Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption


tekken90

Recommended Posts

jak mate tu ps3 pripojenou hrajete nikdo přes wifi nebo všichni jedeme kabel

já mám přes wifi a skoro vše jede v pořádku, včera mě ale pěkně vytočilo, jsem hrál DM a najednou vidím týpka, jak po mě střílí, tak začnu střílet po něm, a říkám si proč jsem chcípnul, když jsem do něj poslal dva zásobníky? tak potom co jsem chcípnul koukám na killcam a on se tam krčil za neviditelným, průhledným, ale neprůstřelným senem :D ten patch to chce víc než sůl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 326
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já mám přes wifi a skoro vše jede v pořádku, včera mě ale pěkně vytočilo, jsem hrál DM a najednou vidím týpka, jak po mě střílí, tak začnu střílet po něm, a říkám si proč jsem chcípnul, když jsem do něj poslal dva zásobníky? tak potom co jsem chcípnul koukám na killcam a on se tam krčil za neviditelným, průhledným, ale neprůstřelným senem :D ten patch to chce víc než sůl :D

jojo ten patch by to chtělo já stim furt bojuju stim mulákem ale tak nák to už de no každou chvíly sem už doma a de se pařit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy tady resite nejakej patch..a me jeste ani neprisla hra :D.. hele vy mate LE ? pokud jo tak odkud?.. ja si ji predobjednal na xzonu a doted ji nemam.. ani nevim kdy prijde..

né, že bych odtud objednával, ale pokud jsi nebyl v první várce, tak je možné, že si ještě nějaký ten čas potkáš, jelikož na mnoha webech jsou ted novinky o tom, že kompletně po celé evropě je Red Deadů nedostatek a v česku už většina shopů nemá vůbec, psali tam, že stabilizovat by se to mělo až začátkem června (možná už příští týden)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rocko: Jo, to je bonus, když to koupíš ze Surtepu.. XD

BTW. všichni si stěžovali jake jsou bugy v multiplayeru, ale singl na tom není o moc lépe..například jsem jel po pláni a naráz jsem se začal probořovat níž a níž..pak nešlo nic dělat jen střílet..pak další bug jsem měl u vlků..lovil jsem je a jeden se mi zakous do ruky a naráz jsem byl na druhem konci mapy..no, jako často ty bugy nejsou, ale když už tak pořádné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na pár bugů už narazil, ale není jich tolik aby to hru zkazilo... Navíc si myslím, že po prvním patchi jich dost zmizí. Oproti tomu co mě pěkně štve je bug u LE a questu na assassins outfit - dost lidem to nejde udělat a já patřím mezi ty "šťastlivce", kterým to nejde... Snad už brzy vyjde ten opravný patch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně to stojí za to - dlouhá a dobrá singl player kampaň a multiplayer je taky supr, ať už freerom nebo tradiční multiplayer módy... Když si k tomu navíc přičteš v budoucnu free co-op mise, tak máš zaručenou zábavu na desítky hodin! Rok ještě není ani v polovině, ale tohle je podle mě adept na hru roku 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze začátku to na mě nepůsobilo moc dobře, ale teď po asi 7 hodinách kdy prostě jezdím a dělám na co mám zrovna náladu je to prostě SUPER. V RDR se prostě asi nejde nudit. Konečně jsem dorazil do Thief Landing (nebo tak nějak) kde se člověk dostane k BlackJacku a kostkám + poker. Hraju si blackjack a děsně mě odírali, a je prostě super, že toho dealera odpráskneš a je ti líp. Sice mě pak sundali ale smál jsem se tomu ještě asi 20 min.

Nebo když do města vletí ožralí banditi a střílejí ... to je hned člověku líp když je všechny 4 sundá s DeadEye. GTA IV mě nebavilo, ale tohle mě baví fest, navíc je to moje první western hra a to násilí tu prostě má své opodstatnění taková ta doba byla. (viz inzerát v novinách, že kouření prospívá vašemu zdraví atd.) Je toho hodně. GN

V multiplayeru mám jen lvl 8 ale je to dobré, hlavně si člověk vybere jestli chce hrát klasiku nebo coop ve freeroomu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OST v Red Deadu?? Mě se hodně líbí, hudba hodně reaguje na dění ve hře - při přestřelkách je taková akčnější v klidných pasážích taková pohodovější... Zda se mi, že i dost reaguje hudba na prostředí, kde jsi... A na IGN dostal zvuk 10/10 - to si myslím, že mluví za vše :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hudba? Hudba je ten největší majstrštik na hře..dělal jí ten samej člověk, který dělal soundtrack k filmům Kill Bill a tu ústřední melodii s pískáním, kterou zná snad každý.

Jinak tady jsem našel download na ten krátkometrážní film:

http://rapidshare.com/files/393326785/Red.Dead.Redemption.HDTV.XviD-2HD.part1.rar
http://rapidshare.com/files/393326792/Red.Dead.Redemption.HDTV.XviD-2HD.part2.rar

je to anglicky, HDTVrip..titulky zatím nejsou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu