Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Webstranky aneb pomoz prosim


Sike

Otázka

Takze to jsem ja stim webem.. Jeden typek tady z fora mi uz udelal tew web www.whorehouse.ic.cz ale potrebuju tam nahrat dizajn muj ale neumim to rozrezat dat to do sablony a nak to nakodovat nebo co on rikal :) kliknete na odkaz je tam php fusion ... ono mu to nak neslo rozrezat distak mi tu nechte icq kdybyste mi chteli pomoct.. je to pro graffiti delam legalni prolochy tedy vyjednavam unas ve meste a delam web ktery bude infotmovat a pak tam budu reporty fotoreporty atd tak distak to icq :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Hm...ty si říkal, že chceš vytvořit kvalitní web a že chceš aby reprezentoval dobře, jenže jak se tak dívám, tak neviem no, pokud to myslíš vážně investuj do toho trošku peněz, dnes se hosting pohybuje kolem 1000-1500 ročně. Proč ti to říkám? protože hostuješ u ic.cz, na začátek dobrý, ale pokud to myslíš vážně, tak rychle od tama pryč. Sám jak vidíš tak mám forum u ic.cz, ale už během tohoto týdne přecházím na vlastní hosting, protože ic má docela časté výpadky a rychlost také nic moc, ale co by si chtěl zdarma také.

Jinak ten tvůj template, pokud si to teda ty, tak to nebude lehká práce, ale dá se to pokutit, akorát nevím, kdo by ti to zdarma udělal, protože to je na hodně pracnou práci, to není jen tak na rozřezání a vložení. Na druhou stranu php-fusion nebyla zas tak špatná volba a kdykoliv si jej můžeš dost poupravit a vytvořit pěkný web, zkus nejdřív hledat php fusion templaty, možná se ti nějaký zalíbí a ubyde ti práce, a také je lepší vyjít již z nějakého hotového a poupravit si ho podle sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hosting se pohybuje kolem 250 Kc za .cz/.eu/.com domenu, jen tak mimochodem.. takze zadne tisice :dozey: takze je ta cena jeste prijatelnejsi..

andre06: docela se divim, ze chces prechazet a ani nemas paru o cenach..

.. rozrezat. mno kdyz jsi zvladl udelat design, tak snad neni problem treba v tom photoshopu to na casti rozrezat a pak nahradit defaultni obrazky php fusionu, temi vlastnimi, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To anonymous, možná si mě špatně pochopil, doména stojí kolem 250 kč na rok, to jo, ale na co ti bude samotná doména, musíš si přeci najít také firmu u které můžeš hostovat své stránky. Max, že by si měl vlastní server a to pochybuji.

Snad už jsme se pochopili:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takze to jsem ja stim webem.. Jeden typek tady z fora mi uz udelal tew web www.whorehouse.ic.cz ale potrebuju tam nahrat dizajn muj ale neumim to rozrezat dat to do sablony a nak to nakodovat nebo co on rikal :) kliknete na odkaz je tam php fusion ... ono mu to nak neslo rozrezat distak mi tu nechte icq kdybyste mi chteli pomoct.. je to pro graffiti delam legalni prolochy tedy vyjednavam unas ve meste a delam web ktery bude infotmovat a pak tam budu reporty fotoreporty atd tak distak to icq :)

Jestli chceš jet na PHP-FUSION tak si jenom předěláš header atd. za vlastní obrázky.

Pokud ches uplně nový design tak to si udeláš ve photshopu pak se to rozřezá a nakoduje v CSS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To anonymous, možná si mě špatně pochopil, doména stojí kolem 250 kč na rok, to jo, ale na co ti bude samotná doména, musíš si přeci najít také firmu u které můžeš hostovat své stránky. Max, že by si měl vlastní server a to pochybuji.

Snad už jsme se pochopili:)

Aha, promin, blbe jsem cetl.. psal jsi hosting, to mas pravdu.. Ja jsem zblbly, jak uz musim resit pouze domeny - svuj server.. to je vec ;)

Ale k tematu - delal jsi nekdy v grafickem programu? Pokud ano, tak si zjisti rozmery obrazku ve slozce images a napr. obrazek banner.gif nahradis vlastnim obrazkem, ktery das nahoru, je to dost primitivni.. jen si to musis uzpusobit php fusionu.. Jak to rozrezat? Normalne, oznacis kus, co chces vyriznout, ctrl c a ctrl v do noveho obrazku se stejnym rozlisenim, jako ma banner.gif, pak uz to jen zmensis/zvetsis/oriznes, aby ti to pasovalo do toho rozliseni, ulozis a premazes..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To Anonymous: JJ poho, to se stane všem8)

Jinak jak říká anonymous, najdi si na ftp složku se soubory, kde máš tu sadu obrázků, co tvoří template a zjisti si rozměry a podle toho si to nařež, akorát si s tím budeš muset dát dost práce, protože se stává, že se to nezobrszí správně, tak to budeš muset hodněkrát upravovat, ale pude ti to celkem rychle uvidíš, ale je tu zádrhel, nevím jak je na tom zrovna ten defaultní vzhled, ale jsou tam prvky, který jsou malý a vyplní celej prostor tím, že se opakují a ty třeba v tom prostoru chceš mít nějaké logo, to je zádrhel a na to budeš potřebovat někoho, kdo umí pracovat s kodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No skoro, ale není to tak lehký.

Měl by si mít doma někde instalačku toho php-fusion, pokud ne, tak se připoj na ftp a najdi složku, kde jsou ty obrázky, já ji z hlavy nevím, zkopíruj si je do pc a udělej si zálohu. po té si musíš u každého vyhledat, kde je umístěn a na co slouží a podle toho si vyřezat ve photoshopu danou část tvýho templatu(stylu) a nahradit ji tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj, tenhle problem sem taky resil ... kdyz si grafiku udelam v ps .... a pak to zakomponovat do redakcniho systemu ... nakonec sem prisel na to, ze se na to radsi vyseru :D .....

EDIT: ... a to proto, ze kazdy obrazek musis predelat zvlast .... a na to sem proste nemel nervy .... a kdybych to delal jinym zpusobem, tak bych to zase musel rezat presne na urceny rozliseni ... proste je to "piplacka" ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hm ja nevim ja jsem vam tam daval uz jak to ma vypadat a vy ste mi nato rekli ze mam najit sablonu ktera bude vypadat podobre a uz to tam jen dat ae zadna nema taky rozmery ktery bych chtel nebo vypada uplne jinak uz sem naky stahl ale upe tam kdyz to otevru tak tam sou naky PIC*** a ja ubec nevim co stim .. ve WEBSPELU to bylo lehci tam sem to otevrel ve werdu a nahazoval dotoho obrazky do sablony.. a ten mi to sam prevedl na kod .. no :( Co takhle trosku povzbuzeni asi 40 gb na cz share a vsechny credits prosim ten web je dulezitej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hej právě že u php fusion to máš ještě lehčí, tu staženou složku jen nahraješ do určitý složky na ftp a v administraci na webu, si ve výběru templatů jen klikneš na název a je to, toto je fakt snadný:)

Neboj, brzy se ho naučíš dobře ovládat, hlavně hledej hledej a hledej a nevzdávej to, jak si na něj zvykneš, tak už nebudeš chtít měnit...

Edit: Malinkej návod na změnu stylu

1. přihlásíš se na ftp

2. najdeš složku themes

3. Vemeš staženou složku z netu, měla by to být složka s názvem toho stylu a bude obsahovat podsoubory a podsložky typu images atd

4. tak tu celou složku vemeš a nahraješ do složky theme přes ftp

5. Najedeš do administrace tvýho fora

6. Tohle si přesně nepamatuji, ale myslím, že v nastavení webu najdeš změna vzhledu a tam si vybereš název toho stylu a dáš potvrdit, okamžitě se ti změní a ty se můžeš podívat, jestli ti vyhovuje.

7. Je to opravdu snadné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele, tak jestli ti muzu poradit, tak se vykasli na redakcni system, a udelej si ten web sam ... co sem se dival na ten design, tak to neni nejaky rozsahly web ... takze by to slo normalne predelat .... saablonu bych ti klidne udelal ... v html ... pak uz by to bylo jen na tobe ....,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu