Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Překlad xbox360 her


R.u.STY

Otázka

ahoojte,. chci se zeptat, zkoušel jsem překládat hry na xbox360,, hra Black předělaná na 360ku mě šla s češtinou v pohodee, pak sem ale skousel Mirrors Edge a to nefara,. a ted silent hill, a ten taky ne, newite nekdo,.. nejsou proti zmene souboru nejak chraneny hry,?? nebo tak neco?? neda se to nejak obejit? PTz mi je divne ze Black jede v pohode,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

S tou velikostí to nebude tak horký - Xbox neví jak je hra velká do tý doby něž ji hodíš na HDD (aspoň myslím).

A to nejde ten soubor nějak "jednoduše" přepsat - neskoušel si to ? Nevím jak to funguje ve složkách hry sem se nějak moc nehrabal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no to ja uz vsechno udelal aji prelozit,, to se najde jednoduse,,to co se ma prelozit,....a pak to normalne otevru pres wordPAd prelozim,(vety uz jen kopiruju treba z her co vysly na PC cesky-MirrorsEdge,.) zeo a vsechno to mam a kdyz to vlozim do Xka tak se normalne objevi to Play Mirrors Edge v dashbordu, ale po tom co to pustim to nenajedee zuustane jen cerna obrazovka...:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu