Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net klan (znovu obnoveno)


T-o-mmy

Recommended Posts

Lidi promintě mi že jsem nepřišel ale tedka mám výpadky z netem a dělá to problémy tak doufám že zítra příjdu doufám že to zase nevypadne ...... ale můžu zůstat teda v tom klanu ještě,? Často jsem hrál na tom serveru jenom mi vypadl častokrát vypadl net a doufám že zítra nevypadne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lidi promintě mi že jsem nepřišel ale tedka mám výpadky z netem a dělá to problémy tak doufám že zítra příjdu doufám že to zase nevypadne ...... ale můžu zůstat teda v tom klanu ještě,? Často jsem hrál na tom serveru jenom mi vypadl častokrát vypadl net a doufám že zítra nevypadne..

Omluva se přijímá výmluva také xDDD

ne,

ale budem tě zejtra čekat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi promintě mi že jsem nepřišel ale tedka mám výpadky z netem a dělá to problémy tak doufám že zítra příjdu doufám že to zase nevypadne ...... ale můžu zůstat teda v tom klanu ještě,? Často jsem hrál na tom serveru jenom mi vypadl častokrát vypadl net a doufám že zítra nevypadne..

jj tak tommy ze ses omluvil tak ty v lkasnu jeste budes ale zejtra se snaz prijit abys nam kdyztak pomohl vybrat ty nejaky novy cleny a ja jeste mylslel ze v tom nasem klanu je rey a toho sem taky jeste nevidela hrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tak tommy ze ses omluvil tak ty v lkasnu jeste budes ale zejtra se snaz prijit abys nam kdyztak pomohl vybrat ty nejaky novy cleny a ja jeste mylslel ze v tom nasem klanu je rey a toho sem taky jeste nevidela hrat

Možná to bude chtít opravdu více nových členů, ptže pochybuji, že vždy na CW nás nebude plnej počet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né,že bych se ho snad chtěl nějak moc zastávat...........

Ale dnes tu nebyl a ani ke mně nemohl příd a nemohl jsem ho udělat adminem...

Jenom abych potvrdil alibi xD

jj tak to teda beru ale at tam zejtzra je a ty negto tam taky bud jestli budes moct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak ještě aby nebylo plno ptže se tam nikdo nebude moct dostat když tak moje icq: na kontakt 359697244

Vždy tam bude plno já to heslovat nebudu!!!!!!!!!!!!!!!

A jiná možnost není:?

Kdyby jste to nali např. v 8 ráno tak tam nikdo není,ale to by se nikomu nechtělo stávat že?xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy tam bude plno já to heslovat nebudu!!!!!!!!!!!!!!!

A jiná možnost není:?

Kdyby jste to nali např. v 8 ráno tak tam nikdo není,ale to by se nikomu nechtělo stávat že?xD

no ja bych klidne vstal ale jako ja tky bych mohl jenom v sobotu a v nedeli ale ve vsedni den musim do skoly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol to se mate kde vlatne bydlite v jakym meste mi je budem mit az v breznu

edit// my mame zase zejtra ve skole filmový festival heč

kam jdeme na uplně super filmy že ano : Kristián, Kaspr

Rozkopal bych ty co jdou třeba na Drž hubu, Mamma mia :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu