Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NFS,PES,BURN???


wiver

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak ten Dodge truck v DUB style je fakt hustej... Zacinam se pomalu ale jiste priklanet na stranu MC3... :D
To si musis taky zahrat.Tri velky mesta,doprava,velky tuningovy moznosti,dobra hudba,perkna grafika a skvela zabava.Jen to trochu kazi delsi nahravaci casy z UMD ale me to tak moc nevadi :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak uz jsem se urcite rozhodl pro dve a hry.... Tadáááá... Pockam na Burnout Dominator a druha asi PES 6, popripadne 7... A jestli budu mit odvahu jit do downgreadu, tak MC3... Dik moc...

Rozhodl ses dobre...:lol:

Odvahu mej je to lehky a navic si jakoukoliv hru stahnes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak uz jsem se urcite rozhodl pro dve a hry.... Tadáááá... Pockam na Burnout Dominator a druha asi PES 6, popripadne 7... A jestli budu mit odvahu jit do downgreadu, tak MC3... Dik moc...

Rozhodl ses dobre...:lol:

Odvahu mej je to lehky a navic si jakoukoliv hru stahnes...

a kdyz udelam downgread, tak nevyrusi se mi zaruka??? Jesli by to pak nebrali, jako nejakej zasah do pristroje...... :?:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak uz jsem se urcite rozhodl pro dve a hry.... Tadáááá... Pockam na Burnout Dominator a druha asi PES 6, popripadne 7... A jestli budu mit odvahu jit do downgreadu, tak MC3... Dik moc...

Rozhodl ses dobre...:lol:

Odvahu mej je to lehky a navic si jakoukoliv hru stahnes...

a kdyz udelam downgread, tak nevyrusi se mi zaruka??? Jesli by to pak nebrali, jako nejakej zasah do pristroje...... :?:

No vyrusi ale pokud se to oni nejak treba pri reklamaci dozvy,ale logicky dybys sel reklamovat tak to pres RECOVERY hodis dolu a ses v pohode...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cus, ma cenu koupit si originalky her NFS: Carbon, PES 6 a Burnout Legends??? :?:

Burnout je jedna z nej. her na PSP urcite neprohloupis, kdyz koupis ;-)

myslis, ze staci koupit legends nebo je lepsi pockat si na dominator???? :?:

určitě se vyplatí počkat na dominator ale ty to stejně do tý doby nevydržíš a koupíš si legends

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cus, ma cenu koupit si originalky her NFS: Carbon, PES 6 a Burnout Legends??? :?:

Burnout je jedna z nej. her na PSP urcite neprohloupis, kdyz koupis ;-)

myslis, ze staci koupit legends nebo je lepsi pockat si na dominator???? :?:

určitě se vyplatí počkat na dominator ale ty to stejně do tý doby nevydržíš a koupíš si legends

Dik za duveru... :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu