Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vypínání a zapínání nabíjení


Zachary

Recommended Posts

Když nabíjim v zasuvce tak to pochvíli začne chybovat...:?

-přeblikává diodka červená/žlutozelená (Červená když nabíjim žlutozelená kdyz neni iPhone pripojenej ke kablu):blink:

-iPhone chvilkama vybruje a vypíná a zapíná nabíjení-pořád to dělá takovej ten zvuk když to strčim do ty nabíječky a baterka a status baru bliká z nabíjení na normal užívání:?

-mám tu nabíječku co je USB, který se pak strčí do takový redukce a je to nabíječka(nwm jestli je i jinej druh nabíječky...) a ta redukce je úplně žhavá a konec toho USBčka co z toho vytánu je taky žhavej

dokud to neni takhle teplý nechybuje to...

myslel jsem že potřebuju akorát jinou zástrčku ale tim to asi nebude...

jo a při nabíjeni/synchronyzování z PC to nic nedělá:blink:

PLS poraďte jesli s tim máte zkušenosti-já si myslim, že koupit novou nabíječku bez toho USB...co myslíte?:blink:

Jo a taky se mi někdy Freezne iPhone a já nwm co s tim mám dělat...zatim se vždy nějak vrátil když sem mačkal vyp. button a home button - on se po chvíli třeba 7 minut resetnul nebo sleepnul... :? a já nevim co proti tomu mám dělat...třeba jsem si z Cydie stahnul nejaky wallpapery a mam jich ted hodne ale kdyz na to najedu v nastaveni tak se to zacne sekat a kdyz dojdu asi do ctvrtky tak se to freezne! a to i kdyz treba jedu pomalu...

trochu mě to znepokojuje páč o iPhone nechci přijít:cry:

díky za každou radu...:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to freezování by mohlo bejt těma obrázkama .. bejt tebou, udělám restore, a pokud se to nezlepší (obojí) tak du reklamovat .. to že ti to dělá takový psíkusy při nabíjení neni normální ... moje nabíječka je taky horká, když nabijí, ale tak to je tim výkonem, a když se iPhone nabije, tak během 2 minut vychladne, a je studená, dokavaď iPhone ráno z nabíječky nevyndám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam takovy to co strcis do zasuvky s americkym koncem a musim na to davat cz redukci, ale problem s tim nemam-nabijim to stejne prez den z kompu....to freeznuti se mi taky obcas stava a pak 5 min cekam nez se telefon restartuje a znova chce unblock karty-dela mi to s programem okarina

ale ja myslim ze to freezovani se da omluvit kdyz vemes co vsechno iphone zvlada ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Belomin: a mas Jailbreak? ja myslim ze to taky muze byt tim...:roll:

Maximus: me to proste zacne blbnout jakokdyby byli spatny konekty v ty redukci...proste je to horky a pak to zacne blbnout a uz to donenabije(jato sice vyndam ale timhle tempem bych bud vyhorel nebo by se to nabylo za 3 dny) a musim to nechat vychladnout...:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se to freezlo jednou, a to když sem to měl 1 den .. od tý doby ušlo hodně, a teďka už mi iPhone nikdy nezamrzává

jinak mám taky anglickou nabíječku (takovou malo kostičku) do který strčim USB kabel a ten do iPhonu .. a tu CZ redukci sem si udělal doma:-) vzal sem kabel od máminýho holícího strojku (kůli tomu, že u pánskejch je kabel černej, takhle mám bílej), ušmik sem mu koncovku, a to sem naletoval na tu krychličku... a zaizoloval těch 5 CM odhalenýho kabelu izolovací lepenkou a stahovací bužírkou:-) můžu hodit foto:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč skiller? naletuješ 2 drátky, natáhneš na to stahovací bužírku, foukneš na to horkovzdušnou pistolí aby se stáhla a je to

Edit:

že to neni nic složitýho dokazujou fota .. stahovací bužírku sem neměl ve více barvách a tak sem musel vzít co bylo po ruce..

snmek001bp7.th.jpgsnmek002wl2.th.jpgsnmek003ny6.th.jpgsnmek004xw3.th.jpgsnmek005wa8.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu