Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net server (znovu obnoveno)


Negto

Recommended Posts

CS:S console-forum.net server

Counter Strike Source serverů je na České a Slovenské scéně dnes už docela dost.Ale Non Steam Console-forum.net není zase taková novinka.Sennpu se tento server už pokoušel rozjed a docela se mu to podařilo,ale zničil se mu počítač.Ale za všechnu práci co udělal mu patří velké :thx:

Klan serveruhttp://console-forum.net/showthread.php?t=47397

Steam komunita:http://steamcommunity.com/groups/funnymaps

Admini:

Negto:Majitel a hlavní admin

Epic:hlavní admin

Sadet:Junior admin

Rey 5757:Junior admin

D@w3:Junior admin

Shifter960:Junior admin:)

Pište si o mapy které chcete přidat!

Mapy ke stažení zde :

http://console-forum.clanhost.cz/cstrike/maps/

Rcon příkazi :http://www.counter-strike.com/command_rcon.php

Za Cheaty a ruzne takove programky pernament ban!!!!:bann:

Ip: 195.47.67.62:27050

b_560x95.png

Za podporu budu rád a to v jakékoliv podobě.......

Prodávám server.............Informace PM/SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže taky bych měl pár otázek: Negto ten server zůstane tak jak je?( public+small maps+funn maps? ) nebo se to nějak změní třeba jen na Public? A dal bych tam mapy fy pool day v2 nebo fy poolday ano jsou to dvě rozdílné mapy ale ta v2 je lepší... a Ještě něco k našemu klanu ti co tam josu at si dají před nick opět │cF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže taky bych měl pár otázek: Negto ten server zůstane tak jak je?( public+small maps+funn maps? ) nebo se to nějak změní třeba jen na Public? A dal bych tam mapy fy pool day v2 nebo fy poolday ano jsou to dvě rozdílné mapy ale ta v2 je lepší... a Ještě něco k našemu klanu ti co tam josu at si dají před nick opět │cF

Mněl by zůstat,tak jak je a mapy co nejdříve přidám........

A mohli by ste mi říct něco o tom klanu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest rey5757
Takže taky bych měl pár otázek: Negto ten server zůstane tak jak je?( public+small maps+funn maps? ) nebo se to nějak změní třeba jen na Public? A dal bych tam mapy fy pool day v2 nebo fy poolday ano jsou to dvě rozdílné mapy ale ta v2 je lepší... a Ještě něco k našemu klanu ti co tam josu at si dají před nick opět │cF

public bych rozhodne nedaval alespon ne samotnej public na to potom nebudou lidi chodit :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest rey5757
Mněl by zůstat,tak jak je.......

Mněnit ho jenom na public nebudu!!!!!!!!

To se nebojte a myslím si,že když je to odkaždého trochu jak z public atd..

Tak je to nejlepší

uplne souhlasím a doufam že budešdobrym(možna i lepším než senpu)

majitelem tohoto serveru.

Ale měly by se přidat nějake mapy a taky zombíci:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti nic říkat ale se zombíkama je strašná spousta práce a to by se ti horzně špatně míchalo kdyby jsi měl public, small,zombie,funnmaps to už by bylo moc. Tot můj názor ale ty si hlavní admin a ohledně toho klanu: napište mi ti lidi co tam byli jestli tam ještě jste ale zatím by jsme CW/TG nehráli to se zeptejte negta ale byli by jsme jako parta kámošů z cF ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti nic říkat ale se zombíkama je strašná spousta práce a to by se ti horzně špatně míchalo kdyby jsi měl public, small,zombie,funnmaps to už by bylo moc. Tot můj názor ale ty si hlavní admin a ohledně toho klanu: napište mi ti lidi co tam byli jestli tam ještě jste ale zatím by jsme CW/TG nehráli to se zeptejte negta ale byli by jsme jako parta kámošů z cF ...

Plně souhlasím ani bych zombie nechtěl prostě jen FUN/small maps a jinak já furt v klanu jsem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uplne souhlasím a doufam že budešdobrym(možna i lepším než senpu)

majitelem tohoto serveru.

Ale měly by se přidat nějake mapy a taky zombíci:bash:

Rozhodne nejdou udelat Funny Mapy a Zombie Mod na jednom serveru...

Uz jen nastaveni jak ocas... a bylo by to vubec na houby... s lodicek na zombiky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu