Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vaše + a - k PSP


michalsws

Recommended Posts

Jaké jsou vaše plusy a mínusy k PSP?:D.......................................................................................................................................Podle mě:

+Jsou na to super hry,grafika,výdrž baterie,funkce,wifi,....

-Rychlé poškrábání,od fw 4.01 nelze flashnout(to je můj případ :-( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

- je to dementni PSP

+ je to aspon od Sony :lol: ...fakt divny topicy,tohle nema zadnou pointu...ok - ty co PSP maj chvilku tak se trosku poorientujou ale ty co ho maj uz dyl davno vedi ze PSP je shit ... oh prominte - musim se opravit - PSP je hodne dobrej kousek,ale to co pro nej je stoji za shit :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+ MP3

+ Filmy

+ Solidni hry

+ Homebrew

+ Internet

+ To vse v prenoste, pekne designovane krabicce :)

- Nic (az na cenu, ktera je pochopitelna a nemuze byt prikladana za vinu PSP)

Veci jako "posklrabani" nedavam do zaporu, ptz to je uplna blbost. Kazdej si muze za to, jak si to poskrabe nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:psp::D

- je to dementni PSP

+ je to aspon od Sony :lol: ...fakt divny topicy,tohle nema zadnou pointu...ok - ty co PSP maj chvilku tak se trosku poorientujou ale ty co ho maj uz dyl davno vedi ze PSP je shit ... oh prominte - musim se opravit - PSP je hodne dobrej kousek,ale to co pro nej je stoji za shit :cheesygrin:

hej stimhle souhlasim protoze ti co maji PSP trochu dele nez rok nam daji za pravdu ze hry uz jsou pomalu k hovnu

strasna nuda :roll: proto taky parim tedka jenom stare dobre games:D:psp::D

a k tomu ze se rychle poskrabe. neni to pravda mam psp skoro dva roky a nemam ani jeden velky skrabanec za to si muzete vy!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+hry

+mp3

+videa

+obrázky

-FW 4.01 a víš (můj případ )

-Drahé hry , a poslední novinky stojej zaprd ,nej rok na hry podle mně 2007 - pecky jako MoH , Burnout , CoD,NFS ...

-Jinak daval bych do zakladu USB kabel a baterku aspon jako ve Fatku výdrž 6 hodin no ... do školy to stačí ,ale víc by neškodilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu