Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption


tekken90

Recommended Posts

jdi do blackwaters a na nádraží je ? jako random postava, tak za ní di a rozjdedou se ti další mise, už nejsou přes písmena, ale jako vedlejší mise, ale mají vliv na příběh

Tak to jsem příliž nepochopil mam jít teda na nádraží v tom městě a tam někdo čeká? má nějakou ikonu nebo tak něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 326
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

už jsi někdy narazil na ty postavy co jsou na mapě označené otazníkem (?) ? tak taková je i na nádraží v blackwaters, půjdeš za ní, pokecáš s ní a dostaneš další úkoly, pak se ti většinou na mapě ukáže fialový kruh a v této oblasti je další úkol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu nečekal jsem že konec příde takhle rychle a byl i dost odfláklý. Na mapě jsem si všimnul že je tam namalovaný ten starý kolesový parník doufal jsem že na něm bude i nějaká mise ale nic je v té hře vůbec a pokud jo dá se na něj dostat? Nemyslim ten starý na půl potopený na něm jsem byl ale nějaký funční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu nečekal jsem že konec příde takhle rychle a byl i dost odfláklý. Na mapě jsem si všimnul že je tam namalovaný ten starý kolesový parník doufal jsem že na něm bude i nějaká mise ale nic je v té hře vůbec a pokud jo dá se na něj dostat? Nemyslim ten starý na půl potopený na něm jsem byl ale nějaký funční.

nn, na něm se jen John dostane do "Kanady" a pak je tam ten rozpadlej, mě zase třeba vadilo, že nejde ovládat to auto co měli agenti, to by byla docela sranda se v něm prohánět po divokém západě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
hele když si stáhnu ten Undead Nightmare pack(undead,legends and killers, liars and cheat. ), přidá se automatický k originálce RDR nebo ho budu muset spouštět samostatně jako jinou hru ?

jasně, že se přidá, po stažení ze storu musíš jednotlivé balíčky nainstalovat a pak už je všechny ve hře najdeš, legends and killers a liars and cheats pack přidávají každý jeden challenge do původní hry a hlavně obsah do multiplayeru, undead nightmare je hlavně nová singleplayerová kampaň, takže ta se zpouští z menu samostatně a s původní hrou má společný jen herní svět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojste :D:D:D Ten dědek co umře, tak ten je děda co umře je strýc nestrýc toho kluka a ten kluk, to je syn hlavního hrdiny. Angličtina je bitch co? :D Docela ti nezávidím, ten příběh je docela pěkný...

Jinak kdo hraje, tak můj nick je AK-REWIK, ale napište tam neco jestli si mě budete přidávat. Friends invite bez textu mažu ;-)

EDIT: Jinalk zatím mám jen základní hru obohacenů o ty freečka na psn, tak pak sem napíšu jak bude all :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Prosím, když si koupím RDR undead nightmare pack (standalone), jsou k dispozici pro multiplayer i normální módy z původního dílu. Jakoby "přes den bez zombií". Jde mi o to, že bych si tuhle hru vcelku rád zahrál jen po síti v tradičním módu a tahle verze je o polovinu levnější, než ta původní a kdesi jsem se dočetl, že by měla obsahovat i původní mulťák..

Je tady někdo vlastníkem tohoto disku a mohl by mi to objasnit?

Díky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Ten Undead Nightmare Pack, kterej se prodává na BR samostatně původní verzi hry neobsahuje. Je tam stejně velkej otevřenej svět, akorát jiný prostředí, mise a příběh. A nejezdí tam vlak, jestli jsem postřehnul správně.

Hele ale mám s tim malej problém. Když čistim město od zombíků, jsou tam většinou ty " survivals ", kteří taky kosej zombíky (většinou jsou na střeše nebo tak někdy). No, a když to město vyčistim od zombíků, tak po mě tyhle korvy začnou střílet. A střílej dokud mě úplně nezabijou - když se potom oživim tak už po mě nejdou. Dělá vám to taky? Jako super, když je sundám tak jsou z nich náboje, ale je to celkem nepříjemný, protože nemůžu obrat mrtvoly těch zombíků (když vlezu na ulici, hned jí dostanu od nějákýho survivala.).

Řek bych, že je to pozůstatek původní verze, ve který vás lidi chtěli zabít, když jste zabili nějákýho člověka. Nebo je to schválně? Dělam něco špatně, že mě chtěj zabít?

Primátor3: To je jak se vždycky udělá to modrý kolečko na minimapě? Tam jsou nějáký koně? To je zlý, já hledal co tam je a pořád tam akorát běhal nějákej kůň, tak to byl on.. Nakonec se ho tam nechal, protože sem myslel že mám hledat něco jinýho. Shit :(.

******SPOILER LITTLE BIT******

Jo a btw- dá se ve hře narazit na " Sasquatche" (něco jako Big Foot, Yeti nebo Sněžnej muž..) i po tý vedlejší misi, kde je vykosíte? Jako jen tak je volně potkat v lese? Toho posledního sem nezabil. Je to jedno z nejlepších NPC ve hře, celkem sem se klepal když jsem je viděl v těch horách :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Undead Nightmare Pack, kterej se prodává na BR samostatně původní verzi hry neobsahuje. Je tam stejně velkej otevřenej svět, akorát jiný prostředí, mise a příběh. A nejezdí tam vlak, jestli jsem postřehnul správně.

Hele ale mám s tim malej problém. Když čistim město od zombíků, jsou tam většinou ty " survivals ", kteří taky kosej zombíky (většinou jsou na střeše nebo tak někdy). No, a když to město vyčistim od zombíků, tak po mě tyhle korvy začnou střílet. A střílej dokud mě úplně nezabijou - když se potom oživim tak už po mě nejdou. Dělá vám to taky? Jako super, když je sundám tak jsou z nich náboje, ale je to celkem nepříjemný, protože nemůžu obrat mrtvoly těch zombíků (když vlezu na ulici, hned jí dostanu od nějákýho survivala.).

Řek bych, že je to pozůstatek původní verze, ve který vás lidi chtěli zabít, když jste zabili nějákýho člověka. Nebo je to schválně? Dělam něco špatně, že mě chtěj zabít?

Primátor3: To je jak se vždycky udělá to modrý kolečko na minimapě? Tam jsou nějáký koně? To je zlý, já hledal co tam je a pořád tam akorát běhal nějákej kůň, tak to byl on.. Nakonec se ho tam nechal, protože sem myslel že mám hledat něco jinýho. Shit :(.

******SPOILER LITTLE BIT******

Jo a btw- dá se ve hře narazit na " Sasquatche" (něco jako Big Foot, Yeti nebo Sněžnej muž..) i po tý vedlejší misi, kde je vykosíte? Jako jen tak je volně potkat v lese? Toho posledního sem nezabil. Je to jedno z nejlepších NPC ve hře, celkem sem se klepal když jsem je viděl v těch horách :).

K tomu sasquatcheovi, tady je i video http://www.youtube.com/watch?v=3F7psMgS80A, zajímavý je že na vás neútočí ale utíká, to bych nečekal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je právě proto, že

SPOILER na lidi neútočej, jsou mírumilovní a žerou jenom bobule. Ten poslední jak brečí to řikal.

Ale že utíkaj sem nepostřeh, fakt sem měl trochu husinu, tak sem ho vždycky sundal rychle z koně :). Ještě tam kolem byla puma co mě předtim shodila z koně, sem letěl několik metrů, kůň zařval a puma utekla, takže sem ještě hlídal kde je puma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SPOILER :D

Tak tady v RDR:UN je jedna mise kde máš zabít 6 sasquatchů, 5 jich zabiješ a pak je tam taková smutná cutscénka z diskuzí mezi vámi (Johnem Marstonem) a posledním Sasquatchem, viz. http://www.youtube.com/watch?v=DkNZ0-VaL_w, nevím jak to přesně je ale J.Marston si myslí že tyhle sasquatchové jedí "babies" tedy miminka a proto je zabíjí, ten sasquatch říká že jedí jen bobule a houby, tak jako trochu divný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho posledniho Sasquatche sem sejmul do hlavy :D Stejnak tam sou potom dal.

2Hawkie: s nejvetsi pravdepodobnosti si pri tom cisteni mesta od zombiku omylem zabil nekteryho z tech prezivsich, to semi stalo taky, pak po me sli.

A ano, v tom modrym kruhu beha mythical horse. Celkem sou 4 - Four horses of the Apocalypse a kazdej ma nejaky specialni vlastnosti, neomezenou staminu + jeste jednu. Nejlepsi je Death, ten automaticky zabije kazdyho zombika pri doteku. A kdyz je chytis vsechny tak potom se objevi vzacnej jednorozec.

http://www.rockstargames.com/newswire/article/10681/mythical-creatures-in-undead-nightmare-the-four-horses-of-the-ap.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty Sasquatche chápu, jenom sem chtěl vědět jestli tam sou potom dál ;) Že žerou děti mu řek ten dědek.

Jinak teda nevim kde sem k němu přišel, ale mám koně s neomezenou staminou, tak sem ho asi nakonec omylem vzal :D. Myslel jsem, že neomezenou staminu maj všichni undead koně, sem myslel že běhaj všude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak nechapu jak mam hrat ten singl .. nazacatku me nejaka baba provedla vesnicic, zabil jsem par kraliku a ted nevim co dal .. na mape nemam zadny bod, kam bych mel jit a nevim co mam delat .. Asi to zn blbe ze se tak ptam, ale nejsem nejaky extra gamer a tak bych chtel poradit .. + me zajima ten miltiplayer.. jestli chapu dobre, tak zapnu multak a objevim se na te mape a tam pak beham a muzu si vybrat co budu hrat (nejake deathmatche, poker atp.) prijdu k tomu mistu, kde to je (symboly na mape) a prihlasim se tam a hraju .. je to tak?Jen jeste kdyby ste mi nekdo mohli napsat, co vsecko se da v multaku hrat (mam i to liars and cheat.)DIky! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu