Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TV pre PSP!!!! bez TV karty


mootoo

Recommended Posts

No takze do druheho okna si otvorte moj tutorial na TV pre PSP

a startujeme.Stiahnut a nainstalovat TV pre PSP do PC aj do PSP

1.) Spustime VLC cez upravenu ikonu

2.) FILE -> Open network stream

3.) Do url vlozime jedno z tohoto :

http://psp.games4you.cz:8000/listen.pls (nastavte si scale na 0.30 koli rozliseniu)
mms://tv.antik.sk/nova
mms://tv.antik.sk/prima
mms://tv.antik.sk/joj
mms://tv.antik.sk/markiza
mms://tv.antik.sk/stv1
mms://tv.antik.sk/stv2
mms://tv.antik.sk/ta3

4.) Pokracujeme bodmi z druheho manualu ato:

13,14,15,16,17,18 tu nastavime scale =0.75

19,20,21

no a teraz uz len ta cast pre PSP :lol:

OK teraz znova PSP

1.) spustit v GAMES PMP VLC Player (musite mat pustenu wifi!!!)

2.) Stlacte R pre vytvorenie spojenia

3.) Stlacte Select a vyberte Live Stream, potvrdte stlacenim O

4.) no a teraz uz len treba cakat kym naviaze spojenie moze to trvat niekedy aj minutu

moze sa vam stat ze vam to na psp na prvy krat nepojde stlacte len stvorec a skuste znovu otvorit Live stream , ked vam vytuhne PSP restartujte ho.Navod je dostkomplikovany ale ak to rozbehnete tak nastavovanie si zapametate a stane sa pre vas rutinou!!

God Luck 2 All! Tlacidlom Start sa dava fullscreen.

PS:Ak budete mat trable pokojne sa ozvyte cez icq or PM.

Este taky drobny detajl ked vam to bude lagovat stazujte sa providerovy:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdravim mootoo :-) na jakym principu to chytá tv? doufám že ne nějakej wifi přijmač, chytí to normálně kdekoliv třeba novu nebo primu?
ide o to ze PC prijma TV sream cez internet VLC ho prekoduje tak aby ho dokazal programek v PSP otvorit a vysiela ho cez WIFI AP (tj USB kluc or router podla toho co mas ) no a PSP to jednoducho prehrava tj musis byt v dosahu AP cez ktory vysielas, teoreticky by to slo hoci kde kde je wifi internet ale to je uz trosku zlozitejsie a hlavne k nicomu kedze kanal si pokazde musis zmenit na PC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj už sem to taky zjistil, dík. takže je to v podstatě k ničemu, když máme skoro v každý místnosti televizi :-)

vyjadruj sa presne ano ked mas TV v kazdej izbe tak TEBE je to k nicomu no ja sa napriklad rad kupem aj hodinu a pochybujem ze v kupelni mas TV :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chodí to už někomu? Mě se to nechce připojit k netu!
mas vsude v tom configu nastavenou IP wifi klice v PC? Urcite mas klic nastaven jako AP? Urcite je klic pripojeny (zkus jestli se pres web browser dostanes na web) Kdyz najedes do ty hombrew mackas R pro pripojeni k PC VLC?

jn je tu hafec moznosti kde muzes mit bordel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak stale stejnej problem, VLC mi zamrzne pri pripojovani k accespointu. V psp mam na mysli. Jinak nevim ani jestli mi to pujde, ponevadz nemam zadnej wifi klic, ale muj laptop prijima signal z accespointu a na ten samej se pripojuju z psp, pujde to? A druha vec videl si ten topic co sem sem daval ja jak je tam ten odkaz na youtube, jak tam ten typek podobne taky pres VLC rozjede na PSP ten TVU player, jak udelat tohle, ze mu tam hral ten TVU nevis? Jinak nevim proc mi to porad mrzne. Stve me to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak stale stejnej problem, VLC mi zamrzne pri pripojovani k accespointu. V psp mam na mysli. Jinak nevim ani jestli mi to pujde, ponevadz nemam zadnej wifi klic, ale muj laptop prijima signal z accespointu a na ten samej se pripojuju z psp, pujde to? A druha vec videl si ten topic co sem sem daval ja jak je tam ten odkaz na youtube, jak tam ten typek podobne taky pres VLC rozjede na PSP ten TVU player, jak udelat tohle, ze mu tam hral ten TVU nevis? Jinak nevim proc mi to porad mrzne. Stve me to.
mas to zle nakonfigurovane neverim ze ti cez ten ap ide net na psp lebo psp sa pripoji na AP aj bez VLCspusteneho na pc skus kuknutnastavenia v konfigutoho programuv psp poriadne sa poz ri do toho tutorialu TV na PSP z TV kartou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak si to myslel tuhle vetu: "neverim ze ti cez ten ap ide net na psp lebo psp sa pripoji na AP aj bez VLCspusteneho na pc" Z PSP se normalne pripojim na net, vsechno v klidu. Ale kdyz spustim ten VLC v PSP a zmacknu R tak se to sekne, asi to bude nejak blbe nastaveny no, ale nevim co. Treba jak pises prepsat IP tak jenom tu prvni nebo vsechny, ona se tam opakuje vickrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak si to myslel tuhle vetu: "neverim ze ti cez ten ap ide net na psp lebo psp sa pripoji na AP aj bez VLCspusteneho na pc" Z PSP se normalne pripojim na net, vsechno v klidu. Ale kdyz spustim ten VLC v PSP a zmacknu R tak se to sekne, asi to bude nejak blbe nastaveny no, ale nevim co. Treba jak pises prepsat IP tak jenom tu prvni nebo vsechny, ona se tam opakuje vickrat.

tak najprv prepis vsetky tie ip adr. nastav si pevnu ip na notebooku a malo by to fachat musis mat aj na psp nastavenu pevnu ip a skus vypnut power save na wifi v psp, problem mas taky ze nedokazes vytvorit spojenie AP<->PSP

ked tak pod na skype or icq . Kontaktni ma cez icq a poriesime po skype.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu