Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pursuit Force


wotawik

Recommended Posts

Pursuit Force je slusna hra, kterou za predpokladu, ze bych PSP mel driv i hral. Takle jednoduse pockam na druhy dil, ktery ma vyjit na zacatku leta :wink:
Presne... :wink:

hmmm....tak na to se docela tesim....jednicka me ze zacatku mkoc nebavila ale ted ji parim furt.....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pursuit Force je slusna hra, kterou za predpokladu, ze bych PSP mel driv i hral. Takle jednoduse pockam na druhy dil, ktery ma vyjit na zacatku leta :wink:
Presne... :wink:

hmmm....tak na to se docela tesim....jednicka me ze zacatku mkoc nebavila ale ted ji parim furt.....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uplne super hra....dostal sem ji k giga packu a suprovka...sice tezka ale grafika uplne nice....fakt me ta hra nadchla.... ale musi ted pockat nejak se mi na dlouhou dobu v UMD zasekli NHL :wink:

...a kolik uz si toho vyhral??....ja uz mam hotovy dva gangy a budu delat bose u tretiho...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám taky a mám teprve 4% jako baví mě to jo, ale je to těžký jak svin. Třeba s tim SNIPEREM na tý lodi to jsem vůbec nemohl udělat. Ale jinak super hra, baví mě si vzít vždy vozidlo jaké chci, a občané si pohoda sednou vedle mě a poslouchaj Radio................je to super hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám taky a mám teprve 4% jako baví mě to jo, ale je to těžký jak svin. Třeba s tim SNIPEREM na tý lodi to jsem vůbec nemohl udělat. Ale jinak super hra, baví mě si vzít vždy vozidlo jaké chci, a občané si pohoda sednou vedle mě a poslouchaj Radio................je to super hra.

....musim rict ze tahle mise me taky delal problemy a delal sem ji nekolikrat ale nakonec sem to zvladl.....pak sou tam aji tezsi mise hlevne u worlords ti me delali problemy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu