Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HELP s grafikou


D@w3

Recommended Posts

a rozjel bych ji teda na ty 350W?

napis mi typ nebo alespon vyrobce toho zdroje - pokud je to eurocase / roadstar / podobna mrdka tak nemuzes premyslet o spojeni takoveho zdroje a vykone grafiky ;)

mozna to pojede, ale muze to byt nestabilni

a co mas za procesor? GTA chce silny cpu, idealne 4jadro na vypocet fyziky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napis mi typ nebo alespon vyrobce toho zdroje - pokud je to eurocase / roadstar / podobna mrdka tak nemuzes premyslet o spojeni takoveho zdroje a vykone grafiky ;)

mozna to pojede, ale muze to byt nestabilni

a co mas za procesor? GTA chce silny cpu, idealne 4jadro na vypocet fyziky

hele takze mam intel pentium 4 3,2Ghz a na ten zdroj se jeste kouknu

edit//tak sem se koukl na ten zdroj a je to napicu mam eurocase takze co by jsi doporucoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle toho ze chces hrat GTA4 tak budes muset koupit novy zdroj, grafiku a hlavne procesor - stara P4 a GTA4? no waiiii :-D

zalezi jak to mas stare, ale mozna bude potreba i deska a pokud mas smulu tak s tim i ramky

hej ty ses blazen to muzu rovnou koupit cely novy pc ale ja to nepotrebuju hrat to naplny na nejmensi jsem to rozbehl i ted ale chci tak na stredni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele koukal jsem na to poradne a rekl bych si ze by rpo mne bylo dcela dobra tahle hlavne ze mi ji utahne ten stavajci zdroj a to je hlavni http://www.alza.cz/asus-en8600gt-magic-htp-512mb-ddr2-800mhz-nvidia-geforce-8600gt-540mhz-pcie-x16-sli-128bit-2xdvi-d82992.htm co bytse na ni rekli??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu