Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak velky soubor lze nahrat do PS3?


tomahawk

Otázka

Zdravim vsechny... mozna mam hloupou otazku, ale docela by me to zajimalo... jak velky soubor lze nahrat na puvodní HDD do PS3??? par lidi rikalo ze vetsi soubor nez 4.5 Gb PS3 nezkousne... ja do sve PS3 nahravam uplne v pohode mnohem vetší soubory (FILMY) i 12Gb. Muze mi to nekdo vysvetlit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
z videa je z cela videt ze to nepoustim z MEDIA CENTERu !!!!

mam USB Wifi a psal jsem ze mam PC vyplej.. proboha... tady je video... pokud neverite, tak neverte... ja jsem rad ze mi to facha a chtel jen vysvetlit jak je to mozny...

Tak jsem v pc nasel simpsnovi v HD maji sice jen 4,20Gb ale i tak je to pres 4gb tak to jdu nahrat na prenosny hadr a zkusit nakopcit do ps3 pak se ozvu. Jinak mam 80GB EU verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no jak vidíš tak ti to nikdo nedokáže vysvětlit jak je to možný... vždycky šly max. 4gb soubory... třeba je to opravdu otázka nového FW... nebo si to PS3 sama automaticky nějak rozdělí, ale v menu je to jako jeden film

no tak to nekdo zkuste pres media center a pres wifi !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tomahawk, máš pravdu....PS3 nemá disk naformátovanej na FAT32 (kterej má limit 4GB velikosti souboru), ale na svůj vlastní formát, kterej velikost 4GB+ podporuje, sám si převádím filmy z .MKV do .MP4 a nerozděluji je, ale vypálím na dvouvrstvé DVD a z něj to pak v pohodě nahraju i do PS3, jinak o MediaServeru vím, PS3 z něj umí přehrát i nahrát na disk, ale při tak velikém datovém toku jako u HD videa, se to docela seká :) , proto je lepší to hodit na disk....Kdo nevěří ať to zkusí a uvidí..... :idea:

Jo a přes externí HDD (nebo flešku) to nepůjde, protože ten je postižen limitem 4GB souborů (FAT32).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tomahawk, máš pravdu....PS3 nemá disk naformátovanej na FAT32 (kterej má limit 4GB velikosti souboru), ale na svůj vlastní formát kterej velikost 4GB+ podporuje, sám si převádím filmy z .MKV do .MP4 a nerozděluji je, ale vypálím na dvouvrstvé DVD a z něj to pak v pohodě nahraju i do PS3, jinak o MediaServeru vím, PS3 z něj umí přehrát i nahrát na disk, ale při tak velikém datovém toku jako u HD videa, se to docela seká :) , proto je lepší to hodit na disk....Kdo nevěří ať to zkusí a uvidí..... :idea:

Jo a přes externí HDD (nebo flešku) to nepůjde, protože ten je postižen limitem 4GB souborů (FAT32).

Konecne!!! Děkuji ti za vysvětlení a zaroven za podporu.... polovina lidi zde tomu neveri.... jinak pres DVD-DL jsem to nezkousel, protoze doma zadny nemam... pres tu wifinu mi to jde v poho mam 100%...ale trva to celkem dlouho... no nic... jeste jednou dik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ps3 nepouziva fat32, ma nejaky svuj system, zkuste si dat disk z ps3ky do kompu, neuvidi ho dokud ho nenaformatujete... to je proc to jde! na ps3 normalni cestou nakopirovat soubory vetsi jak 4gb nejdou prtz je nemuzete dostat na prenosne zarizeni protoze to zarizeni aby ho ps3 pochopila musi byt fat32... uz to chapete? sam mam nahrany veci z playTV ktery maj i 6gb a ps3 s nema nema vubec zadnej problem....

edit, jinak pustte si media server a na danym souboru dejte copy a mate to za chvili na ps3ce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu