Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaky CFW je nejlepsi


DanDanDan

Recommended Posts

jj taky sem upnul na 3.10 OE-A a pak my kamos rek ze 3.03 OE-C je lepsi tak sem to prekopal neni to tezky mas to zachvilicku
hele kdys si na tomto CFW zapnu treba GTA Vice city tak mi zcerna obrazovka a nic se nedeje (stava se mi to jeste u nejakych her)nevis co s tim

V recovery si nastav Use No-UMD na disabled a pri spousteni hry si vloz do mechaniky UMD...:wink:

:shock: :shock: hmm a kdys nemam zadny UMD :oops: :oops: :oops: :oops:

Tak to mas bouzel blby.....:)

Nejaky si porid na spousteni ISO her nejlepe DemoDisk.......:wink:

a klik takovy demodisk stoji,treba v bazarech atd :?:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky sem upnul na 3.10 OE-A a pak my kamos rek ze 3.03 OE-C je lepsi tak sem to prekopal neni to tezky mas to zachvilicku
hele kdys si na tomto CFW zapnu treba GTA Vice city tak mi zcerna obrazovka a nic se nedeje (stava se mi to jeste u nejakych her)nevis co s tim

V recovery si nastav Use No-UMD na disabled a pri spousteni hry si vloz do mechaniky UMD...:wink:

:shock: :shock: hmm a kdys nemam zadny UMD :oops: :oops: :oops: :oops:

Tak to mas bouzel blby.....:)

Nejaky si porid na spousteni ISO her nejlepe DemoDisk.......:wink:

a klik takovy demodisk stoji,treba v bazarech atd :?:

No tak to fakt netusim za kolik se muze prodavat ale myslim ze obcas tady s fora nekdo prodava tak se skus mrknout a treba na nekoho narazis......:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu