nevim co s tim, musim reklamovat? nebo mate figl? moc prosim o pomoc, diky

tak orig hry uz sem to rozbehla.. :) ale ted nevim jak ty zalohovane. dam tam swap az nabehne a prestane se tocit vymenim za hru, dam normal a pak pal? je to tak spravne? ja to vycetla na nakym foru ale nic se mi nespusti.. :( poradte prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

pokud tenSvap je Dvd a člověk tam vloží dvd hru pak je postup výše popsaný správně pokud se tá hra nenačte muže být chyba v chybně pálené hře je pořeba jich skusit výce a potom napsat jestli do dělá u všech a nebo jen u té jedné některé hry jsou dělany tzv v Americké normě Ntsale těch je jen opravdu pár

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny musis mit DVD nebo CD pokud mas hru vypalenou na DVD dej tam DVD swap magic a nemusis davat pal staci kdyz das to prostredni ono to automaticky pozna pa by se ti mela hra tocit pokud se ti netoci zkus zatlacit ten plisek co mas v zadu pritlcho ci ho zkus posunou nejak na stranu pokud ani to nepomuze a vyndas vsechny veci jsou moznosti bud mas spaleny moturek nebo si tam neco pretrhla a to spravi opravdu jen reklamace pokud PS2 mas jeste v zaruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu