Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejde PSP


miny10

Recommended Posts

Nepamatam, ze by sa v recovery menu nastavovalo, aby sa UMD spustalo automaticky... to sa nastavuje v klasickom menu v PSP.

EDIT: Asi si v tom Recovery prepol nieco, co si nemal.

Dá se to pomocí Skip SCE intro (nebo něco takovýho), to přžeskočí tu uvodní animaci a tim pádem i spuštění UMD...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to v spatnem top_menu.rco - menil ikonky, ale nez jsem mu stacil rict ze nemusi downgradovat tak to pustil :D

mozno si teraz mnoho z vas trosku pohnevam, ale nevidim zmysel toho menit si ikonky, pismo a pod... najma nie v pripade neskusenych uzivatelov. Poniektori sa uz asi nevedia zmestit do koze... (nemyslim nikoho konkretneho)

PSP je na hranie hier, pripadne pozeranie videa, pocuvania hudby a surfovania po NETe, tak nechapem celkom, preco chcete silou mocou mat special-hubba-bubba-supa PSP. Kde su tie casy, ked sme sa triasli pri downgrade z 2.00 na 1.50? Teraz si kdekto dava ine pismo, ikonky, uvodnu animaciu a cojaviemco. To sa vazne az tak nudite???

No... trosku som sa rozohnil... nekamenujte ma. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to v spatnem top_menu.rco - menil ikonky, ale nez jsem mu stacil rict ze nemusi downgradovat tak to pustil :D

mozno si teraz mnoho z vas trosku pohnevam, ale nevidim zmysel toho menit si ikonky, pismo a pod... najma nie v pripade neskusenych uzivatelov. Poniektori sa uz asi nevedia zmestit do koze... (nemyslim nikoho konkretneho)

PSP je na hranie hier, pripadne pozeranie videa, pocuvania hudby a surfovania po NETe, tak nechapem celkom, preco chcete silou mocou mat special-hubba-bubba-supa PSP. Kde su tie casy, ked sme sa triasli pri downgrade z 2.00 na 1.50? Teraz si kdekto dava ine pismo, ikonky, uvodnu animaciu a cojaviemco. To sa vazne az tak nudite???

No... trosku som sa rozohnil... nekamenujte ma. :?

Ja stebou docela souhlasim... :wink:

Kdyz je v tom nekdo uz dobrej a fakt tomu rozumi tak proc ne...?

Ale kdyz si k tomu sednu poprve nic o tom nevim a skousim jestli to vyjde nebo ne,me taky pride divny...???A hlavne zbytecny...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to v spatnem top_menu.rco - menil ikonky, ale nez jsem mu stacil rict ze nemusi downgradovat tak to pustil :D

mozno si teraz mnoho z vas trosku pohnevam, ale nevidim zmysel toho menit si ikonky, pismo a pod... najma nie v pripade neskusenych uzivatelov. Poniektori sa uz asi nevedia zmestit do koze... (nemyslim nikoho konkretneho)

PSP je na hranie hier, pripadne pozeranie videa, pocuvania hudby a surfovania po NETe, tak nechapem celkom, preco chcete silou mocou mat special-hubba-bubba-supa PSP. Kde su tie casy, ked sme sa triasli pri downgrade z 2.00 na 1.50? Teraz si kdekto dava ine pismo, ikonky, uvodnu animaciu a cojaviemco. To sa vazne az tak nudite???

No... trosku som sa rozohnil... nekamenujte ma. :?

Ja stebou docela souhlasim... :wink:

Kdyz je v tom nekdo uz dobrej a fakt tomu rozumi tak proc ne...?

Ale kdyz si k tomu sednu poprve nic o tom nevim a skousim jestli to vyjde nebo ne,me taky pride divny...???A hlavne zbytecny...:D

No mozno ze sa niekto pri tom zabava lepsieako pri hrach :D:D:D napr ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu