Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 326
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky jsem u konce málem pustil slzu - příběhově je to skvělé!!!

Jinak k tomu RDR a 9leté dítě - ani tak nejde o to, že v tomhle věku tu hru neocení, což by bylo to nejmenší zlo, ale děti v tomhle věku si teprve utvářejí svůj pohled na svět. A sice je možné, že většině z nich to nic neudělá a jsou zcela normální, když jsou vystaveni násilí ve hrách a dalšímu, pro jejich věk, nevhodnému obsahu. Ti méně šťastní můžou začít mít problém s tím, co je v reálném světě dovoleno a co ne, protože děti, stejně jako většina mláďat, se učí tak, že přejímají věci tak, že je někde vidí a nevím jaký si udělá pohled, když v devíti bude masakrovat lidi, zabíjet zvířata, koukat na sex... Možná, že bude jen rád trhat mouchám křídla, možná masakrovat sousedce kočky a možná vůbec nic.

Na druhou stranu se stejně jako většina z vás musím přiznat k tomu, že hry hraju od šesti let nehledě na to jestli jsou násilné nebo ne a myslím si, že jsem naprosto v pořádku. Jen bych řekl, že v dnešní době jsou hry natolik reálné a skutečné, že s tím děti můžou mít problémy v reálném životě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

postupem času by se ve škole, od rodičů atd. měl dozvědět co se smí a co ne.. takže už to pak záleží na výchově... když rodič nechá děcko ať si celej den u toho sedí a je rád že děcko dá pokoj tak je velká pravděpodobnost že k tobě večer příjde se sekerou a pěkně ti jí vrazí do hlavy :D navíc 9letej kluk asi nebude moc hrát tu kampaň, neumí anglicky nic takže by se daleko nedostal, takže si tam bude asi jen tak blbnout a moc toho sexu nebo co tam má být neuvidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
SPOILER

SPOILER

Aj mna nasrali ze nechali Johna zomriet hned potom ako bol znovu s rodinou.. bola to fajn postava ... ale na druhej strane to aspon celkom dobre vymysleli ze pokracujes ako Johnov syn ktory sa nanho velmi podoba takze to neni az tak zle

SPOJLER

přesně tak, taky mě to hodně mrzelo, uvažoval jsem o tom, že hru loadnu a tuhle misi udělám až nakonec, ale jakmile jsem se dozvěděl, že se jedná o jeho syna, tak jsem si řek, že budu pokračovat a dojel jsem to až na 100%

to Primátor: jak jsem ti psal už včera na PSku, loadni hru a nic neřeš, tuhle misi uděláš až když budeš mít všechny vedlejší mise, strangers apod hotové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Red Sage, dejte si v menu ten úkol a tam je u každé kytky lokace :)

rekni mi celej postup me to na mape nic nehleda delam ten side quest didalus sun a mam uz vsechno jen ty kytky posrany nemam a to hledani na mape vim co myslis ale zrovna u tohodle mi to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja robim prave ten quest.... kde si nasiel bobri??

hele v kanade tam jak sou grizli a tahle havet jinak sou taky hnedka za mostem do kanady ja furt valcim z tema red sage mam jen 4 :(.......btw jinak gratulu a dekujuu ze ste poslali ty namachrovany italsky kurvy domu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, nevíte prosím kde je číslo (Rockstar code) pro registraci hry? Já když ve hře zadávám číslo ze zadní strany bookletu hry tak mi to hlásí že kód je špatnej :( Už jsem četl názory, že některý hry čerstvě po vydání ještě nemaj tyhle čísla validovaný, ale už se mi zdá dost dlouho vydaná na to aby to nefungovalo. Nebo zadávám špatný číslo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu