Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Thrillville


Plo Koon

Recommended Posts

http://www.gamespot.com/psp/strategy/thrillville/index.html

Tak jsem našel tuhle hru, vůbe sem nevěděl že něco takovýho existuje, hrál ste to už někdo ? mě to připadá něco jako Roller Coaster Tycoon. Nevim estli je to dobrý a nebo zase nějaká šmejd hra která má na nic ovládání. Nevíte nějaký info o týhle hře ? na tý stránce si toho moc přeložit neumim ( přece jenom sem eště tak moc dobře anglicky neumim )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No stavis a organizujes svuj zabavni park...Musis ho ruzne manazerovat (vetsi vstupne, reklamy do novin a do televize atd...).Pritom se muzes samovovlne po parku pohybovat a povidat se se zakazniky.Dale kdyz postavis treba bouraci auticka tak to je jako minihra...Nebo kdyz postavis automat na hry tak si tu hru muzes zahrat apd...Jsou i ruzne styly parku treba praveky, budoucnost, pritomnost a dalsi...Hra je zezacatku chytlava ale pozdeji me prestala bavit :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doteť někdy hraju RCT 2 a to už je to celkem starý a mít něco podobnýho na psp by bylo fajn, ale trochu mě odrazuje to že je to má prvky adventury jak psal dragunov a navíc 3D nemusí bejt vždy výhra ( třeba RCT 3 se mi moc nelíbí, už tam chybí ten typickej Tycoonovskej pohled zezhora :D ) ale zase mít strategii na psp, no já se porád nemůžu rozhodnout :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se eště zeptat estli se tam s tim panáčkem musí chodit nebo estli je to jen tak když budeš chtít, páč mě se to moc nelíbí :(
musíš s nim chodit furt,a vždycky dojít třeba k místu na stavbu a tam se to přepne do stavebního modu kterej je už podobnej RCT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu