Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Stahovani pres Safari


Anonymous_

Recommended Posts

Mam jednoduchy nasledujici dotaz - jak stahovat soubory pres Safari? Nasel jsem safari download plug-in, nefungoval ani po restartu.. Installous umi stahovat jen ze stranek appulo.us .. nebo se mylim?

Jde mi o to, kdybych si udelal nejaky web, kde bych mel primo linky ke stazeni .ipa her - jak je stahnu? (Nainstaluji je treba uz pres Installouse, pres polozku download, nebo pres X-IPA, to neni problem.. ale to stazeni).

Diky moc vsem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pĹ™es ten safari download plugin by to jĂ­t mÄ›lo ... aspoĹ? ještÄ› na 1.1.4 mi to šlapalo, teÄŹ na 2.1 sem to myslim nemÄ›l moĹľnost vyzkoušet

...nejsem si jistej, ale třeba je nutný ten plugin nějak aktivovat (třeba přes sbsettings, prefs)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz,:D

už se to nějak vyřešilo?...já totiž nevim jestli mi ten Safari DL plug-in opravdu stahuje.:blink:

V instalousu to nikde nemám, a nijak mi to nepíše např. download complete

a z installouse mi jinak stahovat jde-jen to safari nějak nereaguje...:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu