Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Skate 2


LOPO_X

Recommended Posts

Predem sorry ze to tu roztahuju protoze tadle hra ma diskuzi uz v x360 sekci ale todle je ps3 sekce tak chci pokecat s ostatnimi trojkaremi o tedle rozporuplne hre. Jaka se vam jevi? Ocekeval jsem od ni docela dost a demo jsem hral snad 20x a ihned jak byla kde k mani tak jsem pro ni jel. Po rozbaleni a instalovani na me vybafly nabidky k udelani new uctu do hry ( to me stve ja mel v jednicce tolik exp ) a pak tvorba postavy. Vse v pohode ale pozdeji uz po hodine hrani mi ta hra zacala pripadat dost divna. Krome new triku a Hall of meat v ni neni nejak nic moc noveho a co dosti stve ze advanced manual combo zde uz nejde tak dobre nahrotit a jeste vice me stve ze nejde nahodit linka ve spot battlu TO SI U ME EA posr... Dalsi vytka bude k freeskate online ktera ma jiz od zacatku hardcore ukoly ( grindoval uz nekdo ten dvojity rail nad propasti? ) a na trofej je treba splnit vsech 150!! ach jo jinak zbytek by mohla uz byt jen chvala ktera se tyka grafiky ktera trochu pribarvila, triku a hall of meat ktere jsem zminoval a samozrejme celkove spoluprace lidi na spotech apod. Je to docela fajn si stahnout neci spot a reburit na nem score a nasledne sledovat jak to moje nekdo pokoril. Timto topicem nechci lidem kteri maji hru objednanou moc vkladat plane nadeje ze hra stoji za prd. Nestoji jen ja sem s ni nespokojeny i kdyz jen tak napul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu