Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Burnout Paradise již 9.února


player99

Recommended Posts

no zatial som neskusal hrat po nete ale viem ze to ide...kuknem nejaky navod ;)

nieco som nasil :D

for retards online- escape a pohybujes se po menu F2 F1 najed si na online, najdi Freeburn, a bud pridat se nebo hledat hry, musite mit ve hre zalozeny ucet...

skusal som to je to haluz...online lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau lidi, nemohl by jste mi někdo prosím vysvětlit jak to mám zpustit? stáhnutý to mám, rozbalený taky, ale jakmile rozkliknu crack, naskočí první obrázek ze hry a loadinguje se to, ale nenabíhá, buďte prosím někdo ta laskavej a popište mi to jednoduše.. seru se s tím hodiny,, fakt díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau lidi, nemohl by jste mi někdo prosím vysvětlit jak to mám zpustit? stáhnutý to mám, rozbalený taky, ale jakmile rozkliknu crack, naskočí první obrázek ze hry a loadinguje se to, ale nenabíhá, buďte prosím někdo ta laskavej a popište mi to jednoduše.. seru se s tím hodiny,, fakt díky

opatchoval jsi to???

Hele ma tady jeden problem chcem si dat s kamosem po netu ale chce to x-box ucet navite jestli se da udelat na Pc a kdyztak jak?? abych mohl hrat s nim ptzer on ten ucet ma uz z xka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus hošani plísky helpne mi někdo? Stahnul jsem to ze skládky mam 5 souborů a když všechny extrahuju najednou napíše chynu u konce v 5 partu....

a vše se mi extrahuje do isa-používám 7zip.Když extrahuju postupně do stejné složky soubory se vždy překryrjí a vytvoří se noví soubor (ani se mně to nezeptá jestli chi přepsat) :cry::cry:

Potřebuji pomoc tak za pořádnou radu THX !

Tak se hlašte,kdo dřív příjde ten dřív mele....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu