Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

cfw folder blocker v1.1 - Všichni kdo používáte ISO tak čtěte!!!! - plugin


ice22222

Recommended Posts

plugin CFW Folder Blocker v1.1

INFO:

Některé nové hry (final fantasy disidia) detekují složky seplugins a ISO na vaší kartě, a obsahy techto složek vymazávájí.

Tento plugin složky pro ctění při zpouštění her skryje, aby nedocházelo k jejich poškozování. Proto si jej všichni dejte do psp.

DOWNLOAD:

INSTALACE:

  • obsah raru nakopírovat přímo na kořen karty a aktivovat v recovery menu

NOVINKY:

  • opravena podpora u některých HOMEBREW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a do tej instalacie napis aj ze to treba v recovery menu zapnut, bude to uzitocne pre niektorich novacikov

EDIT: a este mmi pls poradte ze zapnute je kej je enabled alebo disabled?

enabled...nebo stačí v poznámkovim bloku za to připsat 1 ale mám takovej dojem že to je až od cfw 5.00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi došlo že si se asi uklepl.

Ale fakt jako zatim sem nenarazil na někoho kdo by s tim měl problémy, tak se mi zdá zbytečný to tam dávat. BTW kolik to zabírá?

omg je to plugin, ktery nema ani jedno MB... a pokud si myslis ze ted mas funkcni hru tak zes vyhral, tak se dockas... na PSPGENU o tom nebyli diskuse zbytecne, a plugin taky nevznikl jen tak...

a nemoze sa mi bricknut pspcko? je tam cosik napisane ze na vlastne riziko tak nwm nwm. a este je tam napisane ze len psp 1000, 2000 a ja mam 2004 to newa? a staci mi len to prve ci mi treba aj to ze UPDATES?

brick hrozi jen pokud u updatovani vytahnes baterku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu