Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rychlost wifi? Nejde infrastructure MP


SEMRY

Otázka

Wifi klíč mi nastavoval dutch protože jsem v těchhle věcí naprostá lama. Ale ten internet v PSP je docela dost pomalej. To je normální? Mám tam někde připojení k síti 11Mb/s. U wifimaxu píšou že má až 5krát rychlejší připojení. Je to pravda? Může mi to někdo objasnit? :oops:

Problém 2:

Nepřipojim se do hry ani v nfs ani v MOH. Obě píší The EA Sevres are not available at this time.

Už vážně nevím čím to je....... Net mi normálně jede........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ještě jednou tenm klíš nainstaluju celý nova a pak uvidím. Ted musím pryč tak možná večer. Kdyžtak mi sem dejte screeny z PC nastavení a s natavením v PSP. Jinak se z toho fakt zblázním. Už na to nemám nervy. Net tolik enpotřebuju ale IF MP jsem chtěl moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No není to sice rada nad zlato, ale zkus ještě třeba NFS MW, jestli Ti to bude hlásit. Potom už fakt nevím.

Kdyžtak ještě zkus jít s PSP na net, stopni si přibližně, za jak dlouho se stránka načte a hoď sem potom link a dobu načtení. Můžeme to zkusit a porovnat, třeba může být chyba přímo v modulu WiFi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No není to sice rada nad zlato, ale zkus ještě třeba NFS MW, jestli Ti to bude hlásit. Potom už fakt nevím.

Kdyžtak ještě zkus jít s PSP na net, stopni si přibližně, za jak dlouho se stránka načte a hoď sem potom link a dobu načtení. Můžeme to zkusit a porovnat, třeba může být chyba přímo v modulu WiFi.

Dneska už to nebudu zkoušet ale až budu mít čas to to testnu. Budu to psát sem určitě to nějak vyřešíme. Myslím že to bude někde v nastvení, ale jak říkám v těchhle věcech se naprostá lama, takže uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja ho mam a jde mi vse normalne :)

Hod jsem tvoje nastvení. Jak to valí net?

net jede, infrastructure jede...

nastaveni normalne

192.168.0.2

255.255.255.0

192.168.0.1

tvoje DNS

tvoje DNS

to je vse :)

DNS je tez ip na PC tedy

192.168.0.2

255.255.255.0

192.168.0.1

192.168.0.1

0.0.0.0 -> nebo pripadne tvoje DNS, to uz je jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže jsem bohužel nucen to vzdát. Dnes tu byl soused programátor a ni ten to nedokázal nastavit. Pravděpodobně se to s něčim mlátí a prostě to nejde. Taky mi to několikrát schodilo plochu. Byl jsem u kámoše a tam jsem hrál do 5 min medal, takže kde je chyba nevim. Budu muset sehnat router. Napdlo mě že ten kámoš má modem, dal jsem v položce bridge ten modem a šlapalo to krásně rychle. Doma jsem připojenej na místí sít, z mého pc vede kabel 30 metrů vrchem po půdě na okno, kde je router který je napojen na souseda. Jestli to není tím. :roll:

Kdyby někdo věděl jak to rozjet tak mu snad vypálím všechno ISO co mám doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu