Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak velky soubor lze nahrat do PS3?


tomahawk

Otázka

Zdravim vsechny... mozna mam hloupou otazku, ale docela by me to zajimalo... jak velky soubor lze nahrat na puvodní HDD do PS3??? par lidi rikalo ze vetsi soubor nez 4.5 Gb PS3 nezkousne... ja do sve PS3 nahravam uplne v pohode mnohem vetší soubory (FILMY) i 12Gb. Muze mi to nekdo vysvetlit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Zdravim vsechny... mozna mam hloupou otazku, ale docela by me to zajimalo... jak velky soubor lze nahrat na puvodní HDD do PS3??? par lidi rikalo ze vetsi soubor nez 4.5 Gb PS3 nezkousne... ja do sve PS3 nahravam uplne v pohode mnohem vetší soubory (FILMY) i 12Gb. Muze mi to nekdo vysvetlit???

par lidi rikalo...........já říkám, že ti to brzo locknou :dozey: (oni jen říkali, ale já říkám a mám pravdu :dozey:)

už chápeš? (:lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tomahawk vas ted vsechny podelal s tim 12GB videem :D .... vsichni tvrdi, ze vic nez 4gb nejde ... a ejhle :D ... de to

ale..nikdo neřek, že PS3 nezvládne přehrát video soubor větší než 4GB... jen, že na disk v PS3 není možno nahrát větší soubor kvůli systému souborů ...

ano... dostal jsem to tam pres NERO 8 Media Home...

no tak v tom případě je to jasný...jen sdílíš video z PC... na disk v PS3 si ho nekopíroval a spouštíš ho přímo z PC ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale..nikdo neřek, že PS3 nezvládne přehrát video soubor větší než 4GB... jen, že na disk v PS3 není možno nahrát větší soubor kvůli systému souborů ...

no tak v tom případě je to jasný...jen sdílíš video z PC... na disk v PS3 si ho nekopíroval a spouštíš ho přímo z PC ...

omyl!!! Film jsem nakopiroval... !!! je primo na HDD... podivej se na video.... Pc mam vyp a film si pustim primo z HDD

ZKUSTE TO NEKDO!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omyl!!! Film jsem nakopiroval... !!! je primo na HDD... podivej se na video.... Pc mam vyp a film si pustim primo z HDD

ZKUSTE TO NEKDO!!!!

z videa není poznat, že je přímo na HDD ... to video spouštíš z ikonky media serveru ? v tom případě je v PC

daval jsem to tam pres Wifinu... nemam pc s ps3 propojeny sit. kabelem... slo to i v praci, kde vsuj PC nemam...

kurna zkuste to nekdo!!!

proč by to někdo zkoušel..lidi už tady psali, že jim nešli větší než 4gb

asi chteji aby si dal v nastaveni media server disabled v network settings a pak spustil ten film a celej postup natocil

tak tak

Hele a nepomyslel nekdo treba na to ze je to jedna ze skrytych moznosti new FW mozna je to blbost ale kdo vi a kdo zkousel s new fw neco o cem byl presvedce ze pred tim nejde

těžko..to by musel přeformátovat disk... nebo by FW musel nějak změnit systém souborů disku bez ztráty dat

Tak vám všeeem zůčastněným pěkně děkuju. Mladá mě vytáhla na pivo po práci a já nebudu myslet na nic jiného než zda to opravdu jde.

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
z videa není poznat, že je přímo na HDD ... to video spouštíš z ikonky media serveru ? v tom případě je v PC
z videa je z cela videt ze to nepoustim z MEDIA CENTERu !!!!

mam USB Wifi a psal jsem ze mam PC vyplej.. proboha... tady je video... pokud neverite, tak neverte... ja jsem rad ze mi to facha a chtel jen vysvetlit jak je to mozny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu