Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Internet


A.n-d.Y

Otázka

Zdravím potřeboval bych poradit jak připojit PSP k routeru. Několikrát jsem to zkoušel podle obecného návodu, a proto se chci zeptat zda se musí něco povolit v routeru nebo co s tím protože jsem napojený na optickou metropolitní sít a k routeru nemám přístup. Moc děkuji za odpovědi. :psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Nechápu proč do routeru od optiky se jim vrtat nebudeš, jedině že by si myslely že chceš jít tam. Zkus jim říct že cheš změnit heslo na WiFI a chceš si to administrovat sám, oni totiž borci mohli povolit jen MAC adresu toho tvého nota. Ještě by mohl být problém ve formátu hesla pro připojení do WiFi, řešil jsem tady s někým. Zapomněl se pochlubit že má v hesle mezeru a podtržítko.

Podívej oni mi to heslo nechcou dát z toho důvodu, že si myslí, že jsem lama a nerozumím tomu. Začnu se v tom vrtat posere se to. Budu to reklamovat, že to nefunguje a oni budu muset zbytečně vyjet ke mě domů to zpravit. Takhle mě odpálkovali, když jsem se zeptal. A pochybuju, že tam je omezení na jednu MAC adresu to oni nezadávají navíc když mi to dělali tak sem nebyl doma a pochybuju, že by se mi dostali do notu když mám otisk prstu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Omg, mas fyzicky pristup k routeru - proste ho resetni na defaultni heslo.. Nejaky problem?

Pokud router neni jen v pronajmu, ale je tvuj, tak bych za tohle chovani poskytovali omlatil ten router o hlavu.. vsak on uz by se odblokoval..

Resetni, nastav a dej vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Omg, mas fyzicky pristup k routeru - proste ho resetni na defaultni heslo.. Nejaky problem?

Pokud router neni jen v pronajmu, ale je tvuj, tak bych za tohle chovani poskytovali omlatil ten router o hlavu.. vsak on uz by se odblokoval..

Resetni, nastav a dej vedet.

Jenže to mám pak zase strach, že to nenastavím a budou zbytečné problémy :roll: . Zatím jsem jim napsal, aby mi změnili ten kanál a uvidím. Kdyžtak se na to vykašlu.:?

Jo a s tím pronájmem, ten router můj není můj je podle smlouvy jen ten access point.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo a s tím pronájmem, ten router můj není můj je podle smlouvy jen ten access point. No to je ale to do čeho se snažíme dostat, víš tomu se říká router, ten spravuje všechna zařízení ve vnitřní síti .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu