Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox live - vyber regionu


miz012

Otázka

Zdravim vsechny,

mam zaregistrovany ucet na LIVE v UK, ale stejne mi to nedovoli stahnout vsechna dema... napr. Dark Sector, Doom, Duke 3d a dalsi...

Vcera jsem si chtel zaregistrovat novej ucet do USA, ale aniz bych neco volil, hodil se automaticky do UK a nejde predelat jinam.

Chtel bych se zeptat na 4 zakladni veci....

1) Pomuzu si nejak s vytvorenim uctu v USA? (vse na marketplace pristupne?)

2) Je mozne vubec PAL konzoli zaregistrovat v USA (NTSC)?

3) Je nejaky zaruceny zpusob jak to udelat?

4) Nekde jsem tu videl link (ale uz ho nemuzu najit) jak obejit kontrolu IP... (jsem pripojenej pres UPC) bud nejakym softem a nastavenim routeru nebo primo pronajmutim IP v USA. Jestlli to prosim najdete, dejte mi vedet.

diky za odpovedi

Ondra

PS: Mam flashlou mechaniku na na marketplace lezu jen kdyz nemam v mechanice medium.... (snad to nejak pomuze) a pres LIVE nehraju vubec. Je dobre / doporucene si updatovat hry z LIVE i kdyz je budu hrat jen offline? Nebo radeji neriskovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ty dema jak si psal ti nepujdou stahnout je to jen pro Amiky myslim.

1) NE

2) Proč ne

3) Jak udělat co ?? Obejít ochranu - zatím NE ..

4) Sehnat/pronajmout si nějakou IP z USA, ale nevím to jistě)

S tou mechanikou podle toho jakou máš verzi iXtreme ty novější už mají líp vyřešenou ochranu proti BANu.

Klidně si hry updatni, ale je to jen na tobě jestli chceš riskovat nebo ne ... já hraju s FLASHnutou mechanikou a ban zatím nemamám a jedu už přez měsíc CoD4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu