Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaky CFW je nejlepsi


DanDanDan

Recommended Posts

Ve vsech ohledech je urcite zatim nejlepsi 3.03 OE-C...

Ja ho sice nemam (3,10 OE-A je lepsi na PSX),ale jestli si chces ruzne menit ikony atd. tak urcite tento...:lol:

hm tak dik a ja blbec sem si vcera udelal 3,10 OE-A´.Ale stejne driv sem mel 27.1 SE-C a prehral mi vsechny hry co sem mel a tet s tim novim mi jich spoustu nejde(alspon ze prehraje vic mp4) :shock:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vsech ohledech je urcite zatim nejlepsi 3.03 OE-C...

Ja ho sice nemam (3,10 OE-A je lepsi na PSX),ale jestli si chces ruzne menit ikony atd. tak urcite tento...:lol:

hm tak dik a ja **** sem si vcera udelal 3,10 OE-A´.Ale stejne driv sem mel 27.1 SE-C a prehral mi vsechny hry co sem mel a tet s tim novim mi jich spoustu nejde(alspon ze prehraje vic mp4) :shock:

Vsak muzes pres recovery zpet na fw 1.50 a potom rovnou na 3.03 OE-C...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahraj instalaciu 3.03oe-c do psp/games/ a spusti to ziadny DG netreba CFW nemaju ochranu na zmenu smerom k nizsiemu CFW!!! davat to naspet na 1.50 je zbytocne a robie tolen lamky:D to treba iba ked mas semibrick a myslim ze aj v tedy ide priamo preflashovat CFW priamo z recovery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahraj instalaciu 3.03oe-c do psp/games/ a spusti to ziadny DG netreba CFW nemaju ochranu na zmenu smerom k nizsiemu CFW!!! davat to naspet na 1.50 je zbytocne a robie tolen lamky:D to treba iba ked mas semibrick a myslim ze aj v tedy ide priamo preflashovat CFW priamo z recovery.

Jeee tak promin ja sem si to vubec neuvedomil....:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahraj instalaciu 3.03oe-c do psp/games/ a spusti to ziadny DG netreba CFW nemaju ochranu na zmenu smerom k nizsiemu CFW!!! davat to naspet na 1.50 je zbytocne a robie tolen lamky:D to treba iba ked mas semibrick a myslim ze aj v tedy ide priamo preflashovat CFW priamo z recovery.

Jeee tak promin ja sem si to vubec neuvedomil....:lol:

nic sa nedeje :D len by tochalan zbytocne 2x preflashoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vsech ohledech je urcite zatim nejlepsi 3.03 OE-C...

Ja ho sice nemam (3,10 OE-A je lepsi na PSX),ale jestli si chces ruzne menit ikony atd. tak urcite tento...:lol:

tak to mi prosimte rekni, co kde mas jak nastaveny na 3.10OE-A' pac ja ty PSX nemuzu za boha rozjet, na 3.03 mi to slo vsecko paradne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vsech ohledech je urcite zatim nejlepsi 3.03 OE-C...

Ja ho sice nemam (3,10 OE-A je lepsi na PSX),ale jestli si chces ruzne menit ikony atd. tak urcite tento...:lol:

tak to mi prosimte rekni, co kde mas jak nastaveny na 3.10OE-A' pac ja ty PSX nemuzu za boha rozjet, na 3.03 mi to slo vsecko paradne

Davas to do X:/PSP/GAME/(Nejaka slozka)/EBOOT & KEY...?:lol:

No fakt nevim ale me jedou vsechny uplne v pohode jako predtim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky sem upnul na 3.10 OE-A a pak my kamos rek ze 3.03 OE-C je lepsi tak sem to prekopal neni to tezky mas to zachvilicku
hele kdys si na tomto CFW zapnu treba GTA Vice city tak mi zcerna obrazovka a nic se nedeje (stava se mi to jeste u nejakych her)nevis co s tim

V recovery si nastav Use No-UMD na disabled a pri spousteni hry si vloz do mechaniky UMD...:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky sem upnul na 3.10 OE-A a pak my kamos rek ze 3.03 OE-C je lepsi tak sem to prekopal neni to tezky mas to zachvilicku
hele kdys si na tomto CFW zapnu treba GTA Vice city tak mi zcerna obrazovka a nic se nedeje (stava se mi to jeste u nejakych her)nevis co s tim

V recovery si nastav Use No-UMD na disabled a pri spousteni hry si vloz do mechaniky UMD...:wink:

:shock: :shock: hmm a kdys nemam zadny UMD :oops: :oops: :oops: :oops:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky sem upnul na 3.10 OE-A a pak my kamos rek ze 3.03 OE-C je lepsi tak sem to prekopal neni to tezky mas to zachvilicku
hele kdys si na tomto CFW zapnu treba GTA Vice city tak mi zcerna obrazovka a nic se nedeje (stava se mi to jeste u nejakych her)nevis co s tim

V recovery si nastav Use No-UMD na disabled a pri spousteni hry si vloz do mechaniky UMD...:wink:

:shock: :shock: hmm a kdys nemam zadny UMD :oops: :oops: :oops: :oops:

Tak to mas bouzel blby.....:)

Nejaky si porid na spousteni ISO her nejlepe DemoDisk.......:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu