Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Burnout nebo NFS?


tOM1468622861

Recommended Posts

NFS Carbon namne pusobi grafikou doslova kreslenou už jen to že postavy ve hře jsou nakreslený a i auta vypadaj fakt blbě ,fakt Midnight club je nejlepsi zavodni serie - Grafika jako u GTA ,můžeš si jezdit i volně po městě ,závodíš ve městě , fakt podle mně nejlepší závodní hra kam se burnoti a další EA výplody hrabou i když Burnout je taky hodně dobrej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nwm na co tahnks je tak tady mas..
tak

na treba dobrej pocit ze si nekomu pomohl :D ale jestli jeste vahas o koupi tak ti muzu jeste poradit ze tedka sem celkem zavisli na midnight club la remix travim u toho hodne hodin :) ,ja ti proste radim bud midnight la remix,nebo legends :) ,nfs bych zatim nebral(nechces si u psp udelat spatny obrazek ne?proto nfs moc nedoporucuji) :D:psp:

//Anonymous_: To z toho mas dobrej pocit, kdyz si o thx reknes, ne-li donutis? Btw.. podpis mas trochu neaktualni, Dante uz z postu moda odesel a tekk se vratil :dozey:

NFS Carbon namne pusobi grafikou doslova kreslenou už jen to že postavy ve hře jsou nakreslený a i auta vypadaj fakt blbě ,fakt Midnight club je nejlepsi zavodni serie - Grafika jako u GTA ,můžeš si jezdit i volně po městě ,závodíš ve městě , fakt podle mně nejlepší závodní hra kam se burnoti a další EA výplody hrabou i když Burnout je taky hodně dobrej ...

naprosto s tebou souhlasim :psp::idea::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli ti můžu poradit tak vem flatouty sou hodně dobrý ze začátku ti přijde naprd ovládání (takový tuhý) ale po půl hodce hraní nádhera...jinak určitě burnouts L nebo nfs mw ... a nebo eště dobrý závody sou ridge race II je to zas trochu něco jinýho ale mě to hodně bavilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Top 3 Best zavodnich her:

1. Midnigt Club Los Angeles Remix - špičková grafika i hratelnost, závody mají spád, nepadá framerate, jezdí se v celém městě, lze jet kudy tě napadne.

2. Burnout Legends & Burnout Dominator - neuděláš chybu ani s jedním, skvělé arkádové závody, já mám o chlup radši Dominator

3. Midnight Club Dub Edition - stejný princip jako u Los Angeles, jen framerate není ideální

Top 3 Shit zavodnich her:

1. NFS Underground Rivals - grafika jako omalovánky, nudné tratě, špatný koncept výběru tratí a závodů

2. Test Drive Unlimited - tuto hru totálně zkazili tím, že se auto musí ovládat analogem, je to nehratelné, nemá to spád, žádný adrenalin

3. LA Rush - přehnaně arkádové a zcela nereálné, auto se chová ve vzduchu spíše jako letadlo, nudná hratelnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Top 3 Shit zavodnich her:

1. NFS Underground Rivals - grafika jako omalovánky, nudné tratě, špatný koncept výběru tratí a závodů

2. Test Drive Unlimited - tuto hru totálně zkazili tím, že se auto musí ovládat analogem, je to nehratelné, nemá to spád, žádný adrenalin

3. LA Rush - přehnaně arkádové a zcela nereálné, auto se chová ve vzduchu spíše jako letadlo, nudná hratelnost

To ja na nicem jinem nez na analogu nejezdim :D Na sipkach se mi to zda takovy divny jak musi prehazivat prs zleva doprava. btw muj nazor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu