Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 326
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dneska jsem dokončil příběhovou linku a je to mazec - kdo koupil, neprohloupil...

Nevíte náhodou někdo jak často se aktualizuje ten 100% Checklist na Social Webu?? Přijde mi to nějaky zmateny, protože když se kouknu na outfits, tak tam nemám kompletní obleky, co už dávno mám a například třeba u safehousu mám aktualizaci z dneška...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych nějak neřešil.. v televizi uvidí stejné věci a pokud je psychicky v pořádku tak určitě kvůli hře nezačně zabíjet atd.. a jestli není, tak to stejně jednou příjde :) já už jako malý frně drtil masakr pařby a nemám chuť někoho zabít a nemám noční můry z příšer který jsem viděl v doom2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tady nejde o ujmu ale o to ze to 9-lety dite proste nepochopi, dyt je tam nakej system, anglictina a pribeh. Muze si tam jen tak jezdit na koni po mape, ale bude to naprosto nevyuzity a zbytecny. 9-lety dite bych zabavil jinak. Kdo tady mluvi o ujme, o to tu vubec nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně o ten příběh vůbec nejde mu je nějakej příběh ukradenej, navíc já jako malej kluk bych byl šťastnej kdybych se tam mohl prohánět na koni xD ... mám bratránka, 6let.. hrál u mě GTA SA a nemohl jsem ho od toho odtrhnout ... pravda furt si jezdil autem a boural, zajížděl lidi, stříkal vodním dělem ale prostě ho to náramně bavilo :)

edit: a postižen tím že hraješ i ve 30ti ? proč ? je to přece tvůj koníček :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Snažím se dostat všude rank 10.Poklady mám všechny,v lovci jsem se zasek na 6(už tři dny jsem nepotkal skunka a oni jich chcou 5).Poslední střelec(jednou zbraní bez nabýjení odzbrojit 6 frajerů po sobě) bude oříšek ale mi se toho nebojíme.Problém jsou kytky.Ta poslední,sněžná fialka.Vím kde rostou a jsou jich mraky,ale nějak jsem nepobral za jakých podmínek je mám sezbírat.Ta věta o 2 uložených kytkách nedává smysl.

Poraď te prosím.

Pro canava.RDR ,proč né.To už je trochu jinde a zábava jako lov nebo hledání pokladů je v relativně poho.Ale GTA pro malý kluky?Netvrdím,že z něj bude masový vrah,možná ani nebude považovat za zábavné krást svačiny a mlátit holčiky.Ale jsi si opravdu jistý,že pro něj nemůžeš vymyslet lepší hru nebo aktivitu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz zda je ve hře hodně sprostáren (viděl sem v recenzi) chci totiž hru koupit mladšímu bratrancovi ( je mu 9) tak prosim napište jestli je pro něj vhodná dík :-D

tato hra je podle mě daleko drastičtější než jakékoliv GTA, jsou tu minimálně tři erotické pasáže, při kuchání zvířat stříká krev po obrazovce (což malému dítěti rozhodně lásku k přírodě nepřidá) :D, jak bylo psáno výše, nemusí to mít na něj vliv, ale pokud se ptáš, co ta hra obsahuje, tak méně "zkažené" než gta to není, spíš naopak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nee já netvrdím ať hraje gta, jen jsem řekl že blbí gta který chcou nebo možná i někde zakázali, mu nijak neuškodí... to tvrdí lidi kteří v životě hru nehráli a tvrdí to kvůli jednomu případu z milionu... to samy jak u trávy.. někdo co to ani nikdy neviděl tvrdí jak vám to zkazí život a že je to brána k tvrdým drogám xD a kuchání zvířat a krev na obrazovce ? tss... můj děda je myslivec a jako malej jsem se koukal jak to kuchá atd.. a jsem v poho takže nějaká krev na obrazovce ?..... to už ho dřív poznamená to že přejede na kole šneka a uvidí jeho vnitřnosti :D

EDIT: jinak kdybych měl teda doporučit hru pro tuto věkovou kategorii tak určitě Crashe a jiny podobny kresleny hry, Crash tuším na ps3 ani nevyšel ale nevím.. jinak Auta to je jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nee já netvrdím ať hraje gta, jen jsem řekl že blbí gta který chcou nebo možná i někde zakázali, mu nijak neuškodí... to tvrdí lidi kteří v životě hru nehráli a tvrdí to kvůli jednomu případu z milionu... to samy jak u trávy.. někdo co to ani nikdy neviděl tvrdí jak vám to zkazí život a že je to brána k tvrdým drogám xD a kuchání zvířat a krev na obrazovce ? tss... můj děda je myslivec a jako malej jsem se koukal jak to kuchá atd.. a jsem v poho takže nějaká krev na obrazovce ?..... to už ho dřív poznamená to že přejede na kole šneka a uvidí jeho vnitřnosti :D

EDIT: jinak kdybych měl teda doporučit hru pro tuto věkovou kategorii tak určitě Crashe a jiny podobny kresleny hry, Crash tuším na ps3 ani nevyšel ale nevím.. jinak Auta to je jasný.

psal jsem to s nadsázkou, ale né každýmu voní krev jako tobě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu