Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net server (znovu obnoveno)


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo,já vás přidám,ale v tom byl takový zmatek,že jsme byli se sennpuem rádí,že jsem admin aspoň já xD

Ale za vše sennpuovi děkuji ....................

Zítra přidám možná tommyho a potom zbytek xD

Dobře no já se těšil xDD neva počkám si

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked chcete zistit ip alebo steam id staci do konzole napisat STATUS ;) a ono vam to vyhodi vsetkych

a na to kempenie by som hodil plugin ten co ked zacne kemppit tak ho to zmeni na beacon a zacne slapovat po napr 5 hp za sek pokial sa nezacne znova hybat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted mi prisla PM od SHi.......

A psal mi proč tommyho dávám dříve nes Vás a jestli ve vás nemám takovou duveru..........

Odpoved je taková,ze tommyho dávam drive,protoze muze zitra ke mne prid a muzu to s nim vyskouset................

A ohledne te duvery,já všem těm co jsam nabídlu adminství včetně Epice Dawa atd........Tak věřím a májí mojí 100% důvěru ze 100%,ale rey,sennpu,sadet mají mojí důvěru 200% ze 100%,protože s nima chodím do třídy a jsou mojí dobří kámoši OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted mi prisla PM od SHi.......

A psal mi proč tommyho dávám dříve nes Vás a jestli ve vás nemám takovou duveru..........

Odpoved je taková,ze tommyho dávam drive,protoze muze zitra ke mne prid a muzu to s nim vyskouset................

A ohledne te duvery,já všem těm co jsam nabídlu adminství včetně Epice Dawa atd........Tak věřím a májí mojí 100% důvěru ze 100%,ale rey,sennpu,sadet mají mojí důvěru 200% ze 100%,protože s nima chodím do třídy a jsou mojí dobří kámoši OK?

Já chápu xDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted mi prisla PM od SHi.......

A psal mi proč tommyho dávám dříve nes Vás a jestli ve vás nemám takovou duveru..........

Odpoved je taková,ze tommyho dávam drive,protoze muze zitra ke mne prid a muzu to s nim vyskouset................

A ohledne te duvery,já všem těm co jsam nabídlu adminství včetně Epice Dawa atd........Tak věřím a májí mojí 100% důvěru ze 100%,ale rey,sennpu,sadet mají mojí důvěru 200% ze 100%,protože s nima chodím do třídy a jsou mojí dobří kámoši OK?

jj tak to taky chapu kdyxz spolu chodite do skoly mi taky s s hifterem chodime do skoly ale mate to dost dobry kdyz jste se takhle sesli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu